Jakou matraci Days Inn používá: Značky a další

Pokud se někdo zeptá, jakou matraci používá Days Inn, můžete zmínit značku matrací, které důvěřuje. Potřebujete nápovědu? Při hledání značky matrací Hilton jsme se také zmínili o tomto známém výrobci.

Matrace používaná Days Inn získává mnoho komentářů od hostů, kteří ji chtějí mít doma. Níže se podívejme, čím je tak jedinečný a které hotelové matrace stojí za humbuk. Takže bez dalších okolků se pusťme do toho!

Jakou značku matrace používá Days Inn?

Serta

Matrace používaná společností Days Inn je od společnosti Serta, podobná značce matrací Holiday Inn Express. Na webových stránkách hotelu není uveden konkrétní typ matrace, kterou Days Inn používá, ale jejich zástupce nemovitostí poznamenal, že se jedná o matraci Serta. Podle Days Inn je jejich postel dokonalou rovnováhou pevnosti a měkkosti.

Můžete také zkontrolovat kolekci Hotel Mattress Brand Collection of Serta a zjistit, zda najdete postel, kterou jste zažili během pobytu v Days Inn. Výrobce má dokonce několik hotelových matrací, které poskytují jiným hotelovým řetězcům. Jedním z populárních modelů je Serta Concierge Suite II Plush, vnitřní pružina s chladivou gelovou pěnou.

Jaká je postel v Days Inn?

Hotelové matrace jsou ve srovnání s těmi, které obvykle máme doma, pohodlné, protože postele si vyrábějí na míru. Kromě matrací od renomovaných výrobců dostávají hotely jako Days Inn ložní prádlo vyrobené z vysoce kvalitních komponent. Například ve vlastnostech Days Inn najdete standardní polštář Carpenter Debut Supreme Cluster Fibre Standard Pillow a Downlite’s EnviroLoft AAFA Certified Down Alternative Allergen Pillow and MicroLoft Gel Polyester Hotel Pillow in Days Inn.

Downlite také poskytuje alternativní přikrývku EnviroLoft Down a můžete se podívat na program povlečení Days Inn od AVM Enterprises.

Proč jsou matrace Serta tak pohodlné?

Serta je jedním z důvěryhodných poskytovatelů pohostinských matrací, protože jejich postele díky celkové konstrukci zajišťují pohodlný zážitek. Budou s vámi dokonce spolupracovat na vytvoření jedinečného zážitku pro vaše hosty. Věděli jste, že Serta je také za matracemi používanými v Bellagiu?

Co je to Serta Perfect Sleeper?

Za zmínku stojí, že značka matrací Hilton je Serta a jejich postel je součástí kolekce Perfect Sleeper. Podle Serty vylepšují Perfect Sleeper, aby poskytovaly nejlepší podporu, odlehčení tlaku a regulaci teploty. Jak je tohle možné?

Serta používá vlastní gelovou paměťovou pěnu HexCloud s cívkovým systémem vlastní podpory 1 000 Edition a technologií BestEdge Foam Encasement. Výsledkem je nejen úleva od ochlazení, ale také vylepšené tvarování a snížený přenos pohybu. Serta má nyní na krytu Perfect Sleeper také funkci HeiQ V-Block, což je v podstatě technologie, která zabíjí škodlivé mikroorganismy.

Jaká je nejlepší značka hotelových matrací?

Nejlepší značky hotelových matrací jsou Serta, Simmons, Stearns a Foster, Beautyrest Hospitality a Sealy Posturepedic. Tito výrobci a značky jsou důvěryhodné velkými hotelovými řetězci a nemovitostmi, které získávají nadšené recenze, a některé hotely dokonce mají matraci k dispozici pro nákup domů. Je však stále nemožné pojmenovat jednu značku matrací a nazvat ji nejlepší, protože hosté se liší ve svých preferencích a požadovaných funkcích.

Chcete vědět, které hotely mají nejlepší matrace? Matrace Marriott, od společností Hilton a Westin patří mezi nejvyhledávanější hotelové matrace. Za zmínku stojí také postel používaná Fairmontem a matrací Ritz Carlton, protože mají fantastické recenze od hostů, kteří říkají o svých zkušenostech v recenzích a fórech.

Je Sealy Posturepedic dobrý?

Sealy Posturepedic je dobrá matrace, protože Hilton ji pro své vlastnosti schvaluje. Existují různé typy posturepedických matrací od pružinových, paměťových až po hybridní, které vám pomohou rozhodnout se, která vám bude nejlépe vyhovovat. Nepotřebujete ani skutečnost, že Sealy Posturepedic je hotelová matrace, která vám pomůže určit, zda ji musíte získat.

Například Sealy spolupracoval s ortopedickými specialisty na vývoji Posturepedic Collection. Proto můžete při spánku na posturepedické matraci zmírnit tlak a bolest. Když mluvíme o bolesti během spánku, zde je nejlepší matrace pro fibromyalgii, pokud máte takový stav.

Která hotelová matrace je nejlepší na bolest zad?

Nejlepší hotelová matrace pro bolesti zad by byla paměťová pěna jako matrace používaná společností Fairmont. Pro úlevu od bolesti by byly prospěšné zejména její součásti terapeutického jádra, chladicí technologie a plyšový top. Přesto můžete vždy najít jiné hotelové matrace, které se přizpůsobí vašemu tělu, takže si udržíte dobrou polohu při spánku a vyhnete se bolestem zad.

Pokud vás bolí záda, nechcete přijít o oporu páteře. Hotelová matrace z paměťové pěny pomůže předcházet mezerám mezi povrchem postele a vaším tělem, když se tvaruje podél vašeho těla. Bolest zad během spánku můžete také snáze snášet tím, že své tělo podepřete polštáři.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, jakou matraci používá Days Inn, a je od Serta. Ve vlastnostech Days Inn jsme také zjistili povlečení a doplňky, díky čemuž byly jejich postele pohodlné pro každý typ hosta. Myslíte si, že matrace Days Inn Serta bude vaší další investicí?

Psali jsme také o dalších hotelových matracích. Pokud nemůžete najít svůj oblíbený hotel, stačí napsat do vyhledávacího pole nebo nám zanechat komentář.