Jak nafouknout nafukovací matraci Coleman ve 2 snadných krocích

Naučíte se, jak nafouknout nafukovací matraci Coleman ve dvou krocích! Je však stále důležité přečíst si správnou metodu, protože nechcete nechtěně poškodit vzduchové lůžko. Konkrétní model, který používáte, může navíc obsahovat speciální pokyny.

Budeme také hovořit o tom, jak můžete zabránit tomu, aby se vaše nafukovací matrace vyfoukla, spolu s dalšími cennými schopnostmi, které by měl každý majitel vzduchové postele vědět. Tak na co čekáš? Pokračujte ve čtení, abyste si nafukovací matraci mohli užít co nejdříve!

Jak nafouknout nafukovací matraci Coleman

Krok # 1. Příprava

Před čímkoli jiným si vždy přečtěte pokyny dodané s konkrétním vzduchovým lůžkem Coleman, které máte. K dispozici je 13 modelů od společnosti Coleman a je nejlepší sledovat jakékoli náznaky, které váš může mít. Coleman také nabízí ruční a elektrická čerpadla, takže si můžete vybrat, které si myslíte, že vyhovuje vašim potřebám.

Jakmile pochopíte pokyny, položte nafukovací matraci na zem, abyste se připravili na nafouknutí. Je nutné zdůraznit kontrolu povrchu, pokud neobsahuje žádné ostré předměty, které by mohly poškodit vaši postel. Nyní, když jste potvrdili jeho bezpečnost, rozložte nafukovací matraci a rozložte ji; okraje by měly být ploché.

Krok # 2. Čerpadlo

Ventil by měl být umístěn na boku a jeho víčko můžete odstranit zatažením za šňůrku víčka ventilu. Abyste zajistili připojení čerpadla a ventil, musíte použít správnou trysku adaptéru. Vaše matrace může vyžadovat specifický adaptér a mělo by být snadné ji nasadit na ventil, aby bylo možné pumpovat.

Vložte čerpadlo a zapněte spínač nebo spusťte ručně, pokud se rozhodnete pro ruční čerpadlo. Jelikož je vaše matrace plná, musíte si dávat pozor, abyste ji příliš nenafoukli. Zastavte čerpání, jakmile dosáhnete ideálního nafouknutí, a poté zatlačte trysku do lože, abyste zabránili úniku vzduchu, než odpojíte čerpadlo od ventilu.

Nakonec zavřete ventil na vašem vzduchovém lůžku a je hotovo! Bod, který stojí za zapamatování, je mít na paměti, kde budete mít své vzduchové lůžko. Dokonce i těsné prostory nebo někde blízko tepla jsou pro materiál příliš riskantní.

Jak nafouknete nafukovací matraci Coleman bez pumpy?

Jak je uvedeno v dvoustupňovém průvodci výše, Coleman nabízí ruční pumpy a elektrická pumpy pro nafukování svých nafukovacích matrací. Je však možné nafouknout vaše vzduchové lůžko, pokud nemáte čerpadlo? Mohlo by být užitečné znát některé hacky, pokud nemáte na dosah pumpu.

Můžete použít svůj vysavač pro startéry, pokud má zpětné nastavení, které fouká vzduch a ne nasává ho. Můžete také vyjmout vak na vysavač a použít trubku přímo na matraci. Mohli byste najít adaptéry, které mohou bezpečněji připojit vakuovou trysku k matracovému ventilu.

Dalším předmětem pro domácnost, který můžete použít k nafouknutí nafukovací postele, je foukač listí. Připojte výstup vzduchu modelu k matracovému ventilu k triku. Obě metody budou pomalejší než při použití správné pumpy, ale pamatujte na ně, pokud nemáte pumpu, která by nafukovala vzduchovou matraci Coleman.

Jak nafouknete nafukovací matraci pro kempování?

Nejpohodlnějším způsobem, jak naplnit nafukovací matraci během kempování, je odpovídající pumpa. Nedostatek elektřiny na místě by však byl vaší největší výzvou, takže nejlepší možností je použít bateriové čerpadlo nebo ruční vzduchové čerpadlo. Existují také čerpadla, která můžete zapojit do svého vozu.

Můžete zapojit DC měnič do zapalovače cigaret v autě a potom připojit čerpadlo k měniči. Pokud ve své blízkosti nemůžete mít vozidlo, existují akumulátory, které by měly dobře fungovat u většiny čerpadel. A konečně, přenosný vzduchový kompresor by měl dobře fungovat i na nafukovací matraci, pokud nemáte vzduchové čerpadlo.

Jak zajistím, aby se moje nafukovací matrace nevyfoukla?

Pravidelně byste měli kontrolovat, zda na vašem vzduchovém lůžku nedochází k únikům způsobeným poškozením, roztrženými švy, slzami nebo otvory. Ale pokud si všimnete, že vaše nafukovací matrace má tendenci rychle vyfouknout i bez těchto problémů, existují postupy, které byste mohli dělat. Například některé produkty by se neměly používat ihned po jejich naplnění.

Také byste nikdy neměli nadměrně nafouknout vzduchové lůžko, protože by mohlo dojít k prasknutí švu nebo namáhání materiálu. Opotřebovaný materiál může nakonec způsobit rychlé vyfouknutí matrace. A věděli jste, že teplota ovlivňuje také deflaci vzduchového lůžka, protože vzduch uvnitř kondenzuje v chladných podmínkách?

Nakonec můžete urychlit deflaci, pokud máte na nafukovací matraci vždy koncentrovaný tlak. Sedění nebo skákání na vzduchovém lůžku způsobí ztrátu struktury.

Závěr

Vzduchové postele Coleman jsou jedním z nejoblíbenějších na trhu. Pokud si nejste jisti, jak nafouknout nafukovací matraci Coleman, mělo by to být stejně snadné jako připojení vzduchové pumpy Coleman k ventilu matrace. Váš model může vyžadovat adaptér, který zajistí bezpečné připojení, a to je vše!

Pokud nemáte po ruce čerpadlo, můžete také použít vysavač nebo fukar na listí. Bude to však zdlouhavější a časově náročnější. Celkově si vždy přečtěte příručku, abyste se ujistili, že náhodou nepoškodíte své vzduchové lůžko.