Jak používat Miracle Blanket: Rychlý a snadný průvodce

Zázračné přikrývky jsou snadno použitelné přikrývky, kterým mnoho rodičů důvěřuje při balení dítěte. Zde vás provedeme návodem, jak používat Zázračnou přikrývku, abyste vy i vaše dítě mohli klidně a zdravě spát celou noc. Už se nemusíte bát, že by měli problémy se spánkem!

Projdeme třemi snadnými kroky: Příprava, Složení a zabalení a Zabezpečení.

Krok 1. Příprava

Prvním krokem je příprava deky. Položte jej na hladký a suchý povrch. Pouzdro na nohy by mělo být dole a vy byste měli také roztáhnout chlopně paží.

Poté můžete své dítě umístit mezi chlopně paží. Umístěte nohy do pouzdra na nohy.

Někdy, když je vaše dítě příliš malé, nemusí chodidla dosáhnout na pouzdro na nohy. Chcete-li to vyřešit, sklopte jej tak, aby se nohy vašeho dítěte mohly dotknout dna zázračné deky.

Voila! S prvním krokem jste skončili. Následující kroky můžete snadno provést.

Krok 2. Skládání a balení

Poté, co dítě bezpečně vložíte mezi chlopně paží s nohama v pouzdru na nohu, musíte ještě přeložit deku přes dítě.

Přeložte laloky paží přes vaše dítě. Měly by přistát těsně mimo náručí vašeho dítěte.

Poté zastrčte chlopně pod záda vašeho dítěte.

V tomto okamžiku si možná pomyslíte: kam jdou paže mého dítěte? Jejich paže můžete umístit buď po jejich stranách, nebo přes jejich hrudník v pažích nad pozicí hrudníku.

Poté přeložte krátkou stranu přes břicho dítěte. Pokud jsou paže dole, zastrčte látku pod levou podpaží dítěte. Deka by měla dosáhnout až do záda dítěte.

Přeložte delší stranu také na břicho dítěte. Ujistěte se, že jdete celou cestu, dokud vám nedojde látka. Při tom držte horní část deky jen trochu pod rameny dítěte.

Po tom všem jste se měli pohodlně omotat kolem svého drahého maličkého.

Krok č. 3. Zabezpečení

Poslední krok je možná nejdůležitější. Přikrývku musíte zajistit správným zastrčením. Vaše dítě by nemělo být v nepříjemné nebo nepohodlné poloze.

Zkontrolujte, zda je fit těsný. Nemělo by to být příliš těsné, aby to způsobilo nepohodlí nebo udušení.

Za tímto účelem vložte dva prsty mezi přikrývku a hruď dítěte. Je tu dost místa pro vaše prsty? Pokud ano, pak jste odvedli vynikající práci.

Poté si dejte pozor na známky nepohodlí. Pokud žádný nenajdete, udělali jste to! Úspěšně jste použili zázračnou přikrývku pro zabalení dítěte.

Vaše dítě si nyní může užívat delší, hlubší a hlavně bezpečnější spánek.

Jsou zázračné deky bezpečné?

Tyto přikrývky jsou 100% bezpečné pro použití. Jsou také přikrývkou číslo jedna, kterou doporučují pediatři.

Když poprvé použijete zázračnou přikrývku, vaše dítě může vykazovat známky nepohodlí, protože si musí na přikrývku zvyknout. Po několika použitích si vaše dítě zvykne a někteří se dokonce těší na zavinování.

Jaké jsou výhody výuky používání zázračné deky?

Kromě bezpečí poskytuje Miracle Blanket také mnoho výhod pro vaše dítě.

Například děti musí spát na zádech, zejména prvních pár měsíců svého života. Zavinovačka, jako je Zázračná deka, pomůže vašemu dítěti zůstat během spánku v klidu na zádech. Zavinování také pomáhá vašemu dítěti spát hlouběji a klidněji.

Rodiče by si však měli dávat pozor na to, jak zabalit své dítě. Zneužití deky má pro vaše kojence vážná zdravotní a bezpečnostní rizika.

Pokud je zavinovačka příliš těsná, může se u vašeho dítěte vyvinout problémy s pohybem a pohyblivostí. Nesprávné zavinování může také vést k SIDS nebo syndromu náhlého úmrtí kojenců.

Vaše dítě by navíc mělo mít plenu pouze v plenkách, aby nedošlo k přehřátí.

Kdy byste měli přestat plenit?

Kromě výše uvedených zdravotních a bezpečnostních rizik byste měli pamatovat také na mobilitu svého dítěte. Pokud se mohou převrátit, znamená to, že byste měli přestat plenit své dítě.

K převrácení záměrně obvykle dochází přibližně ve věku 14 týdnů.

V tomto věku, nebo možná i dříve, byste měli přestat plenit, protože vaše dítě by mohlo své zavinování rozbalit. Rozrušené dítě v zavinovačce může vést k nepohodlí, udušení nebo dokonce smrti.

Co byste měli dělat po plenkách?

Zavazování můžete postupně zastavit tím, že si zvyknete spát s rukou nebo nohou mimo zavinovačku. Pokračujte ve vyjímání dalších končetin ze zavinovačky, dokud bez ní nebudou moci klidně spát.

<

Naučit se používat Miracle Blanket nebylo nikdy jednodušší. Pouze se třemi jednoduchými kroky můžete své dítě snadno a snadno zabalit.

Vše, co musíte udělat, je připravit, složit a zabalit a zabezpečit! Poté můžete klidně spát s vědomím, že vaše dítě také spí, zabalené do spolehlivé, zázračné deky doporučené lékařem.