Co pěstovat v hobby polytunnelu

Činnosti ve skleníku v podzimní sezóně mohou být velmi zdrcující, včetně toho, co pěstovat v hobby skleníku. Hledání ideálních plodin pro pěstování vyžaduje výzkum a přemýšlení.

Uvědomte si, že nikdy nesmíte opustit prázdný polytunnel během podzimní sezóny směrem k zimě. Poskytuje ochranu a udržuje vaši citlivou plantáž bez mrazu. Umožní vám také pěstovat v zimě odolné plodiny, včetně bylin a salátů.

Nevyhřívané skleníky tu pro vás budou přes noc při teplotách až o pět stupňů teplejších ve Celsia, než když jsou venku. V této situaci udrží vaše rostliny bez mrazu, ale bude o ně postaráno v nejhorších obdobích v zimě. Může také zajistit, aby rostliny byly suché, což napomůže přežití. Vaše suché rostliny podle specialistů pravděpodobně zmrznou méně než varianty přehrad.

Většinu času v zimním období zabíjí rostliny venku kombinace mokra a chladu.

Co je to hobby skleník?

Než budete vědět, co v hobby skleníku pěstovat, je nejlepší si promluvit, o čem hobbypolytunnelis je.

O hobby sklenících bez větrání je známo, že jsou vaší jedno vegetační plantáží a jsou místem, kde můžete pěstovat své plodiny jednou za daný rok. Skleníky tohoto druhu vám umožní mít větší rostliny pro rodinu, protože jim poskytnete čerstvé ovoce a zeleninu, kdykoli budete chtít.

Nejlepší skleníky pro hobby jsou schopny chránit sazenice, když se vaše okolní teplota přes noc změní nebo poklesne pod 32 F nebo pod mínusové stupně Celsia. Postará se o zachování tepla, takže vaše půda zůstane vždy hydratovaná. Kromě toho také chrání vaši oblast před zvířaty a ošklivými škůdci.

Kromě toho musí být váš polytunnel také schopen temperovat plevel, který roste na zahradě. Za ceny, které najdete kolem, existují výhody, které si můžete užít.

Rostoucí v hobby skleníku

Co pěstovat v hobbypolytunnels by mělo vést vaše vzdělání k poznání nejlepších tipů na pěstování rostlin v tomto druhu.

Vezměte na vědomí, že hobbypolytunnelin ve vaší zahradě vám nabídne teplé a stabilní prostředí, kde můžete pěstovat jakékoli rostliny po celý rok. Je to také místo, kde můžete začít s vegetačním obdobím, kdy jsou rostliny jako papriky a rajčata vysazovány brzy a později přesunuty z vaší zahrady.

Ať je tedy váš důvod pro vybudování nebo koupi skleníku jakýkoli, můžete získat přístup k různým stylům a typům pro každého, kdo chce v těchto scénářích začít s pěstováním rostlin. Vezměte také na vědomí materiály polytunnelů.

Co můžete pěstovat v Apolytunnel jako začátečník?

Jako začátečník jsou zde plodiny, které můžete pěstovat v hobby skleníku.

<

Když mluvíte o tom, jak můžete pěstovat ředkvičky ve skleníku, jako začátečník si pamatujte, že ředkvičky mohou růst příliš rychle, než jak očekáváte. Jsou chvíle, kdy rostou během několika dní. Plodina je ideální pro nové i pokročilé zahradníky.

Během zimní sezóny můžete snadno pěstovat ředkvičky ve svém polytunneleven, aniž byste museli bojovat. Ředkvička se vztahuje na kořenovou zeleninu, která patří do rodiny známé jako Brassicaceae.

<

Ve skleníku lze jahody rozdělit do kategorií podle jahod domácích a obchodů s potravinami. Proto patří jahoda mezi nejoblíbenější zahradní ovoce, které v zemi můžete mít. Pokud jde o produkci jahod ve skleníku, zahradník by měl být schopen věnovat pozornost rostlinám a plodinám a musí porozumět podrobnostem před tím, než skočí dovnitř.

<;Rajčata

Pokud jde o pěstování rajčat ve skleníku, bude to podobné jako mít je venku, kromě toho, že dostanete delší období pěstování. Požadavky, včetně stínování rostlin před příliš velkým množstvím tepla, které může způsobit stav pokožky, skvrnité zrání a hnilobu na konci květu.

<; Brambory

Věděli jste, že brambory můžete sázet kdykoli během roku, pokud je nebudete chránit před polevou? Více, pokud máte skleník, můžete si ho dát v prosinci nebo v lednu a mít brambory přímo na stole do dubna. Obvykle trvá maximálně 100 dní, než se plodiny připraví.

Listové zelené

Perfektní kulisou pro listovou zeleň je udržitelný skleník. Při kultivaci je třeba vzít v úvahu několik faktorů. Zahrnují časté sucho, degradaci úrodné půdy, rostoucí teploty a další. Z tohoto důvodu podnikatelé zintenzivňují úsilí o vybudování kontrolovaného prostředí pro skleníky, abyste mohli produkovat čerstvou zeleninu, kterou potřebujete.

Co mohu v ApolytunnelNow zasadit?

Na druhou stranu zde jsou rostliny, které nyní můžete v podzimním období pěstovat v hobby skleníku.

  • rukola
  • Řepa
  • Brokolice
  • Zelí
  • Květák
  • kedlubny
  • Cibule
  • Ředkvičky a další

<

Co pěstovat v hobbypolytunnekončí znalost plodin, které si hobby skleník zaslouží. Mělo by to také zahrnovat znalost tipů a pokynů, díky nimž budete mít ty nejlepší možné výsledky.