Jak vyzdobit ohrádku pro novorozence

Jak zdobit ohrádku pro novorozence? To je častá otázka novopečených rodičů. Více se však dozvíte v tomto článku.

Způsoby, jak ozdobit ohrádku pro novorozence

-Jednou možností je koupit ohrádku, která je již ozdobená.

-Další možností je přidat své dekorace.

-Existuje mnoho různých způsobů, jak ozdobit ohrádku pro novorozence.

Někteří rodiče se rozhodnou koupit ohrádku, která je již vybavena nálepkami, postavičkami nebo jinými vzory. Jiní rodiče raději přidávají své dekorace, jako jsou prapory, polštáře, přehozy a další.

Existuje mnoho různých způsobů, jak přizpůsobit a ozdobit ohrádku vašeho novorozence – nebe je limit! Určitě se u toho bavte!

Jak opravíte balíček pro hraní?

Pokud je balíček n play rozbitý, můžete to zkusit opravit sami nebo jej odnést do opravny. Pokud se rozhodnete to opravit sami, zde je několik tipů:

-Nejprve zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby utaženy. Uvolněné šrouby mohou způsobit kývání nebo zhroucení sady.

– Dále se ujistěte, že jsou všechny spoje těsné. Pokud jsou uvolněné, utáhněte je šroubovákem.

-Nakonec zkontrolujte látku a síťovinu, zda nejsou natržené nebo dírky. Pokud zjistíte poškození, zašijte je jehlou a nití nebo šicím strojem.

Pokud se necítíte pohodlně opravovat balíček a hrát sami, odneste jej do opravny. Opravna bude schopna to opravit během okamžiku!

Jak opravit rameno ohrádky

Prvním krokem k upevnění ramene ohrádky je určit, které části jsou rozbité. Pokud jsou v něm nějaké praskliny nebo praskliny, je třeba je slepit, aby se časem nezhoršovaly. Dalším krokem je obroušení všech povrchů jemnozrnným brusným papírem, dokud nebudou hladké a čisté.

Před nanesením barvy na povrch, kde jste právě brousili, otřete veškerý přebytečný prach. Naneste několik tenkých vrstev pro plné pokrytí místo jedné silné vrstvy, protože to pomůže zabránit vytváření kapek nebo bublin v konečném nátěru později po jeho úplném zaschnutí asi hodinu na každý nátěr dejte nebo uberte v závislosti na tom, kolik jste pokaždé použili . Mezi jednotlivými vrstvami nechte zaschnout přes noc.

Jakmile barva zcela zaschne, naneste tmel, který ji časem ochrání před poškrábáním a vyblednutím. Pokud mu chcete dodat extra lesklý lesk, můžete na tmel použít polyuretanovou úpravu pro špičkový vzhled, který bude také odolnější proti každodennímu opotřebení.

Před dalším použitím ohrádky nechte všechny vrstvy tmelu/polyuretanu důkladně zaschnout. V závislosti na tom, jak vážné bylo poškození, to může trvat celkem 12 až 24 hodin, takže plánujte podle toho! Vše hotovo! Vaše ohrádka by nyní měla být jako nová.

Pokud jsou v něm nějaké praskliny nebo praskliny, je třeba je slepit, aby se časem nezhoršovaly.

Jak uspat dítě ve smečce a hraní?

A pack n play nabízí bezpečné místo pro spaní vašeho miminka. Abyste se ujistili, že zůstanou ve svém batohu a budou si hrát, je užitečné zabránit jim, aby se skutálely z cesty tím, že na jejich strany položíte polštáře nebo přikrývky.

Pokud s novým Pack N Play používáte starou matraci do postýlky, mohou být mezi matrací a zábradlím mezery, které by mohly vytvořit prostor, kam může dítě propadnout.

Chcete-li tento problém vyřešit, zakupte tenký kus překližky nařezaný tak, aby se vešel dovnitř pod stávající list o tloušťce nejméně tři palce po celém obvodu – pokud možno silnější, zejména v rozích.

Zabráníte tak vzniku prostor, kde by se kojenci mohli zavrtět do problémů! Pod Pack N Play by také nemělo být uloženo nic, co by mohlo spadnout na dítě, když spí.

Nakonec se ujistěte, že při sestavování a používání Pack N Play dodržujete všechny bezpečnostní pokyny poskytnuté výrobcem. Nepoužívejte například prodlužovací kabel, pokud to výrobce nedoporučuje.

Když uspáváte miminko ve spacáku, vždy je položte na záda s nohama u nohou postele. Tím se snižuje riziko SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců).

Také se ujistěte, že v postýlce nejsou žádné volné přikrývky nebo polštáře, které mohou zakrývat obličej vašeho dítěte a bránit dýchání. Nositelná deka, jako je zavinovačka, je dobrý způsob, jak udržet vaše dítě v teple, aniž byste měli kolem hlavy další látku.

Pokud používáte Pack N Play, aby vaše dítě spalo mimo domov, jako u prarodičů, vždy s sebou vezměte jeho prostěradlo a polštář. To pomůže udržet lůžkoviny čisté, když jste pryč, a vyhnout se případným alergiím.

Když cestujete se svým pack n play, je důležité vědět, že různé letecké společnosti mají různá omezení ohledně toho, jak velký může pack n play být.

Ujistěte se, že si u své letecké společnosti předem ověřte, jaká velikost balení n play je povolena a také hmotnostní a rozměrové limity. Nechcete se dostat na letiště, abyste zjistili, že váš balíček na hru je příliš velký!

-Matrace do postýlky by měla těsně zapadnout do zábradlí Pack ‚N Play

-Kupte si tenký kus překližky nařezaný tak, aby se vešel dovnitř pod stávající list o tloušťce alespoň tři palce po celém obvodu – pokud možno silnější, zejména v rozích. Zabráníte tak vzniku prostor, kde by se kojenci mohli zavrtět do problémů!

– Ujistěte se, že v postýlce nejsou žádné volné přikrývky nebo polštáře, které mohou zakrývat obličej vašeho dítěte a bránit dýchání. Nositelná deka, jako je zavinovačka, je dobrý způsob, jak udržet vaše dítě v teple, aniž byste měli kolem hlavy další látku.

-Pokud používáte Pack N Play, aby vaše dítě spalo mimo domov, jako u prarodičů, vždy s sebou vezměte jeho prostěradlo a polštář. To pomůže udržet lůžkoviny čisté, když jste pryč, a vyhnout se případným alergiím.

-Když cestujete se svým pack n play, je důležité vědět, že různé letecké společnosti mají různá omezení ohledně toho, jak velký může pack n play být.

Ujistěte se, že si u své letecké společnosti předem ověřte, jaká velikost balení n play je povolena a také hmotnostní a rozměrové limity. Nechcete se dostat na letiště, abyste zjistili, že váš balíček na hru je příliš velký!