Co není pojištění závady v kvízu? Naučte se to z nejlepšího průvodce!

Co není pojištění závady v Quizletu? Pojištění bez falešného stavu je definováno jako typ okolností, kdy je pojistník účastníkem dopravní nehody, při které mu je poskytnut výnos z pojištění. Kdykoli se blíží kvíz nebo zkouška, často se stýkáme a jsme nervózní. Nejlepší je tedy si lekce prohlédnout dny před uvedeným testem. Někdy talent porazí tvrdou práci a způsob, jak vám pomoci zvládnout test, je aktivní vyvolání.

Aktivní vyvolávání by mohlo způsobit, že si vaše mysl zapamatuje pojmy, které jste studovali. K dispozici je mnoho aplikací, které vám pomohou se s nimi učit, včetně Quizletu, takže pokud se pokoušíte prozkoumat pojištění, proč nezkusit Quizlet. Ačkoli nejsou uvedeny všechny detaily. Ale v tomto článku si povíme o definici pojištění bez zavinění. Zahrnuto je také jeho pokrytí a jeho pracovní principy, takže zůstaňte naladěni a dozvíte se více.

Kvíz

Zjistit, co v Quizletu není pojištění proti závadě? Jak jsem již zmínil, Quizlet je program, který vám pomůže zapamatovat si lekce tak, že je vytvoříte na kartičku. Princip spočívá v tom, že spustí vaše aktivní vyvolání a v případě potřeby jej načte z naší paměti. Cvičení s kartičkami se osvědčilo při vyvolávání pojmů speciálně navržených pro test identifikace. Ukázalo se také, že je užitečnější než pouhé procházení poznámek.

Co není pojištění závady?

Pojištění bez zavinění je definováno jako náhrada pojištění osobám účastnícím se autonehody s pojistníkem. Pokud byste měli nehodu, mohlo by to pokrýt vaše zdravotní náklady. Zásadou této pojistné smlouvy je zabránit konfliktu mezi stranami, které byly účastníky nehody. Podle ochrany osobních úrazů nebo PIP zásada omezí jejich pravomoc žalovat ostatní řidiče.

Pracovní princip

Jak tedy funguje pojištění bez zavinění? Pojišťovna uhradí vaše účty za nemocnici a lékařskou péči, pokud se dostanete do nehody, bez ohledu na to, kdo je vinen. Primárním účelem uvedeného pojištění je zabránit tomu, aby se každá strana navzájem žalovala poté, co byly vyřešeny její zdravotní náklady. Řidiči by však stále mohli žalovat kvůli ekonomickým ztrátám, pokud by náklady překročily prahovou hodnotu měnového deliktu.

Podívejme se na příklad. Žijete v Utahu, ale nějak se vám stala dopravní nehoda, která vám umožnila lékařské ošetření 10 000 dolarů. Můžete podat žalobu na řidiče, který způsobil uvedený incident, protože náklady překročily peněžní práh vašeho státu, který činí 3 000 $.

Podání žádosti

Chcete-li podat žádost o pojištění bez zavinění, přihlaste se k pojistné smlouvě se svými účty za lékařskou péči a možnou ztrátu způsobenou zraněním a samotnou nehodou. Sazby vašeho pojistného plnění se navíc mohou zvýšit kvůli nezaviněnému nároku na PIP a státu, kde žijete. Některé pojistné sazby se nemusí nutně zvýšit, pokud požádáte o nárok na PIP, pokud se neprokáže, že jste na vině.

Náklady na pokrytí bez závad

Už jste tedy pochopili, co je pojištění bez zavinění; je na čase vědět, kolik stojí pojištění bez zavinění. Pojištění bez zavinění může stát v závislosti na pojistiteli, limitech a vaší poloze. Sazby jsou obecně vyšší než u jiných pojištění, ironicky v tom, jak vám pomohou s případnými mimořádnými výdaji.

Svým způsobem by se dalo říci, že tyto státy by vyžadovaly, aby řidiči jezdili bezpečně nebo měli zakoupené větší pojištění na krytí nehod. Ačkoli bez ohledu na to, kolik PIP zakoupíte, výrazně to ovlivní vaši měsíční prémii.

Stavy bez závad

V tuto chvíli je 12 států v pojištění bez zavinění, kde je vynucen požadavek PIP. Mezi ně patří například Florida, Michigan, New York a Kentucky. Pokud máte systém pojištění bez závad, musíte určit omezení svých práv a porozumět kompromisu. Přesto se vám pojištění auta prodraží. Mezi všemi státy bez závad je Kentucky známý jako jedinečný, protože řidič má možnost odmítnout pojistné krytí bez závad.

Rovněž nemusí mít PIP, aby se kryli, ale místo toho hostující PIP. Pokrytí hostů PIP je určeno pro kolemjdoucího, který byl chycen při nehodě. Ať už jsou to chodci nebo cestující, všichni mají nárok na PIP pro hosty, pokud jsou oběťmi nehody. Pokrytí hostů pokryje jejich zdravotní náklady způsobené nehodou.

Prémie za vaše pojištění bez zavinění se může pohybovat od 22% do 25% vašeho celkového krytí. Některé plány mohou zahrnovat spoluúčast a měsíční ztrátu práce. Přesto to může být stejně drahé jako platit 270 až 305 $ každý měsíc.

Závěr

Co tedy v Quizletu není pojištění proti závadě? Definice toho, co je pojištění bez zavinění, zkrátka pokryje léčebné výdaje bez ohledu na to, který řidič zavinil. Mohli by však druhou stranu urovnat nebo žalovat, pokud jsou zdravotní výdaje významnější než státní prahová hodnota, kde každý řidič žije.

Je důležité podat stížnost co nejdříve a vyfotit jako nezbytné dokumenty pro předložení důkazu nárokování krytí. Je však opět nejlepší řídit bezpečně, než prosit.

Bez ohledu na to je zde několik dalších článků o pojištění, které si můžete přečíst ve svém volném čase: co je to pojištění tažného zařízení nebo proč pojištění často poskytuje klid? Děkujeme za váš čas a doufáme, že vás čeká fantastický den. Učte se s námi příště znovu!