Jak zdobit závěsy? 3 nejlepší kroky!

Jste na cestě dát svému pokoji vynikající vzhled? Chcete mít změnu záclon, ale na kříži, aby vypadala skvěle? Nebojte se, vezmu vás na kroky, jak vyzdobit závěsy, aby váš pokoj získal požadovaný vzhled.

Záclony jsou základním aspektem, který je třeba vzít v úvahu při vybavení vašeho domova. Slouží k mnoha účelům, než jste si možná všimli.

K regulaci slunečního světla používáte závěsy; můžete buď propustit více slunečního světla, nebo pomocí clon zablokovat nadměrné paprsky ve vstupu do vašeho pokoje; regulace teploty v místnosti je možná také pomocí záclon.

Materiály, jako jsou plátěné závěsy, pomáhají udržovat místnost v zimě teplou a v létě chladnou. Většina lidí používá závěsy také ke zlepšení soukromí ve svých domovech.

A co je nejdůležitější, závěsy se používají ke zlepšení krásy domova.

Stále přichází spousta otázek, jak vylepšit vzhled domu pomocí záclon. Proto jsem se rozhodl psát, jak zdobit závěsy. Tento zápis vám pomůže při tak malém úsilí dát vašemu pokoji ten drahý vzhled, který si zaslouží.

KROKY DEKORACE ZÁVĚSY

K získání takové dokonalé dekorace záclon, které od svého pokoje chcete, existuje několik kroků. Zahrnují:

Krok 1: Vyberte Odpovídající barva

Jak se naučíte zdobit závěsy, neshodujete barvy s ostatními. Můžete se rozhodnout pro použití dvou kontrastních barev.

Barvy jako zelená a růžová, žlutá a červená. Divné, že? Ano to je. Ukazuje to odvahu a statečnost. Tato kombinace je vzácná, ale úžasná.

Krok 2: Představte Vzor

Vždy se vyhýbejte plným barvám, zavádějte vzor , udělejte svůj pokoj živějším, můžete dokonce jít se závěsem s obrázkem, nikoho to nebolí, zatím to vypadá dobře a jste v pořádku.

Krok 3: Hrajte s texturou < / h3>
Při následujících krocích, jak zdobit závěsy, je důležitá plynulost závěsu. Oči se živí vaší dekorací. Hrajte s texturou, dokud nedosáhnete požadované hladkosti.

S čím byste měli sladit své závěsy?

Záclony můžete v pokoji spojit s několika věcmi. Můžete porovnat s vaším výběrem, ale zde je několik pokynů, které vám pomohou.

  • Zarovnejte závěsy s barvou stěny. Přidáním smlouvy mezi stěnu a závěsy na ně upozorníte. Záclony můžete buď nastavit o světlejší odstín, než je barva stěny, nebo o tmavší odstín. Například pokud je vaše zeď tmavě modrá, můžete si vybrat nebesky modré závěsy, naopak.
  • Záclony můžete také sladit s nábytkem nebo ložním prádlem. Tímto způsobem lze zlepšit přítomnost záclon v místnosti. Tato možnost je dokonalá, ale musíte to udělat správným způsobem. Máte-li například vzorovaný nábytek nebo ložní prádlo, měli byste použít jednobarevnou záclonu. Pokud také máte jednobarevný nábytek nebo záclony, měli byste si pořídit vzorovanou záclonu, která zvýrazní barvu postelí.

& nbsp;

Jak to můžete udělat k e Záclony vypadají hezky

Díky malým nebo žádným nákladům můžete své závěsy vypadat hezky. Naučíte se nejen zdobit závěsy; také se naučíte udělat závěsy příjemnými a přitažlivými pro oko. Postupujte podle těchto pokynů, abyste věděli, jak tyto záclony vypadat hezky.

Krok 1: Zavěste závěsy vysoko a doširoka. Díky dodatečné výšce záclon bude váš pokoj vypadat vyšší, než se zdá. Poskytnutí šířky je také dalším vylepšením, které vaše opona potřebuje. Pokud nemůžete dostat záclony tak široké, jak chcete, můžete je sešít dvěma stejnými vzory, aby byly širší.

Krok 2: Zvažte své závěsy. Vaše opona nemusí končit pod okenním parapetem, to je staromódní. Dejte jí další délku, nechte ji lemovat podlahu, nebo ještě lépe, nechte ji na podlaze sbírat. Tím dodáte svému pokoji vynikající vzhled.

Krok 3: Trénujte je. Školení je jednoduchý způsob, jak vylepšit vzhled vašich záclon, které dodají vašemu pokoji. Toho dosáhnete žehlením záclon před tím, než je zavěsíte. Po zavěšení jej svázáte do kol lanem. Nechte ji zůstat dva až tři dny, než ji ztratíte. Když ji ztratíte, záclona se sama složí.

& nbsp;

Jak mohu zdobit roušky?

Závěsy jako závěsy skvěle vylepšují vzhled místnosti. Záclony správné barvy, vzoru a textury mohou mít místnost od běžné po mimořádnou.

Jak zdobit závěsy a závěsy jsou téměř stejné, jen malý rozdíl.

Níže uvádíme tipy, které vám pomohou při zavěšení vašich závěsů.

  • Opatření: proveďte měření šířky a výšky okna, abyste zajistili, že závěsy jsou úměrné oknu.
  • Přidání příslušenství; šperky jako ozdobné tyče s koncovkami, konzolami a kravatovými čluny představují cenově dostupný způsob, jak vylepšit svůj styl.
  • Hang; zavěste si závěsy správně. V blízkosti stropu a v blízkosti podlahy. Voila! Transformujete svůj pokoj.

ZÁVĚR

Jsem si jistý, že jste se naučili, jak zdobit závěsy, abyste dosáhli skvělých výsledků při nízkém rozpočtu a také s malou energií. Je toto psaní užitečné? Komentář níže. Rádi bychom vás slyšeli. Přeji krásný den.