Co napsat na kartu Baby Book? Průvodce

Co napsat na kartu dětské knihy? Je tolik věcí, které byste mohli napsat do karty dětské knihy!

Může být těžké rozhodnout se, co říci, ale zde je několik nápadů:

-Mluv o tom, jak moc miluješ své nové děťátko

-Napiš o tom, kdy jsi je poprvé držel

-Jak už ti změnili život

– Přání do jejich budoucnosti

-Vzpomínka na vaše vlastní dětství, které doufáte, že zažijí i oni

-Cokoli jiného, ​​co je pro vás zvláštní a smysluplné!

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, nejdůležitější je, aby to vycházelo ze srdce. Vaše slova si vaše dítě bude vážit, až vyroste a ohlédne se za svou dětskou knížkou.

Než to napíšete, věnujte chvíli přemýšlení o tom, co chcete říci. Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Přečtěte si související články, jako je Jak vyrobit dětskou knihu silverberg a Jak vydat dětskou knihu.

Co napíšete do karty miminka, než se dítě narodí?

Existuje několik věcí, které můžete napsat do karty miminka, než se dítě narodí! Můžete napsat něco jako „Přejeme vám vše nejlepší, když čekáte na příchod svého malého!“ nebo „Už se nemůžu dočkat, až poznám nový přírůstek do vaší rodiny!“

Pokud znáte pohlaví miminka, můžete také napsat něco jako „Blahopřejeme k nadcházejícímu uzlíčku radosti!“ Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce, a přejte jim vše nejlepší v této vzrušující době!

Pokud potřebujete další inspiraci, zde je několik nápadů:

-„Všechno nejlepší vám oběma, když se vydáte na tuto úžasnou cestu k rodičovství!“

-„Jsem tak nadšený, že poznávám svého nového malého!“

-„Přeji vám spoustu štěstí v této zvláštní době. Gratulujeme!“

-„Vaše rodina bude mnohem větší a jasnější! Gratuluji!“

– „Nemohu se dočkat, až potkám nejnovějšího člena vaší rodiny! Zatím vám přeji vše nejlepší.“

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce, a přejte jim vše nejlepší v této vzrušující době! Hodně štěstí vám oběma, když se vydáte na tuto úžasnou cestu do rodičovství!

Co napsat nenarozenému miminku na oslavu miminka

Je mnoho věcí, které můžete říci nenarozenému dítěti. Můžete mluvit o budoucnosti, o svých nadějích a snech pro ně nebo o tom, co už na nich milujete.

Můžete jim také napsat dopis od jejich budoucího já a říct jim, jaký je život a jak moc je máte rádi. Ať už se rozhodnete říci cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce a že každé slovo myslíte vážně.

Nejdůležitější je, aby věděli, že jsou milováni, bez ohledu na to, co se v životě děje. Potřebují vědět, že tu pro ně vždy bude někdo, ať se děje cokoliv.

Řekněte jim, jak moc je máte rádi, dnes a každý den poté. Nezaslouží si nic menšího než vaši bezpodmínečnou lásku.

Vaše nenarozené dítě má to štěstí, že jste jeho rodičem. Budou vždy milováni a vážení. Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Přeji vám vše nejlepší v této nové kapitole vašeho života. Užívejte si každý okamžik, utíká to tak rychle!

Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu vždy pro vás.

Co píšete na přání pro křesťany?

Existuje mnoho věcí, které můžete říci na přání pro křesťany. Můžete rodičům pogratulovat k jejich příchodu a popřát jim vše nejlepší při výchově jejich dítěte.

Můžete také napsat biblický verš nebo citát, který je pro rodiče zvláštní. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce a má smysl pro rodiče. Gratulujeme k novému příchodu! Přeji vám vše nejlepší při výchově vašeho krásného dítěte.

Bůh vám žehnej! „Děti jsou dědictvím od Hospodina, potomstvo odměnou od něho.“

– Žalm 127:13 „Neboť nás v něm vyvolil ještě před stvořením světa, abychom byli před jeho očima svatí a bezúhonní.“

– Efezským 11:29-30 „Začněte děti na cestu, kterou mají jít, a ani když zestárnou, neodvrátí se od ní.“

– Přísloví 22:29-30 „Vychovávejte dítě v cestě, kterou má jít, a až bude staré, neuhne z ní.“ – Přísloví 29:15-16 „Ujisti svého syna poučit, neboť v tom spočívá jeho naděje na život a blaho.“

– Přísloví 19:18 „Tyto příkazy, které vám dnes dávám, mají být ve vašich srdcích. Vtiskněte je svým dětem. Mluvte o nich, když sedíte doma a když jdete po silnici, když si lehnete a když přijdete.“ nahoru.“

– Deuteronomium 11:18-19 „Slyš, můj synu, poučení svého otce a neopouštěj učení své matky, protože jsou půvabnou girlandou na tvou hlavu a přívěsky na tvůj krk.“

– Přísloví 23:22-23 „Otevírá ústa moudrostí a na jazyku má nauku o laskavosti. Dobře hledí na způsoby svého domu a nejí chléb zahálky.“ – Přísloví 31:26-27″

Existuje mnoho věcí, které můžete říci na přání pro křesťany. Můžete pogratulovat rodičům k jejich novému příchodu, popřát jim vše nejlepší při výchově jejich dítěte nebo napsat biblický verš nebo citát, který je pro rodiče výjimečný.