Výhody farmy využívající polytunnel během Covid-19

Svět se zastavil kvůli rychlému šíření koronaviru. V době „bez kontaktu a bez socializace“ vám polytunnelcultivation pomůže udržet vaše obchodní motivy, aniž byste přímo navázali kontakt se svými přáteli, příbuznými a sousedy.

Mezitím pracujete samostatně ve svém skleníku a produkujete masivní produkty, což vám umožňuje vydělávat slušné zisky.

Pandemie se ukázala tak smrtící, že zabíjí miliony lidí z celého světa. Lékařská oblast pracuje na vakcínách a teprve přijde s vhodným protijedem, který údajně zachrání svět.

Nikdo v jejich nejdivočejších snech si nikdy nepředstavoval, že svět bude muset čelit takové fatální pandemii, která si vyžádá životy. Lidé se dnes nemohou socializovat kvůli situacím Covid19; všechny kanceláře zůstávají zavřené.

Podle vládních norem zůstávají všichni doma. Lidé jsou žádáni, aby se nestýkali a nebyli součástí žádného shromáždění kvůli vrozeným vlastnostem viru, který se může rychle šířit a vést k situacím, které se vymknou kontrole.

Z těchto důvodů zůstávají školy, vysoké školy, kanceláře a obchodní centra prozatím zavřené. Zůstat doma je však možné, pouze pokud je doma dostatečný přísun potravy.

V důsledku globálního zablokování je do značné míry ovlivněna nabídka potravin a věcí denní potřeby. Ceny se dostávají do nebe, jak se nabídka omezuje.

Každý národ čelí hlavní situaci; dodávky potravin jsou ovlivněny všude; v důsledku toho je dodavatelský řetězec silně narušen. Protože většina trhů je uzavřena, zemědělci nejsou schopni poskytnout svůj výnos.

Zemědělci ničí své vlastní produkty ze zklamání, protože již nemohou dodávat na trh tak cenný výnos. Lidské bytosti čelí vážné hrozbě, protože se obávají, že taková globální pandemie jim brzy nezanechá jinou možnost, než zemřít. Potravinám dochází zásoby všude.

Podle ZIPPY DUVALLAmerický prezident farmy „Prázdné police mohou být děsivé, ale prázdná pole a stodoly by byly zničující.“

Můžete se stát soběstačnými založením vlastního malého skleníku, který vám přinese výhody několika způsoby. Několik výhod je následující:

  • Pokud si založíte vlastní skleník, můžete si vypěstovat více či méně potřebných předmětů, které potřebujete v každodenním životě. Můžete například pěstovat drůbeží předměty, jako jsou vejce, slepice, kachny, králíci, krůty atd. Můžete také pěstovat různé druhy zeleniny a ovoce.
  • Svůj polytunnel můžete použít nejen k uspokojení denních potřeb, ale také ke komerčním účelům. Polytunnelcultivation povede ke zvýšení výdělků v tomto uzamčení, protože můžete pěstovat potraviny ve větším množství a dodávat je na trh. Kvůli pandemii nejsou zemědělci schopni pěstovat to podstatné, což by vedlo k narušení dodavatelského řetězce.
  • Čerstvé produkty můžete čerpat z kultivace polytunnelů a nemusíte navštěvovat trh s nákupem potravin. Díky tomu jste také závislí na sobě.
  • Při vytváření vlastního skleníku se můžete zabývat; díky tomu lze volný čas snadno zabít a na socializaci už nezbude téměř žádný čas. Automaticky tedy zůstanete chráněni před pandemií.

Věci, které můžete během své pandemie vypěstovat na svém malém statku

Drůbeží položky

Ve svém malém statku můžete pěstovat širokou škálu drůbežích předmětů, jako jsou vejce; a také investujte do chovu drůbeže ptáků, jako jsou slepice, kohouti, kachny, krůty atd., podle vaší potřeby.

Chov vajec a kuřat

„Chov drůbeže na vrstvě“ je považován za nejrozšířenější metodu a je přijímán po celém světě. Pokud se chcete chovu drůbeže věnovat na komerční úrovni, můžete použít tuto vysoce založenou metodu založenou na výsledcích.

Vrstevnaté druhy kuřete je třeba chovat od 1. dne. Jak jsou staré 19 až 20 týdnů, začínají snášet vejce komerčně. Tato kuřata nadále snášejí vajíčka, dokud nedosáhnou věkové hranice 73 až 79 týdnů. Konzumací asi 2 kilogramů jídla získají 1 kg vajec.

5 až 7% kuřat snáší vajíčka, když dosáhnou věkové hranice 20 týdnů. A 10 až 12% začne snášet vajíčka ve věku 21 týdnů. Pokládání vajec dosáhne svého vrcholu, když dosáhnou věkové hranice 27 až 30 týdnů. Velikosti vajec jsou v nejlepším případě, když je kuřatům 50 týdnů.

Vejce jsou skladována při teplotě 13 ° C; budete si však muset dávat pozor na teplotu družstva.

Přibližně slepice potřebuje 26 hodin na to, aby snesla vajíčko.

Udržujte svá dospělá kuřata v teplotě mezi 21 až 29 ° C, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

K dispozici jsou dva typy nosnic

Kuřata snášející bílá vejce

Lehman bílá, silně bílá, isa bílá, ahoj bílá čára je několik příkladů kuřat, která snášejí bílá vejce. Skořápka vejce je bílé barvy. Tato kuřata mají menší velikost; také konzumují méně jídla, ale jejich produktivita je vždy vysoká.

Kuřata snášející hnědá vejce

Bablona tetro, zlatá linka, hnědá hnědá, hnědá isa je několik příkladů kuřat, která snášejí hnědá vejce. Mušle jsou hnědé barvy a kuřata jsou větší. Tato kuřata konzumují více jídla.

Jejich produktivita není tak vysoká. Poptávka je však vždy vysoká. Hnědá vejce jsou považována za vejce prvotřídní kvality. Chovem hnědých vajec můžete vydělat slušné množství peněz.

Metoda výběru kuřat ve vrstvě

Nejprve byste si měli před výběrem slepičích vrstev dobře uvědomit jejich poptávku ve vaší lokalitě.

Zadruhé, pokud se chystáte na komerční produkci, musíte vybrat plemena, která snášejí maximum vajec.

Za třetí, musíte si koupit zdravá kuřata, protože zdravá kuřata mohou produkovat více vajec ve srovnání se slabšími. V neposlední řadě byste si měli koupit kuřata z renomovaných a populárních líhní.

Léčba a péče

Při přepravě kuřat z jednoho místa na druhé je pravděpodobné, že se dehydratují. Ujistěte se, že je udržujete hydratované po celou dobu tréninku, aby měli vodu.

můžete přidat určité množství glukózy do vody, což udrží jejich hladinu glukózy na vysoké úrovni. Můžete také použít elektrolyt a multivitamíny, které jim udrží zdraví.

Vakcíny by měly být podávány ve správných intervalech, aby se zabránilo slepicím chorobám. Včasné očkování zvyšuje u kuřat sílu odolnou vůči chorobám.

Výsledkem je, že se tato kuřata stávají zdravými, což zvyšuje celkovou produktivitu vaší zemědělské iniciativy. S tak dobrými produkty budete moci vydělávat více a získávat vyšší úroveň zisků, což je během pandemie velmi potřebné.

Krmení

Rostoucí mláďata musíte nakrmit lžící, dokud nedosáhnou věku 5 týdnů. Až skončíte s napínáním, nezapomeňte je také nakrmit správnými peletami.

Čím více utratíte za kvalitní pelety, tím lepší výsledky získáte. Dobré pelety je učiní silnými a zdravými, což povede k lepším výnosům.

S hlavním krmivem byste měli mísit bílkoviny, vitamíny, minerály a určité procento vápníku.

Ovoce a zelenina, které můžete pěstovat

Kvůli zablokování byl přerušen celý dodavatelský řetězec. Zemědělci již nemohou dodávat své produkty do supermarketů nebo do velkoobchodu.

Proto, abyste se stali soběstačnými, můžete pěstovat základní ovoce a zeleninu, které uspokojí vaše každodenní potřeby. Jakmile získáte znalosti o zemědělských koncepcích a získáte zkušenosti, můžete dokonce pokračovat v rozsahu jejich komercializace. Můžete také dodávat své produkty na místní trh nebo koncovému uživateli a během pandemie vydělat slušný zisk.

Rajčata / okurka / chilli: Každodenní základní zelenina, jako jsou rajčata, okurka a chilli, je na trhu velmi žádaná; potřebuje to každá domácnost. Pěstování těchto druhů zeleniny je snadné; nevyžadujete příliš mnoho úsilí. Jediná věc je, že je musíte pravidelně zalévat a udržovat kartu, aby na ně nedocházelo k napadení houbami. Tuto zeleninu můžete pěstovat po celý rok.

Beat / ředkvičky / hrášek: Mnoho lidí miluje občerstvení a saláty; tyto tři vegetariáni jsou obzvláště velmi žádaní kvůli jejich použití při výrobě lahodného občerstvení a salátů. Můžete je snadno pěstovat ve svém polytunu během pandemie a dodávat je koncovým uživatelům a vydělávat hezké zisky.

Citron / Pomeranče / Melouny / Jahody: Tyto plody lze snadno pěstovat ve svém skleníku. Mají schopnost přežít nejchladnější počasí. Proto je lze pěstovat dobře bez velkých potíží. Jahody mají během zimního období velkou poptávku, zejména o Vánocích. Můžete je přímo prodat pekárnám a vydělat slušné množství.

Ovoce milující teplo: Ovoce jako broskve, hrušky, pomeranče & banány rostou zdravě, když jsou vystaveny teplu; mohou se snadno hromadit v tunelu s náležitou péčí.

Pěstování hrušní ve vaší polytunnelové zábavě. Mohou být pěstovány jako polotrpaslík nebo trpasličí strom, zvláště když je pěstujete ve skleníku. Zasaďte svůj hruškový strom na takové místo, abyste získali šest až sedm hodin slunečního svitu pro jeho nejlepší výnosy.

Broskev můžete sklízet během pozdního léta nebo na začátku jara, když začne kvést. Nejlepší na tom je, že ho můžete pěstovat v jakékoli půdě; ujistěte se však, že půda zůstává dobře odvodněná.

Jeho tržní hodnota je poměrně vysoká, protože nabízí mnoho zdravotních výhod. Můžete také vydělat slušné množství peněz prodejem koncovým uživatelům.

Pěstování banánových rostlin ve vašem polytunnelu bude skvělý nápad, pokud si chcete vydělat doplňky. Můžete z něj vydělat obrovské množství peněz jako každý a každá část stromu je spotřebována. Od listů po stonek je spotřebována každá část rostliny.

Listy jsou velmi žádané, protože je lze použít jako alternativu ke keramickým nebo kovovým deskám. Banánový květ je také velmi žádaný; používá se jako klíčová přísada pro přípravu lahodných pokrmů.

Kmen rostliny banánů je také velmi žádaný, protože nabízí širokou škálu zdravotních výhod. Banány jsou také oblíbené mezi ovocem. Pěstujte tedy banánové rostliny ve svém polytunnelandu a prodávejte je koncovému uživateli.

Pomeranče můžete také pěstovat ve svém tunelu velmi snadno. Pomeranče jsou během zimní sezóny velmi žádané. Pomerančovníky musíte pravidelně zalévat.

Nejlepší výsledky přináší správné hnojení a prořezávání. Během zimní sezóny můžete vydělat slušné množství peněz.

Pěstování květin

Orchideje, růže a lilie jsou nejoblíbenější květiny, které můžete snadno pěstovat ve skleníku. Lily roste dobře na jaře v létě a na podzim.

Orchideje rostou dobře v letních měsících; květní pupeny se začnou objevovat během pozdního podzimu. Rostliny kvetou až do příchodu jara. Během jara růže dobře rostou.

S trochou péče lze navíc výše uvedené kvetoucí rostliny pěstovat velmi snadno. Můžete je dodávat na místní trh nebo je prodat koncovému uživateli, abyste získali slušné zisky.

Hledání potenciálního trhu přes web

Jak všichni víme, online obchod je trendy všude na světě. Během této epidemie to funguje jako požehnání, protože můžete podnikat online, aniž byste z dobrých důvodů opustili své provozovny.

Pokud jste ochotni prodávat své produkty lidem ve vaší komunitě, sbírejte jejich kontaktní čísla a e-mailová ID, abyste mohli své produkty čas od času propagovat a umožnit lidem, aby si užívali tak bohatou produkci. Internet je pro vás primárním prostředkem k získání přístupu k široké zákaznické základně, kde můžete přijímat objednávky a prodávat předměty nezbytnosti.

Tímto způsobem můžete během pandemie vydělat slušné množství peněz, protože normální trhy pravděpodobně zůstanou uzavřené a poptávka bude také opravdu vysoká.

Později, pokud chcete své podnikání posunout na vyšší úroveň, musíte se spojit s předními online značkami, abyste získali větší základnu.

V době „bez kontaktu a bez socializace“ vám polytunnelcultivation pomůže udržet vaše obchodní motivy, aniž byste přímo navázali kontakt se svými přáteli, příbuznými a sousedy.

Mezitím pracujete samostatně ve svém skleníku a produkujete masivní produkty, což vám umožňuje vydělávat slušné zisky.