Jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5? 5 jednoduchých tipů!

Chcete se naučit, jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5? Pokud ano, neváhejte si přečíst tohoto průvodce, který vám pomůže chránit vaše vozidlo před poškozením nebo ztrátou pomocí pojištění v GTA 5.

Pojištění je skutečně velmi cenný výkon. Je to užitečné, když se vyhnete pasivnímu režimu nebo když hrajete na zaneprázdněném serveru, kde je utrpení běžné.

Pojištění v příběhovém režimu GTA 5 je nyní nebo nikdy. Buďte tedy mezi těmi hráči, kteří z toho již těžili.

Tipy, jak získat pojištění příběhového režimu GTA 5

Takže tady máte tyto tipy, jak získat pojištění příběhového režimu GTA 5.

#1. Nejprve porozumějte nároku

Pokud jste si zničili auto, kontaktujte pojišťovnu. Udělejte totéž, pokud jej policie po zadržení zničila. Získejte další nebo malou spoluúčast na výměnu vozidla. Také již obsahuje nainstalované úpravy. Pokud jde o odpočitatelné náklady, liší se podle hodnoty vozidla. Vždy se však jedná o 1,25 procenta nákladů na výměnu. To ještě nezahrnuje úpravy. Pokud jiný hráč poškodí vozidlo, odečte se spoluúčast z jeho prostředků. Majitel to již neplatí. Je tomu tak, pokud nejsou k dispozici dostatečné finanční prostředky.

Uvedenou spoluúčast hráč a další hráč při hraní na PC neplatí. Je založen na aktualizaci názvu 1.33, která zdůrazňuje schéma pojistných podvodů. Podvodníci pouze používali spoluúčast, aby byli hráči nešťastní. Jsou zaměřeny na generování vyšších nákladů a pojištěných vozidel. Tím je hráč odpovědný za výbuch.

Bankovní účet hráče je poté během několika minut vyprázdněn. Ale za určitých podmínek jsou PC hráči povinni zaplatit spoluúčast za poškození vozidla jiného hráče.

Vyměněné vozidlo je ihned přepojištěno. Všechna náhradní vozidla jdou přímo do skladu Morse Mutual. Ale pouze pokud hráč použil jiné vozidlo nebo více vozidel, nebude to pokračovat. Abychom vám pomohli, podívejte se, jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5 je také jednodušší. Náhrada má být doručena přímo do garáže hráče.

#2. Poznamenejte si poznámky k opravě

Zde jsou poznámky k opravám, které byste měli zvážit:

Oprava 1.10

To říká, že hráč není povinen platit nic souvisejícího s pojištěním. K tomu je potřeba čekat čtyři dny ve hře. Toto je pro zničení osobního vozidla. Dokonce ani vozidla zničená v rámci sběratelské edice nebudou po opravě obnovena. Platí pro ty, kteří je nemají. Totéž platí pro Space Docker neobnovený z následujících oprav.

Oprava 1.16

Patch 1.16 vyžaduje, aby hráč neplatil pojištění. Právě v tomto případě není jejich vozidlo zničeno. Je to také v případě, že hráč, který jej zničí, nemá dostatek finančních prostředků. Tyto prostředky jsou určeny na úhradu pojištění.

Aktualizace názvu 1.17

Aktualizace titulu 1.17 umožňuje hráčům vznést nárok na vše během jediného telefonátu. To je, pokud mají více & zničená vozidla. Doporučuje se to jako lepší než samostatné volání pro každé vozidlo.

Oprava 1.42

Patch 1.42 má pravidlo, které se má dodržovat, pokud jeden hráč z hangáru zničí osobní letadlo hráče. Pojistné ve výši 1000 dolarů má platit majitel, nikoli ten, kdo jej zničil. Dokonce i letadla padají bez poplatku, když jsou zničena environmentálními riziky, hráči a NPC. Prémiové pojištění se také nebere majiteli hráče, který mu zničil letadlo. Majitel to platí pouze v případě, že je to on, kdo to zničil.

#3. Krádež nebo nehoda

Podejte stížnost na výbuch auta nebo krádež u Mors Mutual. Poté navštivte sekci kontakty, kde je najdete. Určitě vám dají k vyzvednutí úplně nové auto. Najde se na mapě pomocí značky auta. Ukradené auto lze stále sledovat pomocí značky na mapě. Je to pouze v případě, že existuje sledovač. Při opuštění hry musí být nejprve podán protinárok, jinak dojde k výbuchu auta. Je to nejlepší způsob, jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5. Kdybych byl tebou, znal bych nejrychlejší způsob, jak dostat své zničené auto zpět v GTA 5.

#4. Pojištění vozidla online v GTA 5

Navštivte celní úřad Los Santos se všemi nabízenými kategoriemi pojištění. Po zaplacení je vozidlo také již pojištěno. Morse Mutual Insurance obnoví vozidlo, pokud je poškozeno. Tedy pokud je někdo zodpovědný za jeho zničení. Ale pokud je to vaše chyba, musíte zaplatit náklady podle hodnoty vozidla.

Rozhodněte se pojistit své vozidlo u celního úřadu Los Santos. Můžete si užít tento takzvaný jednorázový bonus. Ceny prémií se liší podle hodnoty a třídy vozu. Pokud si vozidlo zakoupíte online, váš nákup již zahrnuje pojištění.

#5. Nárokování prémie na GTA 5

Nárokujte si to nejdostupnějším způsobem, když zamíříte do obchodu Ammu-Nation. Jděte rovnou k přepážce. Komunikujte s těmi zbraněmi namontovanými na zdi. Je to tak dlouho, dokud nenajdete pušku Marksman, Kompaktní granátomet, Kompaktní Neberte pušku. Teď s tebou budou zuřit.

Shrnutí

Mějte na paměti těchto pět tipů, jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5. Pojištění je něco, co by online hráči jako vy měli používat. Je také skvělé, že vozidlo lze pojistit na pojistné. Jen se více vzdělávejte a pochopte informace vážně, jak je uvedeno. Pro další články o pojištění si přečtěte, když je auto odcizeno, jak to pojištění kryje a na čí pojišťovnu se obrátit po nehodě. Děkuji za přečtení!