Kdy si umýt vlasy před svatbou

Pokud si nejste jisti, kdy si umýt vlasy před svatbou, udělejte to večer předtím. Proč je k tomu nejvhodnější doba, probereme podrobněji.

Možná byste také rádi věděli, jak stylizovat copánky na svatbu. Bylo by užitečné, pokud máte husté vlasy nebo jen chcete něco jedinečného, ​​​​jiného než klasické svatební úpravy.

Kdy byste si měli umýt vlasy před svatbou?

Čisté vlasy

Nejlepší čas na mytí vlasů na svatbu je noc předtím. Tímto způsobem váš kadeřník nebude pracovat s vlasy, které mohou být plné špíny a špíny.

Spravovatelná textura

Přípravky i samotný účes by měly efektivně přilnout. A protože váš stylista nebude pracovat s čerstvě umytými vlasy, budou mít stále nějakou texturu, což je ideální pro účes.

Pokud jsou vlasy přirozeně vysušené a jsou stále čisté, lze je lépe upravovat. Budete mít také zdravý lesk a vaše vlny budou výraznější.

Lepší řízení času

Konečně dalším důvodem, proč je optimální mytí vlasů večer před svatbou, je to, že vám ušetří čas na přípravu ráno v den svatby. Zde je návod, jak dlouho trvá svatební účes a make-up, než si naplánujete plán na další den.

Mám si umýt vlasy před svatebním dnem?

Některé nevěsty přísahají, že si před svatebním dnem nemusí mýt vlasy, protože zjišťují, že lehce špinavé vlasy mají lepší strukturu. Vynechání čištění vlasů a používání vlasů, které nejsou umyté den nebo noc před svatbou, však znamená, že budou také špinavé.

Nebude to snadné upravovat a může to dokonce zatížit účes. Umyjte si však vlasy večer před svatbou a ne dříve, než projdete uličkou.

Čerstvě umyté vlasy šamponem mají tendenci být suché, což se také nedá upravovat. Navíc neudrží vlny a na svatební vlasové doplňky bude příliš kluzký.

Umyjte si vlasy večer před svatbou a poté další den, dobře je vykartáčujte, aby se ve vlasech rozprostřely přírodní oleje z pokožky hlavy. Váš kadeřník obvykle používá různé produkty, jako je pěna na vlasy, aby zlepšil objem a strukturu.

Jak si mám připravit vlasy na svatbu?

12 měsíců před svatbou

Rok před svatbou navštivte svého důvěryhodného kadeřníka a proberte, jak si vlasy upravit. Možná se chcete nechat pravidelně zastřihávat nebo chcete konkrétní barvu pro svatební den.

Může se to zdát příliš brzy, ale příprava vlasů je bude mít v optimální kondici bez problémů. To vám také umožní změnit rozhodnutí v případě, že se vám nelíbí výsledný účes nebo barva.

Před svatebním dnem budete mít dostatek času na změnu a úpravu. A během čekání věnujte měsíce zařazení diety šetrné k vlasům do svého režimu.

Nejlepší by bylo, kdybyste zlepšili zdraví svých vlasů esenciálními mastnými kyselinami, nebo si dokonce můžete vzít vitamínový doplněk, který podpoří vaše vlasy, pokožku a nehty, aby na vaší svatbě vypadaly co nejlépe. Jejich doporučení ale samozřejmě konzultujte se svým lékařem.

6 měsíců před svatbou

Šest měsíců před svatbou si můžete se svým kadeřníkem vytvořit plán. Pravděpodobně jste se v této době rozhodli pro délku a barvu, kterou skutečně chcete pro svůj svatební den.

Možná budete muset nastartovat vlasy podle léčebného plánu, obvykle měsíčně. A bez ohledu na to, zda se jedná o přípravu na svatbu nebo ne, nevystavujte vlasy příliš horku, slunci, chlóru nebo slané vodě.

3 měsíce až měsíc před svatbou

Některé nevěsty jsou pochopitelně ve stresu, když se blíží jejich svatební den. V důsledku toho můžete na svých vlasech zaznamenat známky stresu, takže možná budete muset zvýšit své vlasové kúry.

Váš kadeřník by vám měl dát tipy na péči a styling vašeho konkrétního typu vlasů. Nechcete jej však poškodit kvůli některým praktikám a produktům.

1 týden až několik dní před svatbou

Týden před svatbou by měly být vaše vlasy hotové, to znamená, že mají požadovanou délku a barvu. Před svatbou použijte šampon a kondicionér k vyčištění a odhalení jemnější textury.

Nechte své vlasy přirozeně uschnout a vyhněte se tepelným produktům, aby byly lépe použitelné ve velký den.

Jak dosáhnu toho, aby mi svatební vlasy vydržely celý den?

Váš svatební kadeřník bude znát ty nejlepší produkty a techniky, aby vaše svatební vlasy vydržely celý den s minimálními úpravami. Ale samozřejmě správná příprava, jak bylo uvedeno výše, je nezbytná pro funkční vlasy.

Před účesem kadeřník obvykle použije fixační sprej. Poté se objem přidá pomocí zpětného česání s produktem pro zvýšení objemu.

U některých střihů, zvláště když se nevěsta rozhodne mít vlasy rozpuštěné než updo, použije stylista na prameny vlasů texturizační sprej. A konečně, musíte mít dobrý lak na vlasy pro váš konkrétní typ vlasů, aby co nejlépe držel.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kdy je nejlepší si umýt vlasy před svatbou: večer před velkým dnem.

To vaše vlasy vyčistí, ale nezbaví je vlhkosti. Díky tomu bude ideální pro styling a držení účesu a doplňků.