Jak pěstovat velkoobchodní bazalku v polytunnel

Před naší diskusí o tom, jak pěstovat velkoobchodní bazalku ve skleníku, pojďme k základům. Co je bazalka a co to znamená velkoobchodní bazalka?

Bazalka je jednou z nejlukrativnějších plodin na poli, které můžete také mít. To se týká byliny v mátových druzích nezbytných k uskutečnění italské kuchyně, i když to bylo také použito v různých jiných receptech, jako je vietnamská, thajská a indonéská kuchyně.

Jako hlavní přísada do tradičního jídla z pesta může být bazalka také oblíbeným kořením do různých těstovinových omáček. Jednoletá bylina se často vyskytuje v zelené barvě s voňavou, pepřovou a sladkou chutí. Listy bazalky jsou výraznější, delikátnější a obsahují hladší texturu označenou řadou žil.

Velkoobchodní bazalka je naproti tomu o objednání nebo hromadném objednání této bazalky. Chuť této plodiny závisí na variantě, ve které se nachází. Nejsladší formy bazalky mají tendenci mít čerstvé aroma s jemnou pepřovou chutí a v chuti náznaky máty. Jiné odrůdy jsou citrusy a koření. Liší se thajské bazalky, protože mají kořeněnější náznaky a příchutě.

Můžete pěstovat bazalku ve skleníku?

Můžete pěstovat bazalku ve skleníku? Absolutně. Jak pěstovat velkoobchodní bazalku zeleně zahrnuje následující kroky a určité postupy. Pojďme na to.

Požadavky na výsadbu

Požadavky na výsadbu bazalky v polytunne se týkají správy plodin pro růst, se stabilní regulací teploty, vlhkosti a světla. Je také známo, že dobře roste v bohatém oleji, který umožňuje správné provzdušňování půdy. Když to přidáte do půdy za měsíc a více, ve skutečnosti zvýšíte produktivitu. Semena se objeví za dva týdny.

Požadavky na zalévání

Doporučeným systémem pro zavlažování je automatický zavlažovací systém, který nabízí správné množství vody každý den. Touto strategií můžete zaručit optimální růst.

Ujistěte se, že jste schopni zalévat kořen, abyste zabránili smáčení stonků a listů, které mohou podporovat plísňové infekce. Bazalka pěstovaná v nádobách může vyžadovat větší zalévání, a to musí být zhruba třikrát každý týden.

Požadavky na sluneční světlo

Jako plodina za teplého počasí snáší bazalka i ty nejsuchší podmínky. Velkoobchodní bazalka preferuje teplotu více než 50 stupňů Fahrenheita, přičemž polytunnelkity zajišťují požadavky na sluneční světlo s přirozeným i umělým osvětlením. Můžete implementovat nanejvýš osm hodin intenzivního denního světla a nechat bazalku růst zdravěji.

Teploty mohou být také vyšší než 50 stupňů Fahrenheita, přičemž polytunnelové sady zajišťují potřeby slunečního světla pomocí umělého osvětlení. Dosah tohoto osvětlení lze dosáhnout pomocí fluorescenčního světla po dobu přibližně 10 hodin.

Kolik vyprodukuje rostlina bazalky?

Velkoobchod s bazalkou je o hromadné produkci, takže je třeba vzít v úvahu, kolik by měla rostlina bazalky přinést. Pro čerstvou produkci na trhu, což znamená, že s dvojitými řadami a roztečí rostlin od šesti do 12 palců od sebe můžete vyprodukovat maximálně 250 liber na každou stopovou řadu po dobu sklizně devíti týdnů.

Jednotlivé řádky mohou snížit výnosy na 100 liber na každých sto stop řádku ve stejném rozsahu nebo období plánu.

Jaká je nejjednodušší věc pěstovat ve skleníku?

Plantáž a sběr bazalky nejsou nikdy obtížné. Plodina je považována za jednu z nejjednodušších ve skleníku, mimo jiné ovoce a zeleninu.

<;Ekologické rostliny

Jinak známý jako lilek, lilek je zelená v teplém počasí, která vyžaduje teplé povětrnostní podmínky, včetně těch pro rajčata a papriky. Mezi přínosy pro zdraví patří podpora kardiovaskulárního zdraví, kontrola cholesterolu, boj proti rakovině a další.

Ostatní plodiny, o kterých zde budete číst, jsou ty, se kterými jste se v předchozích příspěvcích na blogu, na které jste se dosud setkali, nesetkali. Pojďme se hýbat.

<

Mezitím tuřín v polytunnelare zelených v chladném počasí patřících do rodiny hořčic. Jedná se o plodiny jako žádná jiná, protože mohou růst rychleji než ostatní rostliny ve skleníku. Kořeny a zeleň můžete získat jako součást vaší stravy.

<> Cuketa

Zní to jako vaše těstoviny, ale cuketa je plodina, kterou běžně najdete ve sklenících několika zahradníků. Potraviny s vysokým obsahem živin mohou zlepšit vaše trávení, zpomalit stárnutí, snížit hladinu cukru v krvi, zlepšit zrak a další.

<;Okra

Známá jako vaše ladyfingers, okra je základní zelenina na mnoha plantážích v Asii. Okra může prospívat v nádobách na terasách s odstíny, ale bude také vyžadovat větší zalévání.

Tato zelenina, která je běžnou složkou kuchyňských receptů, obsahuje několik živin a obsahuje antioxidanty, které zajišťují pomoc při kardiovaskulárním zdraví, péči o rakovinu, regulaci hladiny cukru v krvi a jsou hladkým doplňkem stravy.

<

Říkají, že jahody rostou pouze v chladnějších oblastech, ale se skleníkem je můžete mít kdykoli během roku. Říká se, že jahody z farmy na stůl chutnají lépe než ty zpracované plodiny, které najdete při nakupování. Můžete je proměnit na saláty, zmrzliny (ty, které jsou zdlouhavé) nebo na smoothie na cvičení.

Jsou vaječné skořápky dobré pro rostliny bazalky?

Plodiny, které lze vysadit velkoobchodní bazalkou, jsou rozsáhlé. Na seznamu to může být až stovka, ale nejprve, jak budeme pokračovat v posledních odstavcích tohoto příspěvku na blogu, zjistíme: jsou vaječné skořápky dobré pro rostliny bazalky?

Jak pěstovat velkoobchodní bazalku v apolytunnelinevolves, že víte, s čím mohou být. Drcené vaječné skořápky obsahují vápník, který dodává živinám, které rostliny dostávají.

Pro jednoho budou plodiny jako papriky, rajčata a lilky těžit z hnojiva z vaječných skořápek. Velkoobchodní bazalka získá vápník, který potřebuje, aby zabránil hnilobě květu. Ještě více fascinující je, jak některé plodiny, jako je švýcarský mangold, špenát a amarant, dokážou do svého obsahu přidat více vápníku, protože ve vašem skleníku jsou samy o sobě již plodinami bohatými na vápník.

Kolik stojí libra bazalky?

Abychom vám pomohli pochopit více informací o velkoobchodní bazalce, mohlo by být skvělé mít dobrý přehled o tom, kolik stála libra bazalky. Právě na těchto informacích, jak bude růst velkoobchodní bazalka v apolytunneljednodušší.

Certifikovaná organická a čerstvá bazalka bude stát kdekoli od 8 do 20 dolarů za libru. Bazalka se nachází na různých farmářských trzích nebo v obchodech s potravinami. Mezitím může vaše neorganická bazalka stát maximálně 12 $ za každou libru.

Basil je pěkná plodina, kterou můžete mít ve skleníku, ale zásobení se pohledy na to, jak pěstovat velkoobchodní bazalku v apolytunnel, vám umožní vidět plodiny růst v té nejlepší kvalitě, než si dokážete představit.