Jak si vyrobit Euro polštář podvod v 5 jednoduchých krocích

Pokud nechcete nic jiného, ​​než se naučit, jak udělat euro polštář podvodně, pak čtete ten správný článek. Předstíraný polštář Euro je čtvercový polštář na pohovky nebo postele, obvykle seskupený do sad královských nebo standardních polštářů.

Většina spotřebitelů jde o dva falešné polštáře 6x 26 euro. Anestetický povlak na polštář známý jako Euro Sham chrání tento typ polštáře. Tyto produkty jsou ideální pro návrh pohovek a ložnic.

Moudrou strategií pro dekoraci je použití euro polštářů odpovídajících látce pohovky. Euro polštáře jsou obvykle umístěny za strukturovanými nebo kontrastními standardními polštáři pro estetický design.

Ve většině případů najdete tyto poměrně velké polštáře ve tvaru čtverce, které sedí hned za obvyklými polštáři. Mohou být také opřeny o čelní desky.

Jak můžete používat euro polštář

Elegantní euro polštáře jsou obvykle spatřeny v hotelech obchodní třídy. Abychom dodali nádech luxusu a pohodlí, jsou buď umístěny na posteli velikosti king, nebo, jak již bylo zmíněno, opřeny o čelo postele. Dva nebo více pravidelných polštářů jsou často vrstveny před nimi. Chcete-li dokončit vzhled, můžete dokonce položit polštáře přímo před polštáře na postel.

Výhody euro polštářů

Pokud si myslíte, že tyto polštáře Euro falešné nejsou nic jiného než dekorativní doplňky k dotvoření vaší ložnice, zamyslete se znovu. Lze je použít k podpoře zad, když sledujete své oblíbené televizní pořady nebo čtete.

Kromě příjemného vzhledu postelí je dalším dobrým důvodem, proč bezpočet lidí používá euro polštáře, skutečnost, že nabízejí luxusní pohodlí. Pokud jde o pohodlí a podporu, nezklamou!

Kroky při výrobě euro polštáře

Můžete upravit vzor tak, aby byl tónovaný, nebo můžete spárovat základní falešné eura, které doplňují potah typickými euro polštáři. Euro podvodníci se hodí také do postelí, takže jsou ideální pro sledování filmů nebo čtení před spaním.

Kupte si měkké polštáře a přeskočte levné polštáře, protože jsou obvykle docela ploché. Pokud upřednostňujete chod a hledání eurových polštářů za rozumnou cenu, sníží se tím tlak na váš rozpočet.

Krok 1: Vyberte správný druh látky

V prvním kroku si vyberete druh látky. Většina lidí má ráda domácí dekorační látku pro projekty, protože je tlustá, ale všechno stejně funguje. Množství, které potřebujete koupit, se liší od zvolené délky a šířky látky.

Robert Allen Buy Handcut Forms, jedna forma látky prodávaná v nejbližších obchodech, je 55 palců nebo 10,50 $ za metr a lze ji použít se dvěma polštáři ve vzdálenosti přibližně 3,5 metru.

Krok 2: Odstřihněte konce oděvu

Položte oděv na rovný povrch a konce přeřízněte. Svůj polštář můžete navrhnout pomocí obálkových zámků, protože je to jednoduché, a ušetříte tím čas. Na druhou stranu se zipy pro většinu začátečníků obtížněji připevňují k polštářům.

Krok č. 3: Vyřízněte uzávěry obálek na čtyřech stranách

Pro každý polštář budete potřebovat čtverec 29 x 29 a dva kusy obdélníků 29 x 24. Po odstranění obou bitů možná budete chtít na všech čtyřech stranách odříznout uzávěry obálek.

Krok č. 4: Sešívejte okraje

Vezměte dva kusy o rozměrech 29 x 29, přeložte dlouhou stranu, vyžehlete ji naplocho, opakujte a sešívejte okraje o půl palce. Když se tyto tři kusy spojí, umístěte prošité vrstvy a již přišité boky do středu jako látkový drdol.

Krok č. 5: Sešít všechny čtyři rohy

Poté sešijte všechny čtyři rohy a připněte je na místo. Otočte kryt dovnitř a máte hotovo s evropskými polštáři 28 x 28 palců bez přírub. Pokud však chcete vyrábět polštář s přírubami, musíte sledovat jednu důležitou vlastnost.

Důležité tipy k zapamatování

Když přidáte příruby na povlak na polštář, který má rozměry 26 x 26 palců, musíte použít bavlněné vložky, které vyplní celý prostor uvnitř povlaku na polštář. Použijte vložky do polštáře 28 x 28 palců a vložte je do menšího povlaku na polštář.

Pokud je velikost povlaku na polštář podobná velikosti vložky, místnost nevyplní a polštář zůstane nepoužitelný a vzdušný. Zástrčka na polštář by měla být větší a vyplňovat prostor do té míry, že je načechraný a objemný bavlnou.

Místo investování do polyesteru si můžete vybrat bavlněný typ polštáře. Bavlněné vložky jsou výrazně nákladnější. Jsou praktické, zatímco polyester dodává polštáři pocit plochosti a musí být často vyměňován.

Výroba přírub polštáře 28 x 28

Pokud vyrobíte polštář 28 x 28 palců, můžete získat vložku 30 x 30. S pouzdrem 16 x 16 lze použít zástrčku o velikosti 18 x 18. Odřízněte povlak na polštář a položte dva cm kolem rohů, abyste vytvořili 26palcový euro polštář.

Lepidlo na látku nalepte na obě strany desky a nechte zaschnout. Poté našijte 2palcové značky, které jste si předem vytvořili, přímo kolem polštáře, abyste se ujistili, že límec držíte správně ve švu.

Závěrečné úvahy o tom, jak si vyrobit Euro polštář podvodem

Můžete jej dokonce vybrat přímo na základnu, takže se nezachytí, dokud nebude hotový. Tyto kroky, jak vydělat euro polštář, mohou být hotové za hodinu nebo méně a určitě vám pomohou ušetřit trochu peněz.