7 jednoduchých kroků, jak zavěsit závěsy na francouzské dveře

Tento článek o tom, jak zavěsit závěsy na francouzské dveře, ukáže, proč je použití záclonových panelů ideální pro oblékání vašich francouzských dveří. V případě záclon dodávají další nádech třídy, stylu a dodávají vašemu domovu více soukromí.

Pokračujte ve čtení a podívejte se, jak zavěsit závěsy na francouzských dveřích a získáte tak požadovaný vzhled, který vás i vaše domácí návštěvníky ohromí.

Kroky k zavěšení záclon na francouzské dveře

Krok 1: Nejprve si připravte všechny potřebné materiály; nechcete nechat ujít žádné. Ulehčí a zrychlí vaši práci. Mezi tyto materiály a nástroje patří záclonové tyče, šrouby a konzoly pro montáž záclon

  • Úroveň
  • Ostrá špičatá tužka
  • Cvičení

Krok 2: Získejte měřicí pásku pro měření výšky oken vašich francouzských dveří a šířka. Ujistěte se, že záclonové panely, které máte, jsou až 1 ½ násobkem šířky vašeho okna, takže když materiál pověsíte, můžete jej shromáždit.

Délka panelu musí přesahovat výšku okna o dva palce nebo více; to bude záviset na umístění, kde je zavěsíte. Je to proto, že clona musí přesahovat okno nejméně o jeden palec, a to jak nahoře, tak i dole.

Krok č. 3: Zajistěte, aby sada tyčí křídla, kterou jste dostali pro francouzské dveře, měla správnou délku. Změřte tyč proti šířce záclony. Zajistěte, aby vaše souprava měla horní a spodní tyč, včetně závěsu a přesného počtu šroubů.

Krok 4: Protáhněte křídlovou tyč skrz jeden záclonový panel a upevněte držáky tyče na obou koncích.

Krok 5: Získejte pomocníka, který vám pomůže přizpůsobit závorky a panely na francouzských dveřích v požadovaném bodě pomocí tyče z výše uvedeného držáku.

Krok č. 6: Na spodní straně záclonových panelů, ve spodní tyči skrz kapsu. Připevněte na ně montážní konzoly a nechte závěsný panel volně viset.

Krok 7: Pevně ​​vytáhněte materiál záclonového panelu bez velkého napětí. jak držíte držáky na spodní straně francouzských dveří. Na dveřích označte montážní otvory pro vaše držáky.

Vyvrtejte více pilotních otvorů stejně jako u horních konzol a spodní konzoly upevněte šrouby. Poté nasaďte spodní tyč na vaše montážní konzoly. Tady to máš!

Co jsou francouzské dveře?

< span data-preserver-spaces = "true"> francouzské dveře

jsou dveře, které mohou být jednoduché nebo spárované, obvykle ze skleněných tabulí nebo plného skla . Francouzské dveře umožňují, aby do vašeho domova přišlo světlo; z tohoto důvodu jsou docela energeticky uvědomělí a velmi funkční.

Pokud instalujete správně izolované francouzské dveře nebo víte, jak na ně francouzské dveře správně zavěsit, bude vás chránit před nepříznivými teplotami, stejně jako běžné plné dveře.

Tipy na péči o záclony

  • Nepoužívejte sušicí plachty, které by vám mohly zanechat zbytky, které se budou lepit na váš závěs a vypadají ošuměle! Je to proto, že jsou tenké, takže zbytky neodcházejí tak snadno.
  • Pokud musíte použít sušící plachtu, vložte ji mezi látku záclon a zajistěte, aby dobře přilnula! Autor věří, že to zabrání tomu, aby se na vaši oponu dostali jakékoli zbytky.
  • Příležitostně je zavěste na slunce, aby se mohly vysílat a dostat trochu slunečního světla! To je důležité pro usnadnění procesu slábnutí.
  • Použití vakua může odstranit skvrny a nečistoty, které na zácloně nevidíte, takže vždy stojí za to je jednou provždy!
  • Buďte opatrní, pokud se v blízkosti záclon vyskytne únik, protože by to mohlo způsobit poškození vodou! Je důležité zajistit, aby byly dobře mimo dosah všech úniků, ke kterým by mohlo dojít.

& nbsp;

Měli byste zavěsit závěsy na francouzské dveře?

Mnoho lidí dává přednost francouzským dveřím kvůli jejich široce otevřenému výhledu a příjemnému vnějšímu vzhledu. Francouzské dveře nicméně tolik soukromí nevyužívají. Na francouzské dveře byste měli pověsit závěsy ; dá vám na výběr zakrytí dveří od cizinců, abyste viděli do svého domova. Tento článek vás naučí krok za krokem, jak zavěsit závěsy na francouzské dveře.

Závěr

Jak zavěsit závěsy na francouzské dveře, aby byly přitažlivé a poskytly vám požadovaný domácí efekt, není zdlouhavé. Je ještě lepší, když použijete správnou látku a ozdoby.

Průhledné textilie na záclony mají něco s francouzskými dveřmi; krásně ho zdobí a stále vám poskytne tolik potřebné soukromí.

Vzhledem ke struktuře těchto čirých záclonových textilních materiálů dávají očividným liniím vašich okenních dveří změkčující událost, na rozdíl od jejich prostého výhledu. Než budete pokračovat v zavěšení záclon na francouzské dveře, můžete si také nejdříve vybrat ideální panely v barvách, které by se mísily s vaší preferovanou výzdobou místnosti.

Lehkost těchto čistých záclonových materiálů propouští slunce dovnitř a můžete také vidět, co se děje venku. Možná nebudete chtít, aby se vaše závěsy volně houpaly; je zde možnost použít tyče záclonového křídla k jejich přidržení na místě v horní i dolní části vašich francouzských dveří.