Co polštář používá Marriott: Kde koupit jeden

Pokud vás zajímá, jaký polštář používá Marriott, pochází z tichomořského pobřeží, podobně jako hotelové polštáře Hilton než použili Down Dreams. Podobně jako Marriott matrace , jejich hotelové polštáře také slibují tu nejvyšší kvalitu pro své hosty. Používají peří a prachové peří, ale existují i ​​alternativní polštáře.

Polštáře si můžete koupit u společnosti Marriott a hotel má dokonce i jiné typy, například dekorativní polštáře. Pokud se chcete dozvědět více, zde jsou polštáře, které Marriott používá. Stálo by za to koupit?

& nbsp;

Jaký typ polštářů používá Marriott?

Druhy polštářů, které mají hotely Marriott, jsou alternativní polštáře z peří a dolů a dolů. Jsou exkluzivní pro Marriott a lze je zakoupit spolu s polštáři Euro. , posílit polštáře a házet polštáře na Shop Marriott webových stránkách . A pokud chcete znát značku polštářů Marriott, hotel důvěřuje tichomořskému pobřeží.

& nbsp;

Marriott Feather and Down Pillow

Marriott Feather and Down Pillow je snad nejoblíbenější polštář Marriott. Ve vnitřním jádru používá bílé kachní pírko pro pevnost a kombinaci bílé kachní peří a pírka kolem něj, aby byl polštář luxusně měkký. Polštář Marriott Feather and Down Pillow je také bez alergenů a pro maximální pohodlí a trvanlivost používá potah ze 100% bavlny s dvojitě prošitými okraji a lemováním.

& nbsp;

Marriott Down Alternative Pillow

Hotely Marriott mají také Marriott Down Alternative Pillow pro hosty, kteří chtějí být bez peří. Používá polyesterové kuličky, takže je měkký jako prachové peří, aniž by časem ztratil svůj tvar. Alternativní polštář Marriott Down je exkluzivní pro hotelové pokoje bez peří.

& nbsp;

Můžete si koupit polštáře Marriott?

Můžete si koupit polštáře Marriott, včetně jejich alternativních hotelových polštářů a peří a péra a dolů. V Shop Marriott najdete také další typy polštářů z různých materiálů, které lze zakoupit. Jedná se o polštáře Euro, polštáře na polštáře a polštáře pro polštáře vyrobené výhradně pro Marriott.

& nbsp;

Marriott Euro Pillow

A Euro polštář je polštář ve tvaru čtverce, který se běžně používá k zdobení pohovek a postelí. U polštářů Marriott Euro si můžete vybrat mezi péřovou a péřovou nebo péřovou alternativou. Jsou také kompatibilní se všemi Marriott Euro shams, které můžete kombinovat pro uspořádání nebo použít pro lenošení.

& nbsp;

Marriott Bolster Polštáře a polštáře

Existují také polštáře Marriott Bolster, což jsou rámce a blokový tisk. Polštáře s podhlavníkem mají mnoho používá ať už je to dekorativní nebo jako podpora v posteli nebo na pohovce. Při navrhování svých polštářů do polštáře nezůstal Marriott krátký a díky bavlněným a polyesterovým materiálům jsou stejně pohodlné.

Pokud nejste spokojeni s návrhem svého lůžkového prostoru s polštáři Marriott, můžete vyzkoušet polštář Marriott Accent Pillow a různé hotelové házet polštáře . Polštář Marriott Bird’s Eye Accent Polštář je vybaven vzorem Bird’s Eye, který bude ve vašem obývacím pokoji jistě okouzlující, zatímco si můžete vybrat z polštářů Morraine, Bali, Leyla a Alton, které se liší designem.

& nbsp;

Který Marriott polštář je nejlepší?

Identifikace jednoho konkrétního polštáře Marriott a jeho označení jako nejlepšího by bylo nemožné, protože každý člověk se liší v pohodlí a potřebách. Ředitel of Design and Development of Marriott International zmiňuje své přírodní výplně a syntetické výplně jako své podpisové polštáře. Polštář z přírodní výplně Marriott používá vysoce kvalitní a hypoalergenní prachové peří a peří, zatímco syntetické polštáře Marriott používají polyesterová vlákna, která nabízejí stejný luxusní pocit.

Za zmínku stojí také to, že podpisový polštář Marriott používá směs prachového peří a Lyocell . Podle ředitele tento polštář hosté a zákazníci často milují a stávají se oblíbenými mezi hotely Marriott. Nicméně můžete očekávat, že Marriott speciálně navrhl a vytvořil své polštáře, aby svým hostům zajistil nejlepší spánek.

& nbsp;

Jaký druh polštářů používají v pětihvězdičkových hotelech?

Nejběžnějším typem polštáře v pětihvězdičkových hotelech jsou péřové polštáře. To není překvapující, protože prachové peří se cítí luxusně, což ostatní materiály na polštáře nemohou kopírovat. Hotely však dostávají tu nejlepší kvalitu, která je bez alergenů a důkladně sanitována.

Stejně jako v hotelech Marriott, některé hotely nabízejí také směs peří a péřových polštářů. Dolů je na měkčí straně a jejich kombinace s peřím vytvoří pevnější polštář, který by někteří hosté mohli upřednostnit. A nakonec očekávejte, že v pětihvězdičkových hotelech najdete alternativní polštáře, které uspokojí hosty, kteří chtějí pokoj bez peří nebo se řídí životním stylem bez zvířat.

& nbsp;

Jaké značky jsou hotelové polštáře?

Různé hotelové řetězce důvěřují tichomořskému pobřeží svým polštářům, které využívají dolů. Pacific Coast dokonce vyrábí směs Lyocell a polštářů pro některé butiky a luxusní hotely. Zákaznický servis společnosti je užitečný pro hotelové hosty, kteří chtějí najít stejný polštář, který měli v hotelu.

& nbsp;

Jaké polštáře používají nemocnice?

Nemocniční polštáře jsou obvykle polyesterové polštáře se směsí bavlny a polyesteru. Jsou nehořlavé a vodotěsné se zesílenými švy. Můžete také očekávat, že nemocniční polštáře se snáze čistí látkami, které umožňují čištění otřením.

Příklad nemocničního polštáře pochází z < span style = "font-weight: 400;"> Soft Tex a je navržen tak, aby chránil před tekutinami a bakteriemi. Polštář je také bezpečný vůči alergenům a odolný proti opotřebení. Soft Tex dále vytváří polštáře pro různé vládní instituce.

& nbsp;

Závěr

Pokud chcete vytvořit útulnost a luxus, který jste zažili v hotelu Marriott, můžete si přímo koupit jejich ložní prádlo, matraci a polštáře. Jaký polštář používá Marriott? Zjistili jsme, že peří, prachové peří a polyester jsou jejich materiály, které se hodí pro různé typy hostů.

Pokud oceníte jejich hypoalergenní polštář, Holiday Inn Express polštář je další hotelový polštář stojí za kontrolu.

& nbsp;