Jak pověsit plachty na postel

Postele s nebesy jsou jedním ze způsobů, jak vaše ložnice vypadat fenomenálně. Vypadají ladně a elegantně, zejména s visícími čirými závěsy, které zjemňují její tuhé dřevo. Naštěstí se můžete naučit, jak zavěsit závěsy postele s baldachýnem v několika jednoduchých krocích.

& nbsp;

Vzhledem k tomu, že má kubický rám se sloupky postele, můžete látku snadno přikrýt přes okraj. Vše, co potřebujete, je správně odměřený kus látky, několik napínacích prutů a příslušenství, jako jsou kravaty, pásky, a doslova vše, co dáváte přednost.

& nbsp;

Některé postele s baldachýnem jsou již vybaveny odnímatelnými tyčemi, takže si nebudete muset dělat starosti s nákupem a instalací dalších záclonových tyčí. Nebuďte však příliš zklamaní, pokud ten váš nemá vlastní pruty.

& nbsp;

Ve vašem místním obchodě je k dispozici spousta dekorativních napínacích tyčí. Ani jejich instalace nebude mít velký problém. V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak zavěsit závěsy postele s nebesy, abyste si mohli užít krásnou, elegantní a luxusní ložnici.

& nbsp;

Krok 1: Instalace tyčí

Pokud máte odnímatelné pruty, které odpovídají vašemu lůžku v kabině, můžete přejít ke kroku dva. Pokud však stále musíte připevnit své vlastní pruty, můžeme začít měřením vzdálenosti mezi sloupky postele.

& nbsp;

Než vyrazíte do obchodu, musíte vědět, jak dlouho by měl váš prut trvat. Můžete se také rozhodnout, zda vaše sloupky postele mohou držet buď šroubované tyče, nebo jednoduché napínací tyče . Kupte si vybraný prut a nainstalujte jej podle pokynů výrobce.

& nbsp;

Napínací tyče

Pořiďte si prut správné velikosti a opřete jej o dva sloupky postele. Vysuňte tyč a seřiďte obě poloviny otáčením ve směru nebo proti směru hodinových ručiček, aby se hřídele utáhly. Ujistěte se, že má dobrou přilnavost a snadno nespadne.

& nbsp;

Pravidelné pruty

Kupte si tyč o přesné velikosti, která pokryje vzdálenost mezi jednotlivými sloupky. Vyvrtejte otvor ve sloupcích postele a tyč upevněte pomocí pevných šroubů. Ujistěte se, že nejsou volně připevněny.

& nbsp;

Krok 2: Připojte hardware záclon.

Ujistěte se, že jsou ve správné šířce a délce. Zvažte, kolik látky chcete elegantně sdružovat na podlaze. Možná budete chtít také přemýšlet o plnosti záclonových panelů.

Pokud jsou vaše závěsy o něco kratší, než dáváte přednost, můžete se vždy rozhodnout pro kroužky se sponami na záclony, které dodají látce další palce. V opačném případě přejděte na horní kravaty, které jsou oblíbeným závěsným nástrojem, zejména u postelí s nebesy.

Krok 3: Zavěste závěsy

Vezměte záclonu a zahákněte ji, připněte nebo na ni nasuňte. Pokud používáte kroužky na závěsy, možná budete chtít snap-open kroužky, které vám usnadní práci. Zavěste závěsy na tyč a podle potřeby je upravte.

Krok 4: Doplňujte

Pomocí tiebacků přidržte oponu na místě. Pomůže vám také dokončit vzhled, zvláště pokud hledáte sofistikovanou postel s nebesy. Můžete použít stuhy, motouzy, lana nebo jakýkoli jiný materiál, abyste drželi závěsy pohromadě.

& nbsp;

Můžete jej také doplnit záclonami s volánem nebo další vrstvou závěsů. Mějte však na paměti, že možná budete potřebovat druhou sadu záclonových tyčí nebo snadný jednoduchý oboustranný hák.

& nbsp;

Co je třeba zvážit

Estetická atmosféra nebo majestátnost místnosti bude do značné míry záviset na barvě a látce, kterou použijete. Někteří lidé mají rádi jednoduché čiré závěsy, které vytvářejí klidnou, uklidňující a relaxační auru ložnice.

& nbsp;

Jiní lidé mají pocit, že hedvábí, samet a různé tučné druhy látek jim mohou pomoci udělat odvážné prohlášení. Také to významně odlišuje stavbu velkolepého a luxusního designu místnosti. Vyberte si barvu a materiál, který vyhovuje vašemu stávajícímu nábytku.

& nbsp;

Musíte také vědět, kolik panelů budete potřebovat. Někteří preferují dvě sady záclon volně zavěšených po stranách postele s baldachýnem. Jiné mají celkem osm panelů obklopujících celý rám postele.

& nbsp;

Technika zavěšení bez hůlky

Nikdo nikdy neřekl, že potřebujete tyče k zavěšení těchto elegantních záclon, aby vaše postele získaly barevný nádech. Můžete také použít běžný drát nebo lano k zavěšení vašich krásných záclon. Kupte si sadu háčků na oči, které vám pomohou připevnit šňůru k sloupkům postele.

& nbsp;

Podle následujících kroků dva až čtyři zavěste závěsy a měli byste do značné míry dosáhnout stejného výsledku. Nezapomeňte vzít v úvahu hmotnost látky. Jednoduše řečeno, těžší tkanina znamená použití silnějších lan.

& nbsp;

Můžete také zatáhnout za drát a zajistit, aby byl napnutý. V opačném případě by se šňůrka mohla v průběhu času ovisnout a ovlivnit vzhled vaší opony. Některé vodiče se používají lépe než jiné. Zkuste si udělat průzkum, který druh je nejlepší použít.

& nbsp;

Závěsy na postel Canopy

Když myslíte na postele s baldachýnem , je to údajně nádherná kombinace pevného a pevného rámy postele doplněné splývavým materiálem a měkkými polštáři. Jedná se o elegantní kus nábytku, který vytváří soukromý a luxusní komorní efekt.

& nbsp;

Dobře navržená postel s baldachýnem je vrcholným znamením dekadence. Je to jistá zastávka v každé ložnici. Proto potřebujete vědět, jak zavěsit záclony do postele s baldachýnem, pokud chcete z postelí v baldachýnu vytěžit maximum.