Jak pěstovat fuchsie v polytunnel

Jak pěstovat fuchsie v apolytunnelinvolves vědět více o této úžasné květině. V létě patří k oporám zahrady. Sezóna ještě neskončila a během této doby se dá dělat ještě mnohem víc.

Je známo, že tyto rostliny vytvářejí od června do podzimní sezóny krásné květy ve tvaru zvonu. Jsou to barevné displeje na vašich okrajích a postelích, ozdoby na závěsné koše a další zboží pro domácnost. Vytrvalé kategorie mohou být také použity k vytvoření neformálních kvetoucích živých plotů.

Tipy pro pěstování fuchsií

Chcete-li se dostat do hry pěstování fuchsií, musíte postupovat následovně. Více se o nich dozvíte v následujících odstavcích.

Pěstování fuchsií

Fuchsie jsou kvetoucí rostliny, které rostou perfektně jak na slunci, tak ve stínu, a během studených větrů musí být chráněny. Je známo, že oceňují tón během nejteplejších částí dne v létě. Půda, která je úrodná, vlhká a dobře odvodněná, je potřebná k tomu, aby fuchsie dobře kvetly.

Pokud se pěstují v nádobách, je nutné zvážit použití vhodných víceúčelových kompostů.

Výsadba fuchsií

Nejen, že je můžete dobře pěstovat na zahradě, ale můžete je také vysadit ve skleníku. Ideální jsou měsíce květen a červen, nebo jakmile mráz skončí. Odolné fuchsie lze pěstovat na začátku léta nebo na jaře.

  • Začněte tím, že vykopete správnou velikost výsadbového otvoru, který je dostatečně velký, aby pojal kořenový bal rostliny. Poté přidejte vrstvu organické hmoty, jako je kompost, do základny díry, jak je vidlicovitě zasunete.
  • Umístěte kořenovou kouli do výsadbového otvoru, jakmile upravíte hloubku tak, aby byla zasazena do podobné hloubky, jakou jste původně udělali, a vezměte na vědomí, že vrchol kořenů musí být ve stejné úrovni jako povrch půda. Vytrvalé fuchsie musí být zasazeny o něco hlouběji, maximálně pět centimetrů od stonků pod úrovní půdy.
  • Smíchejte více organické hmoty s vyhloubenou zeminou a naplněnou do sázecího otvoru. Zalévejte je do jamek a aplikujte granulované obecné krmivo do půdy kolem vašich rostlin, zatímco do kořenových oblastí přidáváte 7,5 cm hluboký kompost dobře shnilého kompostu nebo dokonce štěpku.

Péče o fuchsie

Jakmile jsou stanoveny, můžete pokračovat v péči o fuchsie. Budou vyžadovat zalévání pouze jednou týdně, zejména při dlouhodobém suchu. Pravidelně je zalévejte do nádob, zejména v letní sezóně.

Nenechávejte rostliny sedět ve vodě. Odolné fuchsie musí být každé jaro a znovu v létě krmeny granulovaným jídlem. Potraviny s vysokým obsahem potaše, které se pravidelně zavádějí v létě, podpoří více květů po delší dobu až do prvních mrazů podzimní sezóny.

Chcete-li, aby rostliny bohatě kvetly, můžete se setkat s případy, kdy je budete muset zablokovat, abyste odstranili vybledlé květiny a vyvíjející se semeno nebo plody za nimi.

Mají Fuchsie ráda slunce nebo stín?

Jak pěstovat fuchsie v apolytunnellwise také zahrnuje vědět, zda jsou na slunci nebo ve stínu. Díky hojnosti, zejména mezi jemnými dvoutónovými přívěskovými květinami, které dobře rostou v podzimním období, přináší vytrvalá fuchsie tropický nádech nádobám a hranicím v teplejších chráněných květináčích, ať už v částečném stínu nebo na slunci.

Charakterizovány jako husté nebo kompaktní, mohou být dokonce pěstovány a pěstovány jako neformální živé ploty.

Rostou fuchsie dobře v květináčích?

Ano, fuchsie mají tendenci dobře růst v květináčích. Chcete-li je pěstovat v květináčích, musíte být schopni dodržovat následující postupy.

Hrajte fuchsie

Nejprve naplňte velký hrnec kompostovací půdní směsí pro hrnkové produkty. Fuchsie bude prospívat ve vlhké půdě, více než v promočené půdě. Tyto květináče musí mít odtokové otvory, aby se zabránilo hnilobě v kořenech. Vysaďte rostlinu fuchsie na jedno domácí zvíře v konzistentních hloubkách.

Umístěte fuchsie do stínu

Najděte místo, kde může rostlina přijímat ranní nebo večerní slunce, ale především musí mít mezi nimi stín. Fuchsie jako stín a chladnější klima jsou skvělé pro pěstování fuchsií a neustálé suché teplo bude jeho největším nepřítelem.

Nezapomeňte krmit fuchsie

Na základě metody, kterou můžete udržet rostliny zdravější, můžete použít hnojivo a najít jejich potravu, aby si udržely živiny v půdě rostlin. Pokud je známo, že používáte fuchsiová hnojiva, zřeďte čajovou lžičku hnojiva v galonu vody a pokud chcete používat platinové jídlo, pokyny musí být na zadní straně obalu.

Obvykle můžete jídlo rozmíchat do půdy, když je zasadíte do květináče, nebo je můžete umístit na základnu rostliny. Pokračujte v pěstování fuchsie během jara a léta a v závislosti na podnebí do sezóny podzimu.

Důsledně zalévejte rostliny

Chcete-li zkontrolovat, zda půda potřebuje vlhkost, položte ruku na její horní část. Pokud je, zalévejte rostlinu a neustále to sledujte a sledujte, protože nejsou příznivci suché půdy. Doporučená frekvence zavlažování je dvakrát denně, zejména v létě ve skleníku.

Údržba fuchsie

Další je o údržbě rostlin. Abyste to udrželi, musíte provést prořezávání. Jakmile se květiny ochabnou, můžete odtrhnout jejich staré pupeny a semenné lusky, abyste podpořili nové květy. Udělejte to ve stoncích, aby byly rostliny kompaktní a produktivní. K prořezávání sekcí použijte nože nebo ostré nůžky.

Chcete-li odvrátit chyby, můžete stříkat vodou, ale nezapomeňte nosit rukavice. Odstraňte odumřelé pupeny rostlin, abyste zabránili houbové infekci listů.

V zimě přiveďte rostlinu do interiéru

Pokud se podíváte na předpověď počasí a uvidíte mráz, můžete si zahrát tento trezor a začít přesouvat rostlinu dovnitř. Toto můžete nastavit v dobře osvětlených, nejlépe blízkých oknech s proudem čerstvého vzduchu. Pokračujte v zalévání rostliny a sledování půdy, abyste udrželi správné kvetení fuchsie. Můžete také mít možnost rozřezat fuchsii do tří palců půdy a uložit ji do chladného suterénu nebo kůlny během zimy. Pokud šetříte fuchsii v květináčích, nezapomeňte tento týden zkontrolovat, jak zaléváte půdu.

Jak dlouho trvá růst fuchsie?

Osmnáct měsíců – nebo více než rok. Vytvoření standardní fuchsie vám přináší takové ohromující rostliny a květiny. Pěstování fuchsie s těmito normami se může zdát jako výzva, ale není tomu tak. Může trvat přibližně toto rozpětí měsíců, než se rostlina správně vyškolí. Pokud chcete dosáhnout nejlepšího vzorku s jasnými hlavními stonky zakončenými hustými hlavami listů, budete si muset osvojit „štípnutí prořezávání“.

Může být Fuschia pěstována v interiéru?

Skutečně, jak pěstovat fuchsie v apolytunnelinech rozvíjí detail a lásku ke kultivaci ve skleníku. Fuchsii lze pěstovat v interiérech a ideálním místem bude váš skleník. Toto je místo, kde můžete podnikat v komerčním zemědělství, postaveném tak, aby vydrželo, a nabízet správné zisky.

Pořízení thispolytunne vám nabízí nástroj pro jeho správné udržování a navíc je také velmi sofistikované pro růst na trhu. Jakmile nastavíte správné způsoby, bude to ideální nastavení pro vaše plantáže.