Kolik stojí pojištění Corvette? Překvapivá fakta vědět!

Chcete vědět, kolik stojí pojištění Corvette? Je to relativně drahé a každý rok se může vyšplhat až na 1 680 dolarů.

Tento Chevrolet Corvette je ve srovnání s jinými modely drahý. Jen je to drahé, když je pojištění, že náklady mohou dosahovat zhruba 252 dolarů každý rok. Pojistné se však liší podle modelového roku a pojišťovny.

Je dobře, že pro Chevrolet Corvette existuje cenově dostupná sazba pojištění auta. Nakupujte pouze pro porovnání nabídek od různých poskytovatelů. Bude hodně záležet na vašem modelu. Přátelé, musíte se o tomto tématu dozvědět více. Takže je dobré číst dál!

Kolik bude stát pojištění Chevrolet Corvette

Nabídka pojištění bude hodně záviset na vybraném poskytovateli. Roční sazba je v průměru 1 127 dolarů. Právě Allstate je zatím nejdražším dopravcem. Průměrné náklady se každoročně pohybují kolem 2 088 dolarů. To činí rozdíl 961 dolarů. Mezi další společnosti patří Allied s průměrnou roční sazbou 1 127 dolarů, USAA s průměrnou roční sazbou 1 504 dolarů, GEICO s průměrnou roční sazbou 1 680 dolarů a průměrnou roční sazbou 1 680 dolarů pro Progressive.

Kolik pojištění na Corvette podle modelového roku

Starší verze vozidel mohou být při pojištění levnější. Je to proto, že auto má tendenci se znehodnocovat. Komplexní pojištění a kolize se však právě ukázaly jako velmi nákladné. Průměrný rozdíl v ceně je 159 dolarů pro Chevrolet Corvette 2014 & model 2020. Různí poskytovatelé mohou také nabízet levné možnosti, které do značné míry závisí na modelovém roce. Nejlevnějším poskytovatelem by byl Nationwide pro nedávný model 2020. To přichází s průměrnou roční prémií ve výši 1 104 dolarů. Stejně jako uživatelé si mohou vybrat pro svůj modelový rok, když uvidí porovnávané sazby. Nejlevnější forma nosiče se může měnit podle roku.

Kolik bude stát pojištění Chevrolet Corvette pro šestnácti až pětadvacetileté

Kolik stojí pojištění Corvette pro šestnácti až pětadvacetileté? Více pak obvykle platí mladší řidiči. To je pravda, vezmeme-li v úvahu jejich nezkušenost s pojištěním auta. Jejich nedostatek zkušeností je při pojištění ještě rizikovější.

Roční náklady na pojištění jsou v průměru 5482 dolarů. To je jen pro osmnáctiletého řidiče. Sazba 3 802 dolarů je vyšší ve srovnání s cenou čtyřicetiletého řidiče.

Je to dobré rozhodnutí přidat do rodičovské politiky mladistvé. Účelem je ušetřit peníze na pojištění auta. Pojištění je pro mladé řidiče jaksi levnější.

Co je zahrnuto v pojištění Chevrolet Corvette

Zde jsou další přehledy dat, které se týkají pojištění Chevrolet Corvette:

Slevy podle zásad šetří peníze

Jaké je tedy pojištění auta na Corvette? Slevy jsou nabízeny u pojištěných řidičů patřících ke konkrétní profesní organizaci. To je, když jsou také dobrými studenty a podepsali svou politiku brzy. Průměrnému řidiči to ušetří 328 dolarů ročně. To se týká nákladů na pojištění Corvette.

Zvýšení spoluúčasti činí pojištění dostupnější

Ušetřete až 368 dolarů každý rok tím, že zvýšíte spoluúčast z 500 dolarů na 1 000 dolarů. To je samozřejmě jen pro čtyřicetiletého řidiče. Dvacetiletému řidiči se přitom dá ročně ušetřit 724 dolarů.

Vysoce rizikoví řidiči mohou považovat pojištění korvety za něco drahého

Padesátiletý řidič se může dostat do nehody nebo potíží. Jeden může také obdržet porušení, která každoročně zvýší sazby o 2 224 dolarů.

Volba nízké spoluúčasti nemusí být praktickým finančním smyslem

Snižte své pojistné spoluúčasti mezi 500 až 250 dolary. To může stát čtyřicetiletého řidiče navíc 386 dolarů ročně. Pro dvacetiletého řidiče je to 764 dolarů.

Věk a pohlaví mohou ovlivnit výši platby

3 856 dolarů je průměrná sazba, kterou každý rok obdrží dvacetiletý řidič. Za dvacetiletou řidičku je to 2 836 dolarů. Každý rok je tedy rozdíl 1 020 dolarů. Ve věku 50 let může být sazba pro muže 1 766 dolarů. Cena může dosáhnout 1 730 dolarů pro řidičky. Rozdíl je asi 36 dolarů.

Vysoké náklady na zajištění mladistvých řidičů

Průměrná sazba bude každý rok 6 512 dolarů za plné krytí pojištění Corvette. To je jen pro šestnáctiletého řidiče. Pro sedmnáctiletého řidiče je to každý rok 6 210 dolarů. A každý rok je to 5 848 dolarů za osmnáctiletého řidiče.

Dobrá bonita nebo skóre se mohou rovnat lepší sazbě

Státy schvalují kreditní skóre pojistníka. Používá se při poskytování a určování pojistných sazeb. Udržování kreditního stavu 800 může ušetřit 306 dolarů ročně. To zvažuje nižší kreditní skóre šest set sedmdesát až sedm set třicet devět. Podprůměrné kreditní skóre může každý rok dosáhnout 354 dolarů.

Je to obal!

Kvalita je vždy třeba zdůraznit poté, co víte, kolik stojí pojištění na Corvette. I když to může být drahé, vždy se dá najít levnější pokrytí. Zajistěte, aby dospívající a starší dospělí získali klid. Než si jednu konečně koupíte, prohlédněte si také inkluze! Možná se budete chtít podívat, proč je pojištění auta důležité a kolik za pojištění auta platíte.