3 jednoduché způsoby, jak vyrobit cikánské závěsy!

Záclony jsou látky vyrobené pro zkrášlení vašich bytů nebo pokojů, zachování vašeho soukromí a zachování interiérového designu. Tuto látku můžete použít v různých bytech nebo místech, jako jsou nemocnice, školy, kanceláře, osobní a formální byty.

Takže v tomto hraje roli udržování vzhledu přidáním dobré barvy, která splývá s prostředím. V tomto článku, jak vyrobit cikánské závěsy, se hlavní pozornost bude věnovat osobně vlastněným bytům, protože právě tam vypadá umění dobře a více se mísí.

Rychlá poznámka k tomuto formálnímu tématu diskuse je, že je snadné ji učinit. Abyste tento typ opony poznali a vyrobili, musíte si před procvičením přečíst následující kroky a porozumět jim.

Snadné kroky, jak vyrobit cikánské závěsy

Než začnete uvažovat o postupech při výrobě cikánských záclon, musíte si uvědomit následující skutečnosti a učinit opatření.

  • Připravte si závěsnou tyč – zkontrolujte, zda je pevná a pevná, aby udržela látky.
  • Získejte jiný kus látky
  • Získejte měřicí pásku k měření délky okenního rámu, kde bude tyč namontována.
  • Získejte háček – kolik jich můžete získat.
  • Získejte stuhu na svázání látky / záclony sevřením nebo podle vlastního uvážení.

Po přípravě výše uvedených požadavků jste vyřešili polovinu problému výroby cikánské opony. Nyní si přečtěte následující kroky, které vás provedou vytvořením dobrého a krásného cikánského závěsu, který vyzdobí a dodá vašim interiérům více vkusu.

Krok 1: Změřte délku okna

Tento krok vyžaduje, abyste použili měřicí pásku a změřili délku okna tam, kde chcete, aby váš cikánský závěs visel z jedné části rámu okna na druhý konec.

Přidejte k získané hodnotě 2 palce. Uděláte to tak, aby záclonová tyč byla o něco delší než okenní rámy, aby se při navázání tkanin na tyč uvolnil odstup.

Krok 2: Vázání látky do špetky

Potíž, s níž se potýká „jak vyrábět cikánské závěsy“, je vázání na špetku. Abyste se mohli svázat do špetky, držte jeden lem látky, nejlépe zleva, a přeložte ji do tvaru V směrem doprava a sevřete.

Přeložte lem zprava doleva a přitiskněte jej tak, aby se přeložené lemy ve středu střetly a vytvořily partu. Někdy to má cyklický tvar; úžasně se můžete dostat do svého preferovaného tvaru.

Pokud nechcete špetku trvale přišít, můžete svazek krásněji svázat stuhou. Tento postup opakujte tak, že budete štípat látky a také co nejvíce látky.

Používáte mnoho látek, protože cikánská opona vyžaduje, abyste svázali mnoho záclony na záclonovou tyč. Můžete použít jinou barvu látek, které budou ladit s vaší dekorací, nebo ještě lépe, používat stejnou barvu látek v celém rozsahu.

Krok 3: Zavěšení Gypsy Pinch Curtain na tyč Curtain

Jak již bylo vysvětleno dříve, musíte používat silné pruty, protože záclona se může ztěžknout, protože na tyč zavěsíte více záclonových látek.

Tato látka má světlý vrch. Použijte světlou horní část látky a pevně ji připevněte háčkem. Po navázání látek na háček zasuňte háček do tyče.

Poznámka; protože budete používat různé materiály, budou použity i různé háčky. Nevázejte všechny látky na stejný háček, aby nedošlo k pádu nebo vyříznutí.

Pokud chcete, můžete také tkaninu přímo na prut uvázat bez háčku. S těmito uvedenými kroky byl rozsáhle vysvětlen proces „jak vyrobit cikánskou oponu“. Dobré porozumění vám poskytne dokonalý průvodce, jak na to.

& nbsp;

Jak uvázat stuhu na závěsy

Proces vázání pásky na závěsy jsou stejně jednoduché jako ABC. Uchopte jeden konec látky a zašpendlete jej uprostřed, zbývající konec přidržte, aby se setkal s připevněným uprostřed a spojením vytvořte svazek (špetka záhybu).

Svázejte ji stuhou nebo jakýmkoli způsobem / stylem, který chcete svázat. Nebo se můžete rozhodnout držet materiál / látku rovně nahoru a svázat ji stuhou.

Můžete použít barevnou pásku, která vám zajistí dokonalé splynutí s prostředím.

Jak vyrobit závěsy ze starého oblečení?

Závěs z tohoto procesu vypadá divně, protože závěs nebude vypadat udržovaný a vyleštěný, aby poskytoval vynikající efekt. Obecně se doporučuje nedělat závěsy ze starých oděvů.

Kde lze použít cikánskou oponu?

Cikánské závěsy lze použít především v osobně vlastněných domech. K zachování svého soukromí používáte grypsový závěs v interiéru a poblíž bazénu.

Jaká je doba výroby cikánské opony?

Výroba cikánské opony nějakou dobu trvá. Vše záleží na tom, jak rychle můžete stuhu uvázat na látky a pověsit na tyč, jak je popsáno ve výše uvedených krocích na téma „Jak vyrobit cikánské závěsy“.

<

Abyste pochopili, jak vyrobit cikánské závěsy, musíte dekódovat kroky uvedené výše v tomto článku. Než si procvičíte, nezapomeňte si tyto kroky přečíst a velmi dobře jim porozumět.