Komplexní průvodce Benchmark Rocker Recliner

Benchmark rocker křesla jsou to, co potřebujete k relaxaci a odpočinku. Nabízejí nový pohled na tradiční rockerovou křeslo před lety, což je to, co jim dalo jméno.

Abyste dosáhli požadované úrovně relaxace nebo úlevy ještě rychleji, mnoho lidí se rozhodlo použít benchmarkové lehátko s vestavěnými masážními funkcemi.

Co je Benchmark Rocker Recliner?

Pokud hledáte nový způsob relaxace, pak potřebujete perfektní židli do svého domova. Zjistíte, že náš výběr židlí poskytne nejlepší možný zážitek. Právě na to se v Benchmark Chairs nejvíce zaměřujeme a co nás vedlo k tomu, že jsme se stali jedním z předních poskytovatelů nábytku.

Benchmark Rockers jsou novým pohledem na tradiční houpací křeslo před lety, které jim dalo jméno. S tolika různými modely, ze kterých si můžete vybrat, jsme si jisti, že najdete to, co vyhovuje vašim potřebám. Máme perfektní židli pro vkus a styl téměř každé osoby se širokou škálou barev, ze kterých si také můžete vybrat.

Funkce židlí Benchmark Rocker Recliner Židle

 • Pomocí dálkového ovladače můžete změnit typ masáže, kterou chcete, nebo si jen vybrat z toho, co nabízí.
 • Mají celou řadu různých možností masáže, jako jsou švédské, shiatsu a spouštěcí body. – Někteří také nabízejí tepelnou terapii pro ty, kteří potřebují nějaké extra teplo na zádech nebo krku.
 • Polohovací křesla jsou to, co potřebujete k relaxaci a uvolnění.
 • A přestože jsou dnes nejoblíbenější v ložnici, obývacím pokoji nebo domácím kině; kvůli jejich velikosti, přenosnosti a možnostem stylu – mnoho lidí si je také užívá jako součást své kolekce kancelářského nábytku.
 • K relaxaci a odpočinku potřebujete křesla s lehátky Benchmark.

Jak vysát srovnávací rockerové lehátko

 • Vysajte oblast pod polštáři.
 • Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem nebo ručníkem.
 • Je-li to nutné, použijte čisticí prostředek na čalounění k odstranění skvrn a nečistot z polštáře sedadla. Před úplným použitím čisticí prostředek vždy vyzkoušejte na malé skryté části látky, protože některé čisticí prostředky by mohly poškodit vaši židli.
 • Znovu vysajte oblast pod jakýmkoli polštářem, abyste odstranili nečistoty, které mohly být zachyceny kartáčem nebo hadříkem vysavače.

Typy sklopných lehátek Benchmark

Benchmark rocker recliner se stal tím, co mnoho lidí hledá při nakupování. Nabízejí pohodlí mnoha způsoby a vyplatí se investovat, abyste si užili to, co nabízejí. Benchmark Rockers nabízí čtyři různé typy židlí: tradiční polohovací židli, židli do obývacího pokoje, židle do lavice a extra dlouhá lehátka.

Tradiční polohovací křeslo: Na to si mnoho lidí vzpomene, když slyší slovo „lehátko“; nabízí útulné prostředí, kde můžete odpočívat při čtení, sledování televize nebo dřímání. Má také nastavitelnou opěrku hlavy a nemá žádné ruce, které by vám překážely. Tradiční lehátko je to, co by většina lidí označovala jako „sedadlo“.

Židle do obývacího pokoje: Tato židle je vybavena pohovkou, která vám umožní natáhnout a uvolnit nohy při sledování televize nebo čtení, nebo jen odpočívat obecně. Pro pohodlí také nemá ramena a nabízí možnost sklopení v poloze podobné salonku.

Lavice židle: Tyto židle nabízejí perfektní kombinaci pohodlí a stylu obývacího pokoje, protože jsou vyrobeny ze silných, vysoce kvalitních dřevěných rámů. Jsou vybaveny loketními opěrkami, které vám usnadní vstávání, a mají celkově moderní vzhled, který se bude hodit do jakéhokoli interiéru.

Židle Reclinerg: Tyto židle by většina lidí označovala jako křeslo „vsedě“. Tradiční polohovací křeslo má nastavitelnou opěrku hlavy a nemá ramena, což usnadňuje nastupování nebo vystupování z křesla. Mají také opěrku nohou, kterou lze zvednout nebo spustit tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Výhody vlastnictví sedadla pro srovnávací křeslo:

 • Křeslo je možné sklopit do polohy podobné salonku.
 • Má další sedadlo k sezení, když není sklopné, takže můžete mít vždy někoho s sebou na gauči, aniž byste se museli starat o to, že zabíráte příliš mnoho místa.

Nevýhody vlastnictví sklopného sedadla benchmarku:

 • Křeslo je těžké a obtížně se pohybuje, zejména po schodech nahoru nebo dolů.
 • Není to dobré pro vysoké lidi, protože má nízkou vzdálenost od podlahy.
 • Polštář sedadla může být méně pohodlný, než na jaký jste zvyklí u standardních židlí.

Jak vyčistit křeslo Benchmark Rocker:

 • Uvolněné nečistoty z povrchu křesla setřete suchým, měkkým hadříkem.
 • Je-li to nutné, použijte vysavač k odstranění všech uvolněných nečistot.
 • Chcete-li tkaninu lehátka a čalounění vyčistit na spodní straně, otřete ji vlhkým, dobře vyždímaným hadříkem nebo sprejem na čištění čalounění. Nenamáčejte horní část polštáře na nábytek tekutinou, protože by to mohlo způsobit vodní skvrny.
 • Osušte čistým suchým hadříkem nebo ručníkem a před vložením zpět na místo se ujistěte, že je polštář zcela suchý.
 • Znovu vysajte oblast pod jakýmkoli polštářem, abyste odstranili nečistoty, které mohly být zachyceny kartáčem nebo hadříkem vysavače.