6 snadných a jednoduchých kutilských prací o tom, jak pověsit balónkové závěsy

Balónkové závěsy jsou skvělý způsob, jak ozdobit vaši akci nebo večírek a udělat ho slavnějším. Může však být obtížné správně je zavěsit. Tento příspěvek na blogu vás naučí, jak zavěsit balónkové závěsy pomocí správných nástrojů a materiálů, abyste získali dokonalý vzhled vaší akce!

Kroky na zavěšení balónových závěsů

Krok 1: Balónová opona je dlouhý banner, který visí před vaší událostí. Materiálem může být cokoli od plastu po papír a rámy jsou obvykle vyrobeny z kovové nebo PVC trubky. Vaším prvním úkolem bude rozhodnout, jakou velikost chcete u svých záclon a jaký typ materiálu chcete, aby byly vyrobeny.

Krok 2: Dalším krokem k zavěšení balónových záclon je omakání materiálu pro váš projekt. Některé z těchto položek jsou rám na balonový závěs, lana nebo bungee šňůry a silné kancelářské sponky, které pojmou až 50 liber. Můžete také chtít nějaký řetězec, abyste mezi balónky neměli žádné mezery.

Krok 3: Dalším krokem k zavěšení balónových záclon je nafouknutí balónu. Budete muset nafouknout balónky a připojit je všechny.

Krok č. 4: Jakmile to provedete, umístěte bublinu závěs rám na stůl nebo před místo, kam chcete, aby byly zavěšeny. Poté můžete začít sponat sponky na lana tak, aby viseli z horní části rámu do tvaru S. Jeden po druhém připněte každý balón na sponky.

Krok č. 5: Další informace o zavěšení balónu závěsy je, musíte použít řetězec mezi balónky, aby nebyly žádné mezery a závěsy byly bezpečné.

Budete je chtít zavěsit na šňůru na prádlo nebo závěs ve výšce očí a pak jeden konec šňůrky uvázat pomocí malých bungee šňůr na váhu.

Krok 6: Poslední krok k zavěšení balónkové závěsy dokončují. Vezměte druhý konec každé struny a připevněte je k robustní židli nebo předmětu. Poté uvolněte napětí na bungeeových šňůrách, abyste zachytili veškeré napětí mezi balónky. Pak jste připraveni pověsit závěsy!

* Tip: Čím vyšší je váš rámeček balónkové opony od země, tím více sponek budete potřebovat. Proto je důležité zajistit, aby každá struna měla na sobě určitou váhu, aby neklesly a nevypadaly nedbale, když jsou zavěšeny dostatečně vysoko v místnosti.

& nbsp;

Co jsou balónové závěsy?

Balónkové závěsy jsou rychlý a snadný způsob, jak přidat místnosti barevný nádech nebo rozmar. Můžete si vytvořit svůj vlastní rám ze závěsů z balónků přidáním hmotnosti, zavázáním provázků dostatečně vysoko, aby balónky neklesly, a potom po každých několika palcích svisle na každou stranu každého provázku svisle lepit sponky, aby se balónky pověsily gumičkami.

& nbsp;

Kolik balónků potřebuji k výrobě balónkových záclon?

Toto je obvykle první otázka, jak zavěsit balónkové závěsy. Můžete použít tolik balónků, kolik si chcete ozdobit svůj vlastní rám závěsů z balónků.

Je možné vyrobit jeden obrovský list záclon s použitím až 50-60 balónků nebo přidat několik barev přidáním alespoň 20 dalších do mixu, celkem tedy asi 40. K zavěšení balónků budete potřebovat dvě lana na řetězec (nebo tři řetězce na lano). A na každý provázek budete potřebovat celkem 20 sponek.

& nbsp;

Podrobné pokyny, jak si vyrobit závěs balónku pro vlastní kutily:

Budete potřebovat:

  • Asi 40 balónků (barvy vyberte podle toho, do jaké místnosti jdou)
  • Bílý řetězec (nebo jinou barvu, pokud chcete)
  • kancelářské sponky
  • Svinovací metr nebo pravítko k měření délky řetězců potřebných pro vaši velikost okna

Krok 1: Změřte výšku a šířku okna. Pokud používáte jedno lano, mělo by to být asi čtyřikrát tak dlouhé jako výška vašeho okna a alespoň jeden a půlkrát tak široké. Pokud používáte dvojitá lana, celková délka by měla být přibližně osmkrát delší a třikrát tak široká.

Krok 2: Změřte, kolik řetězců potřebujete k pokrytí okna, vynásobením výšky x šířky pro jedno lano nebo měřením ve stopách pro dva lana.

Krok č. 3: Vystřihněte dvě délky řetězce na každou stranu (jednořetězcové); délka řetězců by měla být stejná jako výška x šířka nebo stopy.

Připojte řetězec na jeden konec pomocí kancelářské sponky a pásky. Umístěte smyčku přes hlavu a poté jděte nahoru a kolem horní části okenního rámu. Natáhněte oba konce tak, aby byly napnuté, ale nebyly dostatečně těsné, aby vytvářely napětí v řetězcích

Druhý konec řetězce přilepte na jinou smyčku na opačné straně a poté opakujte. Zajistěte znovu páskou ve tvaru velkého X. Opakujte pro všechny čtyři strany

Otočte záclonu tak, aby úhledně padla na rám vašeho okna, a změřte, kam chcete, aby řetězce visely dolů z horní lišty. Uřízněte při tomto měření a (pokud používáte dvojitá lana)

Slepte obě délky řetězce dohromady a vytvořte jednu dlouhou délku; ujistěte se, že na obou stranách je dostatek místa pro pozdější vázání. Každý konec zalepte bezpečně a rovnoměrně, aby vám při práci neklouzal ani se nerozmotával.

Krok č. 4: Vynásobením výšky x šířky změřte, kolik klipů je potřeba.

Pomocí řetězce změřte a připevněte u každého klipu čtvercový vzor pro stabilitu (tip: pokud chcete, aby byl bezpečný, použijte více klipů.

Změřte, kolik palců lana by mělo viset ze spodní lišty, a tuto délku zkraťte, poté tento díl přeložte přes horní část opony na zadní straně a vytvořte další vrstvu opony.

Změřte výšku a šířku místa, ze kterého chcete závěsy viset, a poté odstřihněte délky řetězce, které vytvoří čtvercový vzor (tip: při každé straně musí být dostatek vázání později).

Podle potřeby připevněte spodní lištu na strop nebo stěnu na požadované místo pomocí spon a háčků. Připevněte ořezané délky řetězce k horní liště tak, že je omotáte a spojíte bezpečným uzlem

Zahákněte závěsy na spodní lištu. Nafoukněte nebo zavěste balónky, pak konec svázejte stuhou, než začnete foukat.

& nbsp;

Závěrem lze říci, že při plánování dekorace můžete udělat spoustu věcí, aby vypadala zábavněji nebo slavněji. Zajistěte pozornost nejen oken a soklu – zavěste balónkové závěsy a vytvořte atmosféru večírku, ať jsou kdekoli zavěšeny! Doufám, že tento článek rozšířil váš obzor v tom, jak pověsit balónkové závěsy.