Na jaké velikosti se hodí matrace s polštářem Queen?

Pokud jste zvědaví, jaké velikosti prostěradel se hodí na matraci Queen Polštář, je třeba si před zakoupením pamatovat. Nejprve musíte znát rozměry postele s polštářem a podle toho se upravit. Pamatujte, že některé značky mají odchylky od standardní velikosti královny a vrchní polštáře se liší výškou.

Proč záleží na správné velikosti listu? Více než udržování čisté matrace na polštáři musíte denně používat plachtu, která ji chrání před opotřebením. Vhodná velikost to nabídne bezpečně, takže budete mít jistotu, že se polštář okamžitě nepoškodí ani neznečistí.

Jaké velikosti listů pro matraci Queen Queen?

Pokud jste právě dostali matraci Queen Queen, můžete získat plachtu pokrývající 60 x 80 palců. Jedná se o standardní rozměry matrace velikosti Queen a další výšku můžete upravit v posteli s polštářem. V závislosti na konkrétním produktu, který máte, to může znamenat bonus mezi 15 až 22 palci.

Jak získat prostěradla perfektní velikosti pro matraci s polštářem Queen

Vzhledem k tomu, že polštářová postel je díky své horní vrstvě více polstrovaná než tradiční matrace, může být obtížné najít listy vhodné velikosti. Pokud jste právě použili standardní queenový povlak na matraci s polštářem Queen, nebude to komplikovat extra hloubku této postele. Nejlepší způsob, jak získat správný list, je změřit rozměry postele a vybrat hluboký kapesní list.

Design tohoto listu pokryje extra hloubku matrace s polštářem queen a stále získáte povrchovou úpravu. Možná budete muset zvážit standardní 15palcovou hlubokou kapesní plachtu nebo něco s výškou 17 až 22 palců, v závislosti na konkrétní matraci Queen Queen, kterou máte. Poté najděte vhodný materiál, který bude vyhovovat vašim potřebám, ať už je to polyester, bavlna, bambus, hedvábí, len nebo dokonce flanel.

Hodí se prostěradlo velikosti King na matraci Queen Queen?

Standardní matrace velikosti King je důležitější než matrace Queen s polštářem. Proto použití listu prvního bude fungovat pro královnu polštáře. Velikost je však příliš velká a další materiál musíte zastrčit a složit, aby vám nesklouzl, když si lehnete.

Jak měřit matraci s polštářem

Úsilí, které vynaložíte na změření matrace s polštářem Queen, stojí za to, pokud to znamená, že prostěradlo, které budete mít, se bude cítit pohodlně a chránit vaši postel. Nejprve odstraňte veškeré příslušenství k posteli a změřte výšku matrací od bodu, který spočívá na základně, až po vrchol. Poté získejte délku od hlavy k patě a šířku z jedné strany na druhou v posteli.

Použijte měření, která jste získali při nákupu listů a dalšího příslušenství, abyste se vyhnuli potížím s kováním. Nenechte se odradit, že to může být příliš mnoho práce, protože samotné měření matrace je jednoduché. Hluboké kapsy se navíc dodávají ve standardních velikostech, včetně matrací s polštářem Queen.

Bude se přizpůsobený list hodit na matraci?

Pravděpodobně se divíte, proč musíte porozumět úvahám, o kterých jsme diskutovali při nákupu matrace s matracemi. Je to nezbytné, včetně měření postele, kterou máte kvůli extra vrchní vrstvě na matraci s polštářem. Ale co postele, které používají matraci?

Funguje namontovaný plech s touto kombinací? Ano, ale chcete použít prostěradlo do hlubokých kapes podobné tomu, které potřebujete pro matraci na polštář. Hloubka tohoto listu poskytne správné přizpůsobení ve srovnání s vaším běžným vybaveným listem, který může pojmout pouze výšku 11 palců.

Nezapomeňte, že přidáním matrace k matraci přidáte další výšku a budete potřebovat plachtu, která pokryje výsledné rozměry. V opačném případě se obyčejná prostěradla bezpečně nedostane na dno matrace. Riskujete, že se vám to rozejde po celou noc, což může být nepříjemné.

Proč se moje královna prostěradla nehodí na mou postel Queen?

Pokud jste si právě koupili prostěradlo Queen a neodpovídá velikosti vaší postele Queen, může za to druhá. Nezapomeňte, že některé značky matrací mají odchylky ve velikosti, takže vaše matrace s matkou nemusí dodržovat standardní rozměry matrace, které jsou 60 x 80 palců.

Více vybavené plachty se řídí standardními rozměry, takže pokud se vaše plachta neshoduje s rohy, může mít vaše postel jinou velikost. Může být výrobcem uveden jako královna, ale existují rozdíly ve velikosti. Vždy je nejlepší zkontrolovat rozměry všeho, co kupujete, více než velikostní štítek, který mají.

Závěr

Pokud používáte postel velikosti Queen, ale její vrchní polštář, je třeba vzít v úvahu plachtu, kterou pro ni musíte použít. Na jaké velikosti se hodí matrace s polštářem Queen? Odpověď závisí na konkrétních rozměrech vašeho produktu, protože některé značky mají odchylky od standardní velikosti královny.

Změřte si polštářovou matraci, abyste našli potřebnou hloubku a získali hlubokou kapesní plachtu. Tímto způsobem bude kování přiléhavé a nebudete riskovat, že plachta sklouzne.