Jak zajistit, aby vaše pojištění platilo za zmenšení prsou? 3 snadné způsoby!

Toužíte vědět, jak zajistit, aby vaše pojištění hradilo zmenšení prsou? Pokud ano, požádejte chirurga, aby napsal dopis popisující vaše fyzické nálezy a symptomy jako pacienta. Tím se odhadne hmotnost prsu, které má být odstraněno. To proto vyžaduje pokrytí. To musí být provedeno před plánem operace.

Konzultace s lékařem je nutností. To je vědět, že jste perfektním kandidátem na operaci. Pamatujte také, že zdraví prsou je u každé ženy velmi odlišné. Ohledně svých obav a otázek proto mluvte pouze s odborníky.

Níže jsou uvedeny další informace, které je třeba mít na paměti o postupu a pojištění, které jej zaplatí.

Z lékařského hlediska nezbytné

Obecně platí, že zmenšení prsou je hrazeno, pokud je to považováno za lékařsky nezbytné. Nicméně, toto je třeba sledovat, pacient prokázal svému lékaři základní stav. A pomohlo by, kdybyste to napravili opravným postupem. Pacienti také musí mít předem stanovenou pojistnou hranici. Operace tak půjde v rámci pojistky.

Chirurgie zmenšení prsou Be Like

Operace zmenšení prsou bude provedena v ambulantním nebo nemocničním typu chirurgického prostředí. Dosud existují různé možnosti použití řezů. Chirurg zváží vaše vlastnosti, jako je extra kůže nebo pokles, velikost prsou a elasticita pokožky. Po operaci budete muset nosit podpůrnou podprsenku. To je, dokud nejsou obvazy konečně odstraněny. Poté někteří lékaři nebudou vyžadovat, abyste je nosili nepřetržitě. Nebo to může být pouze v určený čas.

Jakmile se svléknete, můžete si vzít pohodlnou podprsenku. Šest týdnů nenoste podprsenku včetně kostice.

Doba zotavení z domova bude zhruba dva až šest týdnů. Proto je skvělý čas vyhledat pomoc při dokončení domácích prací. Limity pro fyzickou aktivitu budou zahrnovat nezvedání více než deset liber po dobu dvou týdnů. Dva týdny se také nevěnujte cvičení nebo namáhavé činnosti. Dva týdny se například neprotahujte ani neprotahujte přes hlavu. Poté postupně zvyšujte svou fyzickou aktivitu. Použijte svaly horní části těla jako poslední věc, kterou přidáte za čtyři až šest týdnů. To je hned po operaci.

Pravděpodobná rizika zmenšení prsou

Operace zmenšení prsou je skutečně bezpečný postup. Rizika infekce, hojení a krvácení jsou u chirurgických zákroků velmi běžné. Při zmenšení prsou však mohou být nízké. Obávanou komplikací je riziko ohrožení dvorce a krevního zásobení bradavky. Ale to je tak nějak velmi a sporadický případ. Tento postup může ovlivnit vaši dodávku mléka, pokud kojíte. To je také, pokud chcete otěhotnět. V některých studiích se uvádí, že jiné ženy musí při kojení doplňovat umělou výživu. Je docela těžké odhadnout, kdo bude doplňovat nebo ne. Jde o to, že těm, kterým se zmenšila prsa, se bude tvořit mateřské mléko. Ostatní budou muset vzorec doplnit.

Způsoby, jak zajistit, aby vaše pojištění platilo za zmenšení prsou

Proces sjednání pojištění se liší v závislosti na pojišťovně. Chcete-li to z vaší strany usnadnit, postupujte podle níže uvedených způsobů. Zde je návod, jak dosáhnout toho, aby vaše pojištění hradilo zmenšení prsou:

#1. Příprava lékařského dopisu

Připravte se na lékařský dopis, protože je to nutnost. To musí být obvykle poskytnuto poskytovateli pojištění. Zde musí být uvedeno, jaký postup je nutný při řešení aktuálního zdravotního problému. Poskytovatelé pojištění budou vyžadovat šest až dvanáct měsíců kompletní dokumentace. To bude zahrnovat léčbu dermatologem, chiropraktikem, fyzikálním terapeutem, ortopedem. Je to proto, aby se zajistilo, že léčba bude podléhat rozhodnutí před schválením operace.

#2. Napsání žádosti

Napište žádost s uvedením, co je potřeba ke schválení. To zvažuje vašeho poskytovatele pojištění, který proces urychluje. Ten je nutné předložit před rekonstrukcí prsu. Je to nutné kvůli schvalovacím kritériím pro každou pojišťovnu.

#3. Odeslání požadovaných dokumentů

Předložte potřebnou dokumentaci s průměrnou dobou obratu tři až šest měsíců. V tomto časovém rámci umožňuje poskytovateli pojištění diskutovat s lékařem. To přichází s hledáním druhých názorů také od poskytovatelů zdravotní péče. Mezi tyto poskytovatele zdravotní péče patří chiropraktici. To má nejlépe potvrdit potřebnou lékařskou operaci. Kromě toho je nutné informovat lékaře o vašem záměru získat zákrok hrazený pojišťovnou. To zajistí, že lékařský dopis je nezbytný. Pojišťovni zašlete i další dokumenty.

Věci očekávané během operace

Operace zmenšení prsou se vždy provádí v celkové anestezii. Provádí se také v nemocnici nebo ambulantním zařízení. Chirurg během procedury použije jednu ze dvou metod. To pomůže odstranit přebytečné tuky. Patří sem také celková velikost prsu pacientky, liposukce nebo chirurgický řez. Ošetřující chirurg provede řez v celém dvorci. Jedná se o pigmentovaný prstenec kolem bradavky. Poté jde dolů po délce prsou, než se odstraní tuky, tkáně a kůže.

Ve skutečnosti to nejlépe zmenší prsa a jejich celkovou velikost. Před přemístěním dvorce se prsa znovu vytvarují. To se týká nově i velikosti prsou.

Při přemístění dvorce budete přetvářet prsa. To má nejlépe doplnit novou velikost prsou.

Další podmínky kryté pojištěním zmenšení prsou

Operace zmenšení prsou patří mezi kosmetické zákroky hrazené zdravotní pojišťovnou. Požadavky se mohou lišit podle pojistných plánů a společnosti. Obvykle by se však mělo stát, že žena zažije následující:

  • Bolest šíje, ramen, zad nebo hlavy nezmenšená pravidelnými návštěvami terapeuta
  • Velká prsa lze zmenšit o tři velikosti košíčků nebo i více. To může být 500 gramů nebo více.
  • Dermatologické problémy, jako jsou bolestivé rýhy, nejsou správně léčeny nebo vyléčeny. Ty se nacházejí na ramenou, protože nosíte dvě podprsenky nebo ramínka, která podpírají velká prsa nebo dokonce vyrážky.
  • Jednotlivec si neudržuje zdravou tělesnou hmotnost z důvodu omezení fyzického cvičení. Nebo se může stát, že člověk nesportuje kvůli velikosti prsou.
  • Úbytek hmotnosti je zdokumentován a nezlepšuje velikost prsou. Tímto způsobem žena získá úlevu, kterou možná potřebovala.

Před pojišťovnou předložte předautorizační dopis. S tím by se měl obrátit praktický lékař nebo plastický chirurg. To bude nějakým způsobem vyžadovat fotografie, které dokumentují problémy, jako je masivní vzhled prsou a kožní vyrážky. Ostatní, kteří by si mohli proceduru zaplatit soukromě, mohou počkat. Další předautorizaci od pojišťovny nepožadují. Místo toho počkají na dokončení procedury, aby si mohli svobodně vybrat plastického chirurga. To také znamená znát množství hmotnosti prsu nebo tkáně, která má být odstraněna.

Pojistné smlouvy by vyžadovaly schválení určitého množství tkáně. Praktický lékař nebo plastický chirurg předloží v rámci dokumentace pojišťovně fotografie před a po. To zahrnuje zdravotní problémy, které také zažíváte.

Náklady na zmenšení prsou bez pojištění

Operace zmenšení prsou krytá pojištěním vám ušetří peníze. Stačí poskytnout reklamaci, která je schválená. To je založeno na kompilaci dat Americké společnosti plastických chirurgů. Náklady na operaci zmenšení prsou jsou v průměru 5 482 dolarů. To také zahrnuje další dodatečné poplatky, jako jsou:

  • Anestezie
  • Náklady na zařízení
  • Léky na předpis po operaci
  • Poplatky chirurga

Možná budete také chtít vědět, kolik stojí MRI prsu bez pojištění.

It’s A Wrap!

Už neváhejte, ale držte se zmíněných rad, jak dosáhnout toho, aby vaše pojištění proplácelo zmenšení prsou. Poté prožijte to nejlepší ze svého života tím, že si necháte odstranit těžkou nebo příliš velkou prsní tkáň. Ošetřující personál kolem vás bude navigovat celým procesem. Oslovte a naplánujte si konzultaci o zmenšení prsou. Možná si budete chtít přečíst o tom, kolik stojí Bactrim bez pojištění a kolik stojí penicilin bez pojištění.