7 snadných kroků, jak zavěsit světla za závěsy

Chcete-li vytvořit vlastní projekt zavěšení světel za záclony, je to jako zvolit si přečíst si dobrodružný román na vlastní pěst. Chcete-li hodnotit úroveň obtížnosti tohoto DIY projektu, měli byste být dospělí a znát základy elektroinstalačního příslušenství, ne jako byste museli být elektrikář, aby to bylo úžasné.

Tento článek vás provede jednoduchým krokem krokem, jak zavěsit světla za závěsy. Světla můžete začít pověsit za závěsy vytvořením zdroje napájení pro světla, která chcete použít.

Vyberete si ten vhodný pro vás; buď použijete již vytvořené světelné řetězce, nebo si můžete vytvořit projekt vytváření světelných řetězců sami, což vám poskytne otevřené úpravy.

Postup krok za krokem Jak zavěsit světla za závěsy

Než začnete, budete si muset tyto zásoby obstarat:

  • Kabel na zip SPT1 nebo SPT2
  • SPT1 nebo SPT2 Inline
  • Zipy pro muže a ženy
  • nůžky na drát nebo Sharp Blade
  • Řetězcová světla

Krok 1: Vytvořte zdroj energie pro vaše závěsy pomocí drátu na zip a vložených zástrček na zip. Vystřihněte kousek drátu zipu o délce až do vašeho prostoru. Možná budete chtít zahrnout další délku, aby se vaše světlo mohlo dostat do zásuvky, když bude viset, tak vystřihněte drát na zip a přidejte další nohy.

Krok 2: Uspořádejte kabel rovně, začněte od jednoho konce a přidávejte kousky pásky v místě, kde můžete zavěsit světla. Chcete-li mít mezi světelnými strunami mezeru mezi nohami, položte kousek pásky a přidejte nohu podél drátu.

Krok 3 : Na každý z páskových značek nainstalujte inline samici zástrčka na zip.

Krok č. 4: Na jeden konec drátu nainstalujte jednu zástrčku zipu a na druhý konec zástrčku zipu. K tomu nepoužívejte vložené zástrčky; to znamená, že vodič by měl jít dovnitř pouze z jednoho konce a nesmí vycházet z druhého konce zástrčky.

Krok č. 5: Ujistěte se, že při připojování otestujete každou vloženou zástrčku zipu. Udělejte to zapojením jedné sady světel, abyste věděli, zda je na zástrčce dostatečně dobré připojení. Pamatujte, že musíte odpojit kabel, poté můžete přidat všechny své nové zástrčky.

Krok č. 6: Nainstalujte svůj zdroj energie na povrch, kam visíte světla. Použitím stahovacích pásků se můžete připevnit na jakoukoli kovovou tyč markýzy, která je docela robustní.

Pokud místo, kam chcete zavěsit závěsy, nemá žádnou přirozenou strukturovanou podporu pro zavěšení drátu, měli byste zvážit vyříznutí jakéhokoli kusu dřeva, který je v požadované délce, nebo si pořiďte kovovou tyč který by byl schopen poskytnout dostatečnou podporu hmotnosti vašeho drátu, zástrčkám a při zavěšení lanka.

Krok č. 7 : Nyní můžete připojit světelné řetězce! Posledním krokem, jak zavěsit světla za závěsy, je zavěsit je! Zde si můžete vybrat, co chcete.

Možná budete chtít získat již vytvořené světelné řetězce nebo si je sami vytvořit. Ať tak či onak, je čas to rozsvítit! Můžete však chtít použít více obřích žárovek nebo si vyrobit vlastní světlé barvy záclon, vše podle svého vkusu.

Jak visíte čiré závěsy se světly?

Jednoduše zavěste řetězec na světla jednoduše na záclonové tyče, které jsou nejblíže vaší okno . Zavěste své čiré závěsy na silnici blíže k tomu, a je to.

& nbsp;

Která světla fungují nejlépe, jak zavěsit světla za závěsy?

Řetězová světla jsou nejlepší a nejpoužívanější světla, která používáte při výzdobě domova během svátků, ale jsou také užitečná, když potřebujete měkká světla za závěsy v místnostech vašeho domova.

Tato světla zavěsíte ze stropu dolů za závěsy, abyste získali další vlastní design, který bude zábavnější při zesvětlení vašeho prostoru.

Existuje několik různých vzorů světel řetězců, které můžete vyzkoušet za závěsy , jako jednoduchý obrys, cik-cak nebo tradiční design stěny. Až budete mít závěsy zavěšené za závěsy, nebudete si moci užít pohodlí.

Jak zavěsíte stropní světla na závěsy?

Nainstalujte háčky na závěsy kolem okraje stropu v intervalu 61 cm. Používejte kabelové háky opatřené lepicí páskou, abyste zabránili poškození stropu při zavěšení světel.

Sejměte podklad z háčků a přitlačte na strop. Vydržte asi 30 sekund, dokud si nebudete jisti, že je zajištěna. Pokračujte umístěním háčků kolem stropu ve vaší místnosti v intervalech asi 2 stopy nebo 24 palců.

Závěr

Můžete mít některý z těchto dvou důvodů, proč chcete vědět, jak zavěsit světla za závěsy. Jsou to nejneuvěřitelnější a nejpřímější funkce, díky nimž bude váš domov krásnější.

Nejprve můžete za závěsy zavěsit záclonová světla, aby váš prostor působil útulně s nepřímým světlem.

Závěsná světla za záclonami by také mohla sloužit jako kulisa pro vaše obrázky, ať už pořádáte večírek nebo jen setkání přátel.