Jak spustit darovací fond na DeviantArt

Jak založit darovací fond na DeviantArt? Dary v DeviantArt jsou vyjádřeny prostřednictvím jejich bodového systému a vše, co musíte udělat, je nastavit cílovou částku a vytvořit tlačítko pro dar na vaší stránce.

Pokud ne všichni, tak někteří z vás jsou pravděpodobně buď uměleckými nadšenci, nebo umělci, kteří chtějí shromáždit finanční prostředky pro své umělecké dílo v DeviantArt. Ano, možná jste jedním z těch, kteří žijí pro lásku k umění a barvy a formy jsou vaší vášní.

Ať je to jakkoli, budete potřebovat body, které vám pomohou s vaší cestou v DeviantArt. Ale co je mimochodem DeviantArt? Co rozumíme bodovým systémem? Všechny tyto otázky budou zodpovězeny v tomto článku.

DeviantArt

DeviantArt je online platforma, kde většina umělců nebo uměleckých nadšenců projevuje svou lásku a já prostřednictvím umění. Je to kulturní kontext pro to, jak se umění vytváří, zachycuje nebo sdílí. Platforma byla založena v srpnu 2000 a dodnes je jednou z nejrozsáhlejších sociálních sítí pro umělce a lidi s uměním. Mohli by vystavovat, sdílet nebo propagovat svá díla s lidmi, kteří mají stejný zájem – což je umění.

Takže po více než deseti letech se miliony a miliony staly členy a návštěvníky stránky. Členové – devianti, zveřejňují každý den desítky tisíc jedinečných uměleckých děl od malby, digitálního umění, anime a všech druhů umění, na které si vzpomenete.

Bodový systém

Pokud jste v DeviantArt noví, mají bodový systém, který můžete použít k nákupu základního členství nebo provizí za podporu. Co ale můžete získat sčítáním bodů?

#1. Koupit zboží Deviantart

Ano, slyšeli jste správně s použitím bodů; můžete si koupit skvělé věci od svých oblíbených deviantů. Uplatnění bodů na DeviantArt Marketplace, jako jsou členství, provize a tisky od vašich oblíbených deviantních umělců.

#2. Sdílejte se svými přáteli

Sdílení bodů je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak podpořit svého oblíbeného deviantního umělce. Jeden můžete rychle převést za provizi nebo jednoduše jako dárek. Stejně snadné jako sdílení můžete také zkusit požádat cizí lidi o body.

Zahájení darovacího fondu

Jak tedy založit darovací fond na DeviantArt? Existují dva způsoby, jak přidat body na váš účet. To je prostřednictvím systému převodu bodů nebo nákupu záležitostí z vaší měny.

#1. Převod peněz

Jedním ze způsobů, jak rychle nashromáždit své body, je financovat je penězi. Dolar se rovná 80 bodům. Chcete-li zahájit převod, můžete přistupovat k formuláři prostřednictvím stránky Body.

#2. Dary

Ano, pomoc od kolegy umělce může být skvělý způsob, jak zvýšit své body. Můžete požádat o témata od svých přátel nebo založit darovací fond na DeviantArt. Pokud plánujete vytvořit darovací fond, zde je několik jednoduchých kroků, které je třeba dodržet. První věcí, kterou musíte udělat, je přihlásit se ke svému účtu na stránce DeviantArt. Přejděte do nastavení svého profilu. Na pravé straně obrazovky, hned vedle vašeho uživatelského jména, uvidíte tlačítko označené „Upravit stránku“.

Další je procházet stránkami a na levém bočním panelu najít možnost Darovat body. Přetáhněte jej do horní části Osobní zóny, kde jej mohou vidět vaši diváci nebo návštěvníci. Poté klikněte na Hotovo pro uložení nastavení. Pokud jste si nenastavili svůj cíl, zatím nemůžete přijímat dary. Nejprve tedy nastavte cíl. Bodový cíl se vztahuje k počtu bodů, které chcete nasbírat. Nastavte informace o dárcích, zda se zobrazí jejich jména nebo pouze jejich avatary, a klikněte na Uložit.

Po uložení vám nyní mohou uživatelé DeviantArt darovat body buď anonymně, nebo soukromě. V každém případě budete stále informováni, kdy to udělají a kolik předložili. Vezměte na vědomí, že pokud je váš cíl nastaven na 200 nebo dosáhl téměř plánu, částka, kterou utratíte, bude odečtena pouze z vašeho zůstatku a částka, kterou obdržíte, zůstane stejná jako na vaší darovací stránce.

Pokyny pro body

S bodovým systémem DeviantArt jsou samozřejmě spojena pravidla. Tím je udržovat pořádek a být spravedlivý ke všem. Pokud je to pro vás novinka, máte šanci tyto pokyny lépe znát, abyste maximalizovali své body, aniž byste porušili jakákoli pravidla.

#1. Pouze členové DeviantArt

Body DeviantArt mohou používat pouze členové DeviantArt. Pokud jste se tedy ještě nepřihlásili, nemáte nárok na bodový systém. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se a nastavit svůj účet.

#2. Žádný zpětný převod

Pokud se rozhodnete darovat své body, akci nelze vrátit zpět, takže se musíte ujistit, že je vše správně. Totéž platí při převodu peněz na body. Body lze přidat, pokud si je koupíte za své peníze, ale body nelze vyměnit zpět do vaší měny.

#3. Omezený přenos bodů

Pokud podporujete konkrétního umělce, můžete poslat maximálně 3 500 bodů v rámci jednoho převodu nebo 20 000 bodů za stejnou osobu za rok. Takže nemůžete posílat body donekonečna, pokud jich nemáte tolik.

#4. Zabezpečení

DeviantArt bude vždy uchovávat osobní transakce bodů v soukromí. Ale udělejte také svůj díl. Po každém dokončení transakce si zaznamenejte svůj zůstatek a věnujte čas přečtení úplných podmínek pro bodový systém.

Závěr

Nyní, když už víte, jak založit darovací fond na DeviantArt, doufám, že dosáhnete svého cílového bodu a využijete body moudře. Nastavte si tedy tlačítko pro darování, abyste získali své finanční prostředky a zakoupili díla svého oblíbeného umělce na DeviantArt.