Nejlepší věc pro zotavení svalů

Bolest po tréninku je normální a je třeba vzít v úvahu to nejlepší, co je třeba pro zotavení svalů, abyste mohli pokračovat ve svých fitness cílech. Mohlo by se jednat o užívání doplňků při léčbě svalové regenerace, ale o tom budete vědět později. V tomto příspěvku na blogu budete znát podrobnosti o zotavení z kmenů a web, který nabízí produkty pro optimální kondici.

Co pomáhá svalům rychleji se zotavit

Zotavení svalů je fáze, kterou musíte po cvičení projít. Cvičení mohou být intenzivní a mohou ovlivnit způsob, jakým jsou vaše svaly v anatomii. Co je nejlepší na zotavení svalů?

Zahrnuje získání informací o tom, co pomáhá vašim svalům rychleji se zotavit. Může to být o tom zůstat hydratovaný a pít hodně tekutin. Hydratace je důležitá pro doplnění vašich buněk a připravuje tělo připravené na nadcházející trénink.

Pak je také velmi důležité dopřát si dobrý noční odpočinek, zvýšit příjem bílkovin a naplánovat si dny odpočinku na základě intenzity vašich sérií a opakování.

Jaký je nejlepší doplněk pro zotavení svalů?

Suplementace je definována jako poskytnutí tělu potřebnou výživu, kterou přirozené jídlo, ovoce a zelenina nemusí být schopny poskytnout, pokud nebudete utrácet za nákup požadovaného množství. V tomto případě je to nemožné, protože máte na mysli značné částky.

Zde je přehled nejlepších doplňků pro zotavení svalů.

1. Probiotika

Probiotika se starají o to, aby zásobovaly vaše střevo zdravou sadou nezbytnou pro trávení, vylučování, zlepšování imunitních funkcí a vstřebávání ve vašich tělesných systémech. Pokud váš zažívací systém nefunguje správně, pak existuje šance, že zpomalíte opravu svalů stejně jako vaše tkáně, což povede k dalšímu zánětu.

2. Omega-3 rybí olej

Rybí olej Omega-3 je nejlépe známý tím, že má protizánětlivé schopnosti nejlepší pro tělo. Tento doplněk je také nezbytný pro správnou syntézu hormonů, a tím ke zlepšení opravy kostí a eliminaci bolestivosti svalů.

3. Bílkoviny

Protein poskytuje vašim svalům stavební kameny, které potřebují k budování síly a pomoci při regeneraci svalů. Najdete mnoho proteinových doplňků po tréninku, které podporují metabolismus obnovením glykogenu a snížením kortizolu pro nadšence fitness a tělocvičny.

4. Kurkumin

S několika dalšími doplňky, které jsou užitečné pro zotavení svalů, je obtížné tento seznam zabalit. Možná o čem však musíte vědět, je kurkumin. Má také protizánětlivé účinky, které jsou podobné účinkům kurkumy, a jsou tedy schopné snížit otoky svalů a bolest, zejména při lokálním použití na bolavé svaly. Mohlo by se to brát také ústně.

Jaký je nejlepší vitamin pro regeneraci svalů?

Vitamin je definován jako organická molekula, kterou organismy potřebují pro správné fungování svého metabolismu. Tyto organismy však nemusí být syntetizovány základní živiny, ať už v celém rozsahu nebo v nedostatečném množství, a proto musí být získávány z jejich stravy.

Vitamíny a zotavení svalů spolu navzájem souvisejí takovým způsobem, že první z nich pomůže svalu zůstat aktivní během cvičení nebo jiných intenzivních rutin.

Možná, že nejlepším vitamínem právě teď pro regeneraci svalů je však mnoho, co je třeba zvážit, by byl CoQ10.

CoQ10 je silný antioxidant, který tělo používá, a zajišťuje primární funkci prevence svalové únavy. V ideálním případě pro sportovce to musí mít v těle, aby regulovali zánětlivé dráhy a zvýšili své schopnosti během tréninku. Věděli jste, že tento vitamin také zlepšuje kardiovaskulární zdraví?

Jaké vitamíny pomáhají uvolnit svaly?

Existují jednotlivci, jejichž kariéra zahrnuje využití jejich postavy, stejně jako používání intelektu. V těchto případech potřebují svalové relaxátory, které pomáhají tělu zotavit se ze stresu. Co je nejlepší na zotavení svalů?

Jedinci s oslabujícími bolestmi zad a krku jsou náchylní ke svalovým křečím. Těhotné ženy jsou rovněž náchylné k těmto křečím v důsledku náhlého zvýšení jejich hmotnosti. Ženy podstupující menstruaci mohou zároveň trpět svalovými křečemi kvůli kontrakcím v jejich reprodukčním systému.

V boji proti těmto problémům mohou pomoci jak vitamíny, tak přírodní zdroje. Například vitamin D nabídne nejlepší pomoc lidem trpících bolestmi svalů a také křečemi způsobenými nedostatkem těchto vitaminů. Může pocházet z léků nebo z potravin, jako jsou ryby, vejce a obohacené mléko.

Sluneční světlo může také nabídnout způsob, jak zvýšit hladinu vitamínů v těle.

U nich je velmi důležité dobře si odpočinout. Zajistěte, aby tělo dostávalo dostatečný spánek, přijímalo dostatek tekutin a nepřetěžovalo svaly. Jsou chvíle, kdy svalové křeče mohou být způsobeny přehnanou stimulací svalů.

Pomáhá hořčík zotavení svalů?

Hořčík je ideální volbou pro regeneraci svalů. Může to být vitamin, ale je to nezbytné pro zlepšení výživy. Má schopnost zlepšit funkci svalů a nervů, včetně bolesti svalů.

Mezi potraviny s vysokým obsahem hořčíku patří luštěniny, banány, mandle, hnědá rýže a samozřejmě se hořčík objevuje také v doplňcích.

Jaký je nejlepší přírodní svalový relaxér?

Nejlepší přírodní svalové relaxátory zahrnují heřmánkový, borůvkový a třešňový džus.

<< Heřmánek

Heřmánek je čajová varianta, ale lze ji najít také ve fitness doplňcích. Tato bylina léčí svými flavonoidy, sloučeninou známou pro své protizánětlivé vlastnosti.

<

Borůvka má mnoho působivých přínosů pro zdraví a kromě toho, že je dobrým antioxidantem, pomáhá také jednotlivcům zůstat chráněni před rakovinou, může pomoci při prevenci stárnutí, může pomoci regulovat krevní tlak, zlepšit paměť, předcházet srdečním chorobám a samozřejmě snížit svalové napětí během tréninku a po něm.

Cherry Juice

Na druhou stranu, třešňový džus je správný vzorec pro uvolnění svalů, a můžete si dát různé recepty ze šťávy, které si můžete vytvořit doma.

Jste připraveni posunout své svalové zotavení na další úroveň?