Kolik stojí pojištění taxi? Úžasná fakta, která je třeba vědět!

Zajímá vás, kolik stojí pojištění taxi? To může stát v průměru standardní cenu 1 milion dolarů až 2 miliony dolarů.

Mezitím může pojištění obecné odpovědnosti stát každý měsíc od 67 do přibližně 89 dolarů. To je založeno na počtu taxíků, umístění, historii škod, tržbách a dalších.

Vzhledem k ceně pojištění taxi je to jen ještě dražší než tradiční krytí. Řidiči totiž najedou o několik kilometrů více než motoristé. Cestují také v přetížených podmínkách. Za prvé, taxíky jsou mnohem větší než konvenční auta. To znamená, že spadají do kategorie vyšší skupiny pojištění vozidel. Pojďme se tedy ponořit hlouběji a dozvědět se více o pojištění taxi & stanovit na to rozpočet!

Kolik stojí levné pojištění taxi?

Takže, kolik stojí pojištění taxi? Obvykle je to kolem 1 až 2 milionů dolarů. Snažíte se hledat něco levnějšího? No, nezdá se, že by to byla nejlepší politika ke zvážení. To nakonec nenabízí moc dobrou hodnotu. Podrobnosti vytištěné napoví, zda můžete uplatnit nárok. Ale možná skončíte vážně jen mimo rozpočet. Je lepší si trochu připlatit, abyste měli potřebné krytí. Získáte tak potřebný klid.

A co pojištění pro řidiče Uber?

Když jste řidičem Uberu, musíte získat správné pojištění. Za prvé, Uber nemá žádné vlastnictví vozidel; nebudou zodpovědní za jejich pojištění. I když jezdíte jen na částečný úvazek, musíte mít nájem & pojištění odměny. To je již součástí pojistky. Pokud tento druh pojištění nezískáte, budete stíháni. Se standardní formou pojištění vozidla jste nemohli jen tak jezdit.

Pojišťovny často přistupují k řidičům spolujízdy a Uberu stejně jako k soukromým taxikářům. Dobrá věc; můžete vyzkoušet několik způsobů a získat levnější prémiovou cenu.

Když pracujete na částečný úvazek, můžete zvážit pouze nižší počet najetých kilometrů. To je lepší než pronájem & odměňovat řidiče. Poraďte se se svým makléřem, zda to použije při vyjednávání ještě lepší nabídky. Buďte velmi opatrní, abyste nepodcenili ujeté kilometry. Jinak bude krytí zrušeno.

V čem se soukromé nájemní pojištění liší od veřejného nájemního pojištění?

Pojištění soukromého pronájmu je určeno pro řidiče spolujízdy nebo minikáry, které si můžete předem rezervovat. Ale pak je na ulici nikdo nepřivítá. Pojištění veřejného pronájmu je určeno pro vozidla, jako jsou černé taxíky a karavany. Mají licenci k vyzvednutí jízdného na ulici. To také zahrnuje předběžnou rezervaci nebo určené pořadí taxi.

Pojišťovny neposkytnou obojí. Je proto nezbytné zajistit, aby pojištění taxi vyhovovalo vašim potřebám. Až budete vědět, kolik stojí pojištění taxi, stanovte si pro něj rozpočet.

Na co si musíte dát pozor?

Je pojištění odpovědnosti za škodu zahrnuto ve vaší smlouvě? Ujistěte se, že ano, jinak budete v šoku. To platí zejména v případě, že veřejný člen má vůči vám nárok na poškození svého majetku nebo zranění. S veřejnou odpovědností vám to dává určitou jistotu, že pokryje právní poplatky. Je to také standardní spolu s ostatními pojištěními taxi. Nejprve však uveďte, zda je součástí balení. Je to proto, že to není často zahrnuto v nejlevnějších detailech k nalezení. Je lepší číst malé písmo. Vysvětlete to makléři vašeho pojištění. Toto je něco, co by mělo být součástí vaší politiky. Zajistí vám, že to je součástí vašeho balíčku.

Mějte i nadále příjem každý měsíc

Drobná nehoda vás může zastavit, když si vyděláváte na živobytí. Je tedy lepší plánovat předem. To platí, pokud se něco stane při sjíždění ze silnice. Tehdy budete mít jistotu, že vaše účty budou pokryty.

Zkontrolujte pojistný doklad vytištěný malým písmem. Tím si můžete být jisti, že nabídne přesné vozidlo, protože to vaše se stále opravuje. Zákazníci navíc nebudou spokojeni, pokud budete řídit rozlehlý a pohodlný sedan. A najednou to změníte na stísněné & super mini jedno. Je lepší přidat další připojištění. Ty vám jistě pomohou ve vašich financích. To platí, pokud nemůžete řídit dlouhou dobu. Ohledně krytí ušlého výdělku se poraďte se svým pojišťovacím makléřem. To se vyplatí, pokud jste někdy nemohli řídit po určitou dobu. Je to kvůli nehodě. Zvažte také, zda budete potřebovat pojištění úrazu. To vám vyplatí peníze v případě nehody. Znamená to říci, že jste nemohli pracovat žádné období.

Další doplňky pro pojištění taxi

Možná jste si koupili soukromé auto na splátky. Je lepší přidat pojištění mezery jako součást pojistky. Vozidla mají tendenci se znehodnocovat v okamžiku, kdy stárnou. Pojišťovna vyplatí peníze, pokud je vaše vozidlo odcizeno nebo odepsáno. Toto je pro odpovídající vozidlo podobného stavu a stáří. To však může být nějak méně ve srovnání s částkou, která zbývá zaplatit na HP. Tento rozdíl je pak kryt pojištěním mezery. Není třeba nadále platit za vozidlo, které nemůžete řídit nebo již nemáte.

It’s A Wrap!

Připravte se na rozpočet poté, co víte, kolik stojí pojištění taxi. Úkol nákupu tohoto pro taxikáře není nikdy jednoduchý. Vyhledání pojištění taxislužby však udělejte co nejrychlejší a nejhladší. Pokud chcete mít pojištění taxi, postupujte podle tohoto komplexního a přímočarého průvodce. Možná budete chtít vědět, kolik je pojištění na Ferrari a kolik je pojištění Camaro.