Základy šití: Jak velká je deka 46 x 60

Doc Translator: Jak mohu použít p...
Doc Translator: Jak mohu použít překladač dokumentů?

Pokud vás zajímá, jak velká je deka 46 x 60, jste na správném místě. Deka 46 x 60 (117 cm x 153 cm) je dobrá velikost deky pro děti, ale může poskytnout řadu využití i pro dospělé.

& nbsp;

Hledáte malou, ale užitečnou deku pro svou rodinu, ale nejste si jisti, jakou velikost zvolit? Pokračujte ve čtení a my vám pomůžeme najít perfektní list, který odpovídá vašim potřebám.

& nbsp;

Jak velká je deka 46 x 60?

Přikrývka o rozměrech 46 x 60, měřená ve stopách, je přibližně 3 stopy 10 palců x 5 stop. Tato velikost je vhodná pro zastrčení dětí do 12 let do postele, než je políbíte dobrou noc.

& nbsp;

Pokud však hledáte přikrývku, kterou můžete použít jako prostěradlo, je tato velikost vhodná pouze pro zakrytí dětské postýlky nebo postýlky pro batolata.

& nbsp;

U dospělých může přikrývka této velikosti zakrýt jen asi třetinu těla a sotva zakryje jednu postel.

& nbsp;

Použití takového malého archu k boji proti chladu během noci způsobí, že se budete třást, i když se pokusíte stočit do klubíčka, aby to sedělo.

& nbsp;

Pokud si nejste jisti, jaká velikost deky by se k vaší posteli perfektně hodila, nemusíte se obávat. měřicí tabulky online které ukazují různé velikosti postelí a perfektní velikost archu pro každou z nich.

& nbsp;

Jak budou tyto deky užitečné?

Pravděpodobně vás zajímá, jak tyto deky použít, pokud jsou tak malé. Samozřejmě, takové přikrývky mohou být malé, ale mohou být velmi užitečné.

& nbsp;

Navzdory své velikosti může být deka 46 x 60 ve skutečnosti stále užitečným předmětem, i když nemáte batolata nebo děti.

& nbsp;

Ve skutečnosti, pokud jste dospělí, můžete tuto malou přikrývku stále skvěle využívat.

& nbsp;

Deku 46 x 60 lze použít například jako přikrývku. Přehozy jsou v podstatě přikrývky, ale jsou mnohem menší.

& nbsp;

Přehozy lze přikrýt přes židle a často se používají k přitulení se na gauč. Pomocí deky se budete cítit v teple a pohodlí při sledování televize nebo při odpočinku s oblíbenou knihou v obývacím pokoji.

& nbsp;

Pokud máte domácí mazlíčky, budou tyto deky také velmi užitečné. Deka této velikosti může být složena a použita samostatně nebo jako přikrývka pro postel vašeho psa nebo kočky, aby byla pohodlná, zejména v zimním období.

& nbsp;

Tyto přikrývky lze také použít jako podlahové krytiny při jídle na pikniku nebo jako plachtu, kterou můžete použít při ležení na pláži.

& nbsp;

Můžete je také použít k zakrytí spotřebičů a nábytku, pokud se nepoužívají, aby se do nich nedostal prach.

& nbsp;

Pokud máte relativně malý stůl a potřebujete k němu dočasný obal, můžete jako ubrus použít přikrývky 46 x 60. Díky těmto listům by byla obslužná oblast pro shromáždění více prezentovatelná.

& nbsp;

Pokud se věnujete kutilství, budou deky této velikosti velmi užitečné. Deka 46 x 60 má dobrou velikost výroba vlastní deky na tričko nebo sada polštářů, pokud chcete svůj list recyklovat. < / rozpětí>

& nbsp;

Tyto přikrývky lze také použít k vytvoření kutilských pončá a několika dalších věcí, abyste se cítili v teple a útulně.

& nbsp;

Malá deka je skvělá také proto, že je lze používat různými způsoby a snadno se čistí.

& nbsp;

Přikrývky 46 x 60, které jsou menší a obvykle jsou vyrobeny z lehčího materiálu, se do pračky snadno vejdou a lze je prát i ručně.

& nbsp;

Kde můžete získat deky 46 x 60?

Existuje několik online a osobních obchodů, které prodávají deky této velikosti. Pravděpodobně byste je nenašli spolu s přikrývkami používanými na spaní.

& nbsp;

Přikrývky této velikosti budou s největší pravděpodobností nalezeny jako přikrývky. Přehozové deky jsou obvykle tenčí a lehčí, mají jinou strukturu a na konci mají třásně.

& nbsp;

Při získávání vlastních funkcí těmto funkcím věnujte pozornost.

& nbsp;

Vzhledem k tomu, že deky 46 x 60 se perfektně hodí pro malé postele a postýlky, není divu, že je na nich spousta listů této velikosti se vzory kreslených postaviček.

& nbsp;

Navzdory tomu jsou k dispozici i jednodušší a obecnější vzory.

& nbsp;

<

Vědět, jak velká je deka 46 x 60, je dobré, pokud hledáte plachtu, kterou lze použít v obývacím pokoji nebo v posteli vašeho dítěte.

& nbsp;

Tato znalost je však zklamáním, pokud potřebujete něco, co byste použili jako prostěradlo pro dospělé.

& nbsp;

Malé deky však svou velikost vyrovnávají nesčetným využitím.

& nbsp;

Použití deky o rozměrech 46 x 60, od udržování tepla vašich domácích mazlíčků po mazlení na gauči, je omezeno pouze vaší představivostí.