Jak si vyrobit vysněný polštář. Nejlepší dvoustupňový průvodce

Pokud chcete vědět, jak si vyrobit vysněný polštář, můžete tak snadno udělat ve dvou krocích. Četli jste správně; nemusíte kupovat vysněný polštář, protože si jej můžete rychle vyrobit v pohodlí domova. Ale nejprve, co je vysněný polštář?

Vysněný polštář je malý polštář, který výrobci vytvářejí, aby poskytovali pohodlí a relaxaci. Když si vyrobíte vlastní, můžete vybrat bylinky, které chcete vložit dovnitř. Můžete dokonce přizpůsobit polštáře snů pro své přátele a rodinu.

Jak si vyrobit bylinný polštář snů

Krok # 1. Šít

Výroba bylinného polštáře snů je snadná a můžete použít techniky, které jste se při šití polštáře naučili. Protože vysněné polštáře jsou podstatně menší než vaše postel a dekorativní polštáře, měli byste také skončit rychleji. Jak tedy začít?

Stejně jako jakýkoli polštář nakrájejte dva kusy látky a srovnejte je s pravými stranami dohromady. Dlouhé strany sešijte rukou, aby se vytvořila podšívka, a otočte ji pravou stranou ven. Aby bylo dokončování lépe zvládnutelné, také chcete přehnout otevřené konce uvnitř trubky a žehlit je naplocho.

Nakonec jeden z otevřených konců přišijte uzavřený a měli byste být připraveni nacpat svůj vysněný polštář. Stehy můžete vždy zkontrolovat a také je zesílit, abyste se ujistili, že jsou odolné. Je také pohodlnější vyrábět více polštářů najednou, takže je budete jen později plnit bylinkami.

Krok # 2. Vyplňte

Než si svůj vysněný polštář budete moci užít, posledním krokem je jeho vyplnění pomocí vybraných bylin. Známým favoritem jsou sušené chmelové hlavy smíchané s jinými sušenými bylinami. Nejprve můžete začít s prvním a poté smíchat ostatní bylinky, abyste zamíchali náplň.

Chcete polštář naplnit úplně, ale s určitým prostorem poblíž otevřeného konce, abyste usnadnili zavírání. Jakmile budete s polštářem spokojeni, můžete jej nejprve připnout, takže bylinky uvnitř zůstanou pokaždé, když budete otvor uzavírat. Jakákoli technika šití dokončí polštář; zajistěte, aby byl výsledek zabezpečen, abyste neriskovali rozlití bylin.

Co je vysněný polštář?

Vysněný polštář není něco, co byste si položili čelem. Ale od samotného názvu je tento drobný polštář určen k podpoře dobrých snů a uvolnění spánku. Ve srovnání s tradičními polštáři, které používají nádivku jako vlákna a pěna, je polštář snů naplněn bylinkami.

To je jeden z důvodů, proč mohou být polštáře snů také užitečné k podpoře rychlého zotavení z nemoci a zmírnění nočních můr. Koncept vycpávání polštářů bylinkami existoval již dlouhou dobu, takže je lidé používali k povzbuzení snů a odvrácení zlých duchů.

Čím můžete naplnit svůj vysněný polštář?

Když si sami vyrobíte vysněný polštář, získáte s bylinkami svobodu použití. Klíčem je vybrat si, které jsou pro vás uklidňující, a vůně nebude přes noc ohromující. Některé běžné bylinky jsou chmel, levandule, heřmánek, catnip, meduňka, rozmarýn, hřebíček, okvětní lístky růží, máta peprná a pelyněk.

Byliny můžete míchat podle preferovaného poměru, jak je uvedeno v předchozím příkladu, s chmelem. Někteří dokonce přidávají do směsi několik kapek svého oblíbeného éterického oleje, aby vylepšili aromaterapii. Zahrnují růži absolutní, hřebíček pupen, majoránku sladkou a černý smrk.

Jak dlouho vydrží vysněný polštář?

Postupem času si všimnete, že váš vysněný polštář už nebude tak voňavý jako dříve. To signalizuje, že je třeba vytvořit další nebo vyměnit obsah. Pokud polštář vyrábíte, můžete se rozhodnout umístit jeho obsah do pouzdra, aby se také usnadnilo vyjmutí a výměna.

Proč používat polštář snů

Proč používat vysněný polštář? Proč ne? Je to rychlý a přímočarý projekt a výhody, které získáte, stojí za to!

I když se spánkem nebojujete, můžete neustále zlepšovat kvalitu spánku a přirozeně podporovat dobré sny a zdraví. Můžete si dokonce vybrat bylinky, které působí nejvíce terapeuticky a uvolňují stres po celou noc. Existuje důvod, proč bylinné polštáře snů existují už po staletí.

Jak používat vysněný polštář

Chcete-li použít vysněný polštář, vložíte jej do polštáře jako bylinkovou kapsu. Pokud chcete, aby aroma bylo účinnější, můžete přidat další pod samotný polštář nebo rozdrtit bylinky uvnitř. Bylinky tak uvolní své oleje a zlepší vůni.

Závěr

Pokud máte nějakou nit, jehlu, látku a bylinky, můžete zlepšit kvalitu spánku pomocí vysněného polštáře. Naučit se, jak vyrobit vysněný polštář, je jednoduché, protože jen sešijete dva kusy látky dohromady a pak polštář naplníte výběrem bylin. Postupem času můžete polštář nebo jeho obsah vyměnit, jakmile ztratí aroma, a to i po vymačkání.

Umístěte vysněný polštář dovnitř polštáře nebo pod polštář a užijte si zasněný spánek. Můžete si vybrat bylinky, které si sami dáte, abyste zjistili, které z nich jsou pro vás nejvíce uvolňující. Nezapomeňte pouze použít sušené byliny, abyste zabránili hnilobě.