Jak převést polytunnel na kurník

Pokud jste majitelem drůbeže na zahradě, který má ve vašem dvorku apolytunnel, možná se budete chtít naučit, jak převést apolytunnelin na kurník. Pro začátek čtěte dále.

Potřebují kuřata slunce nebo stín?

Vše záleží na tom, kde žijete, protože obvyklé podnebí ve vaší zeměpisné poloze určuje, zda byste měli umístit kurník na slunce, do stínu nebo do stínu. Odborníci říkají, že je nejlepší umístit kurník na místo na jih. To jim umožní být v těch horkých letních dnech ve stínu a během nejchladnějších zimních měsíců získat více slunce.

Mohou slepice k smrti zmrznout?

Ano, mohou, pokud nedostanou péči, kterou potřebují.

Mohou slepice tolerovat nachlazení?

Pro představu, studená vytrvalá plemena, jako jsou Silkies, Barnevelder a další velké odrůdy s měkkým peřím, zvládnou -18 -C nebo 0˚F, pokud jsou chráněna před větrem, stejně jako živly.

Ačkoli by si kuřata snadno zvolila teplejší podnebí než chladnější, tito otužilí tvorové snášejí teplotní poklesy, které dosahují pod bod mrazu. Jejich přirozená odolnost by vám však neměla bránit v tom, aby se vaše kuřata i přes zimu udržovala v pohodlí.

Proč by měl někdo dát kuřata do skleníku?

Apolytunnelchicken coop může účinně uspokojit potřeby vašich rostlin a vašich kuřat. Pokud žijete v oblastech s mírným podnebím, víte, že by bylo prakticky nemožné pěstovat vaši oblíbenou zeleninu na zahradě.

Pokud však máte na zahradě dvorek s apolytunnelem, můžete jej použít k pěstování své mrazuvzdorné zeleniny, jako je brokolice, kukuřice, kel, salát, hořčice, špenát, mangold a růžičková kapusta. Může to být také skvělé místo pro pěstování bylin tolerantních vůči chladu, mezi něž patří petržel, šalvěj a koriandr.

Během pěstování zeleniny můžete svým kuřatům poskytnout také přístřešek, který potřebují, aby si během zimního období udržovaly vysokou tělesnou teplotu a zvýšily produkci vajec. Je však důležité si uvědomit, že jejich umístění ve vašem polytunu neznamená, že mohou volně pobíhat po celém skleníku. Pokud nejste ochotni vystavit své listové sazenice riziku, musíte držet svá kuřata daleko od svých rostlin pomocí drátěných plotů a síťoviny.

Jak můžete převést starý malýpolytunnelin na kurník?

Většina zahradnických nadšenců, kteří žijí v oblastech s chladnějším podnebím, mají tendenci vyzkoušet si zahradu s polytunnelem. Pokud jste však jedním z těch zelených nadšenců, kteří se rozhodli přesunout své zaměření na dvorní drůbež, můžete snadno převést svůj oldpolytunnelin na kurník. Tímto způsobem udržíte kuřata v teplejších měsících.

První věcí, kterou musíte udělat, je nastoupit po stranách vašeho tunelu na nejméně dvě stopy. Chcete-li držet hlubší podestýlku, můžete přidat čtyřmetrový plot, který chrání plast. Můžete se také rozhodnout použít starou polici a přidat do předních částí polic nějaké desky, aby se udržela v hnízdě.

Abyste vstřebali hnůj, můžete přidat asi jednu stopu uhlíkového materiálu, jako jsou listy nebo dřevěné štěpky. Musíte se však ujistit, že množství uhlíku, které máte, je dostatečné přibližně na 100 dní při dvou čtverečních stopách. na kuře. Pokud jde o krmení, můžete drůbeží jídlo nakapat do uhlíkového materiálu, aby hnůj dobře cirkuloval pokaždé, když vaše kuřata promíchají a poškrábají uhlík.

Můžete kombinovat kurník a skleník?

Odpověď je ano. Tato možnost nabízí mnoho výhod, protože podporuje účinnost odpadu, šetrné umístění a stálou produkci vajec po celou zimní sezónu. Podívejte se na výhody kombinace kurníku a apolytunnellu:

Podporuje účinnost odpadu

Integrace kurníku do stávajícího polytunnelcan vám umožní efektivně nakládat s odpadem. Můžete například nakrmit kuřata zbytky rostlin, zatímco své rostliny můžete nakrmit kompostem vyrobeným ze směsi hnoje a kuřecí podestýlky. Jinými slovy, nevzniká žádný odpad, protože podporujete symbiotický vztah mezi vaší flórou a faunou.

Spořivé umístění

Netrvá to, aby raketový vědec pochopil finanční výhodu kombinace dvou budov, které slouží jako úkryt pro drůbež a rostliny. U jednoho nebudete muset používat více materiálů, abyste mohli postavit nebo dokonce udržovat svůj kuřecí skleník.

Protože tento typ uspořádání umožňuje vašim rostlinám získat od vašich kuřat více tepla a CO2, můžete očekávat, že budou produkovat více. Podobně z tohoto uspořádání mají prospěch i vaše kuřata, protože se po celý rok krmí zahradními odřezky. Navíc je polytunnel chrání před útoky dravců.

Produkce vajec

Kuřata, která jsou uvnitř apolytunnel zahřátá, nebudou muset vydávat energii, aby se zahřáli. Z tohoto důvodu budou mít dostatek energie k udržení produkce vajec po celou dobu zimní sezóny.

Myšlenky na to, jak převést apolytunnelinto na kurník

Naučit se, jak převést apolytunnelin na kurník, je skvělé. Nemusíte se však rozloučit se svými zahradnickými dny, když si vyzkoušíte drůbež na zahradě – protože můžete obojí!