Jak mixovat nejlepší kompletní průvodce Talstar

Pokud se chcete naučit, jak správně namíchat Talstar, můžete rychle zkontrolovat, co dělat pro mix tanku a loděnici. Zahradníci musí vědět, jak používat insekticidy, a zajistit bezpečnost podle pokynů na štítku produktu. Nejen pro sebe a rostliny, ale také pro životní prostředí.

Vždy můžete dodržovat postupy, které zabrání napadení škůdci ve vašem skleníku, protože vnitřní prostředí je snazší spravovat. Je však stále lepší vědět, jak používat insekticidy, když je populace škůdců obtížně kontrolovatelná. Bez ohledu na to, zda pěstujete uvnitř nebo venku, je bezpečnější se připravit na použití insekticidů a jednou z nejoblíbenějších značek je Talstar.

Jak mixovat Talstar: Vše, co potřebujete vědět

Následující informace představují obecné pokyny k použití značky. Nejlepší by bylo prostudovat si pokyny pro aplikaci pesticidů a přečíst si štítek konkrétního produktu, který používáte. University of Massachusetts Amherst dokonce zdůraznil význam tréninku před mícháním insekticidů.

Pro míchání v nádrži

Míchání Talstar pro tank mix je jednoduché, ale jak tento článek zdůraznil dříve, vždy zkontrolujte pokyny na štítku, kde najdete konkrétní pokyny. Vynikající věcí na insekticidech Talstar je však to, že se snadno mísí s vodou, takže máte méně prostoru pro chyby. Samotné vytvoření roztoku je stejně snadné jako přidání prášku do nádrže, míchání a přidávání vody, míchání a přidávání emulgovatelných koncentrátů a opětovné míchání.

Značka dokonce doporučuje přidat více vody nebo změnit pořadí přidávání, pokud zjistíte, že je výsledek nekompatibilní se směsí nádrže. Pokud jste přidali více vody, budete muset překalibrovat postřikovač. Stejně jako u jiných insekticidních směsí chcete použít roztok co nejdříve a nikdy ho nenechat stát přes noc.

Celkově lze říci, že vytvoření tankové směsi s Talstar je jednoduché a bude se lišit pouze na základě omezení a preventivních opatření na štítku produktu. Také chcete použít správné proporce založené na štítku. Navíc nezapomeňte nejprve otestovat svoji směs v malém měřítku, než ji zcela použijete ve své oblasti.

Na dvůr

Mějte na paměti, že Talstar má produkt s názvem Select Insecticide, který je jejich doporučením pro používání polytunnelů. Proto, pokud není uvedeno jinak, při používání insekticidů v interiéru postupujte opatrně. Pamatujte, že některé výrobky nejsou určeny pro vnitřní použití.

Na dvoře můžete vytvořit mix pomocí jednoho galonu vody a 0,33 unce kapaliny Talstar. Získáte tak 0,02% suspenzi, kterou značka doporučuje pro lehké zamoření. Na druhou stranu jej můžete zvýšit na 0,06% suspenze pro těžké zamoření pomocí jedné tekuté unce Talstar místo 0,33 tekutých uncí.

Chcete přidat produkt přímo do plastové nádoby a před protřepáním jej zavřít, abyste zajistili, že jste roztok dobře promíchali. Poté můžete postupovat podle různých pokynů pro nalévání, stříkání a kartáčování. Stejně jako u jiných insekticidů používejte přípravek pouze večer nebo brzy ráno, aby byla teplota stále nízká.

Jak bezpečně míchat pesticidy

Při míchání pesticidů je třeba být pilný a zodpovědný, což je zásadní vlastnost, aby se zabránilo problémům a nebezpečným situacím. Pamatujte, že se jedná o chemikálie, a během celého postupu nemůžete riskovat zanedbání povinné péče. Přesto se nemusíte bát míchat pesticidy, protože by to měl být snadný úkol se svědomitou myslí.

Nejprve zkontrolujte štítek a ujistěte se, že dodržujete účel a doporučené částky. Nechcete používat produkt, který není určen k použití v interiéru nebo k náhodnému poškození jiných organismů. Ještě více se nenechte zlákat k použití dvojnásobného množství, protože věříte, že to bude efektivnější, nebo dokonce zvažte vytvoření velké dávky, protože směsi se při skladování znehodnocují.

Při míchání to chcete dělat venku, kde je dobře větrané a mimo domácí zvířata nebo jídlo. Měli byste také nosit vhodné oblečení, abyste po smíchání nehrozili kontaminací dalších oblastí. A pokud je část vašeho těla vystavena působení pesticidů, okamžitě je omyjte mýdlem a vodou.

Závěr

I když se každý zahradník chce pesticidům a insekticidům co nejvíce vyhnout, stále musíte vědět, jak je správně používat, abyste se vyhnuli problémům, když je budete nakonec potřebovat. Jednou z nejoblíbenějších značek je Talstar a učení, jak Talstar kombinovat, by nemělo být zastrašující. Při náležitém pečlivém dodržování pokynů na štítku a obecných pokynů pro aplikaci pesticidů se ujistěte, že použití těchto produktů není nebezpečné.

Nejprve chcete zkontrolovat produkt Talstar, pokud je to pro vás vhodné. Je to například určeno k použití uvnitř nebo venku a proti škůdcům, které máte? Poté můžete postupovat podle obecných směšovacích směrů značky, které zahrnují jeden galon vody a 0,33 unce tekutin Talstar pro lehké zamoření a jeho zvýšení na jednu unci tekutin Talstar pro těžké zamoření.

Celkově byste měli vědět, jak správně míchat insekticidy, abyste získali důvěru v jeho bezpečnost. Procvičujte správná měření a postupy a měli byste škůdce úspěšně vymýtit. V zásadě je vždy lepší zamezit zamoření, a proto se věnujte výzkumu každodenních problémů vašich rostlin.