Jak si vyrobit malý zimní tunel

Co se stane během velké zimní sezóny, vám dá vědět, jak vylepšit malou zimupolytunneleven. Dobře, když plánujete skleník, ujistěte se, že umístíte tunel z východu na západ. To mu dává nejvzdálenější úsek slunečního světla v každém daném dni.

Zajistěte, aby si tunel během této sezóny zajistil minimálně šest hodin slunce. Vezměte na vědomí, že pokud plánujete mít ve skleníku elektrickou energii, musí být v blízkosti zdroje. Umístěte to mimo místo, kde si děti hrají.

Udržujte také svůj tunel pro kutily vlastní pracovním teploměrem. To vyžaduje, abyste věnovali pozornost teplotě, kromě případů, kdy má systém automatické ventilační otvory. V zimě musí být teplota správná tak, aby se rostliny příliš nezahřívaly.

Jak můžete v zimě postavit svůj polytunnel

Jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších způsobů, jak postavit polytunnelin v zimě, kdy musí být teplo, je výroba chladiče nebo tepelné hmoty. Jsou to předměty, které mohou během dne absorbovat teplo a nechat ho uvolnit během chladných hodin. To má také tendenci zvyšovat teplotu přibližně o stupeň nebo nyní, což ještě více podporuje rozdíl.

Chcete-li poskytnout sobě a polytunnelům tepelnou hmotu, můžete postupovat podle těchto pokynů. Tepelná hmota zajistí, že zavlažování bude pro skleník dostatečné. U menších konstrukcí naplňte své nádoby vodou, která je dostatečná k tomu, aby se rozdělila po celém Polytunnelandu na plantáži.

Můžete také natřít černou tunel, abyste zlepšili absorpci tepla. Tyto a další, pokud jste odhodláni provést svůj výzkum v této oblasti. Přečtěte si zahradnické časopisy a získejte nové informace.

Můžete v zimě růst na Apolytunnel

Odpověď zní hlasitě ano, v zimě můžete růst v polytunneleven. Bylo řečeno, že k růstu v polytunnelonu dochází, když je dostatek slunečního světla, a to během léta, ale k pěstování plodin můžete využít to, co zima nabízí.

Správný způsob zimování skleníku

Proces zazimování skleníku je poměrně jednoduchý. Každý správce tunelu může mít schopnost plánovat zimní růst. Jinými slovy, máte příležitost očistit se od předchozího léta a období sklizně během podzimu a připravit apolytunnelin nejlepší formu před prvním sněhem. To znamená, že můžete vyčistit organické látky ve skleníku, vyčistit stěny a spravovat každé zařízení ve skleníku.

Pak musíte vybrat The Crops

Při plánování růstu plodin během zimy bylo vždy zásadní chránit je před nepříznivým počasím. Zatímco apolytunnel může během této sezóny vždy zabránit škodám, zahradníci nacházející se v severních oblastech a zasněžených částech planety musí být schopni vyhledávat vytrvalé kořenové plodiny a listovou zeleň, mezi něž patří vaše boby, mrkev, špenát a další, zajištění největšího úspěchu v zimě.

Správa vlhkosti

Jak udělat malou zimupolytunnelinky ví každý krok, který byste měli udělat. Čím chladnější je skleník, tím vyšší bude potřeba tepla ve struktuře. Bez ohledu na to, zda v jižní krajině pokračujete v mírných zimách nebo v severních oblastech čelíte prudkým bouřím, sluneční světlo nemusí být dostatečně silné, aby udrželo úrodu až do jarního období.

To jsou důvody, proč se musíte chytit účinnými a správně dimenzovanými větracími otvory, které zajistí ideální rozsah vlhkosti.

Zbývající kroky jsou:

  • Zajištění lepšího osvětlení
  • Efektivní sklizeň

Co mohou začátečníci pěstovat ve skleníku?

Zimní sezóna je skvělou příležitostí, jak sledovat, jak se vaše plodiny odvíjejí od semen až po plnohodnotné plodiny, které jsou fantastické pro různé recepty.

Zimní salát

Určeno pro vášnivého milovníka salátu, existuje řada salátů, které budou ideální pro chladnější krajinu. Například máte raketový salát, jehněčí salát a malý drahokam. Rostou rychle, takže možná budete muset sklízet, když máte obrovské listy, které můžete využít.

Růžičková kapusta

Milujte nebo nenáviděte, růžičková kapusta je vaše nejideálnější plodina v zimním skleníku. K růstu potřebují asi tři měsíce, takže zahradník to musí být schopen sklízet, zatímco v březnu mají průměr maximálně dva palce.

Pokud je chcete použít k vaření, měly by mít sklizené klíčky stejnou velikost, což jim dává více času na vaření.

Jakou teplotu musí ApolytunnelBe v zimě používat?

Teplota je nezbytným prvkem při výrobě malého zimního skleníku. Tímto způsobem bude proces dokončen.

Minimální teplota bez námrazy bez tunelů musí být tři stupně Celsia. Mějte však na paměti, že rostliny jako citrusové stromy, pelargonium a fuchsie jsou příjemnější s minimální teplotou na sedm stupňů Celsia, s nejbezpečnějšími úrovněmi na 10 stupňů Celsia.

<

Podrobnosti o tom, jak vyrobit malou zimupolytunu, zahrnují izolaci plodin pomocí bublinkové fólie, investice do vašich topných systémů, využití a implementace termostatu, připravenost teploměru, pečlivé umístění ohřívačů, využití zahradního rouna a mnoho dalšího. Udržet to v souladu s úspěchem je velmi jednoduché.