Jak obnovit polštář na terasu pro proutěnou sedačku

Vypadají polštáře na terase na vašem sedadle po dlouhé zimě trochu smutné? Díváte se na čalounění polštářů na terase na léto? Jak ale obnovit polštář na terase pro proutěnou sedačku?

Co je to místo k sezení?

Loveseats jsou dvoumístné pohovky, které původně stavěli jako širší verzi křesla. Sedací soupravy, někdy známé jako dvojité židle, jsou často spárovány s většími pohovkami v obývacím pokoji nebo v rodinném pokoji.

Přesto je můžete také použít k sezení v malých prostorách, neformálních prostorech na pracovišti a intimních prostor pro čtení v knihovnách nebo kavárnách.

Pohovka nemá definovanou délku, protože ji můžete vyrobit v různých velikostech pro umístění několika místností a míst. Měření loketní opěrky u loketní opěrky by však mělo být mezi 48 a 72 palci.

Navzdory svému jménu nenavrhli sedadlo lásky k sezení párů nebo milenců společně. Místo toho bylo původním účelem poskytnout ženám ideální prostor k sezení v jejich obrovských, bohatých šatech.

Používání sedačky se vyvíjelo podle toho, jak se měnila doba, a stal se ideálním kusem nábytku pro dva lidi, kteří se mohli zapojit do intimního rozhovoru.

Co je to proutěná sedačka?

Díky své konstrukci může být výroba proutěného sedla lásky vyrobena ze syntetického ratanu, pravého ratanu, bambusu, třtiny nebo jakéhokoli jiného vhodného materiálu a stále je považována za proutí.

Proutí je jednou z nejstarších technik výroby nábytku v historii a jeho popularita dosáhla vrcholu v 70. letech minulého století. Počátky proutěného nábytku sahají až do Egypta. Mluvte o dlouhotrvajícím.

Jak tedy obnovit polštář na terase pro proutěnou sedačku?

Pokud polštáře na proutěném sedadle lásky vypadají trochu opotřebovaně a vybledle, možná je na čase je obnovit. Než kupovat nové, zvažte obnovu stávajících polštářů novou tkaninou.

Krok 1:

Potřebujete polštář. Venkovní plátno musí být o tři palce delší a o tři palce širší než váš polštář. To je pro dva polštáře. Potom nůžky nebo rotační řezačka a tucet kolíků. Nakonec požadavek na jehlu, nit a šicí stroj.

Krok 2:

Nejprve položte látku na rovný povrch vzorem nahoru a položte na ni polštář na terasu. Dále umístěte polštář na terasu do horního rohu látky se zadní částí polštáře blízko horní strany a na straně ponechte dostatek místa, aby se materiál mohl omotat kolem boku polštáře na terase. Pokud je tkanina příliš široká nebo příliš dlouhá, ořízněte ji.

Krok 3

Vytáhněte látku nahoru a přes polštář na terase a úplně ji zakryjte. Váš materiál se spojí nahoře. V horní části nechte tři palce látky a poté přebytečný materiál ořízněte.

Krok 4

Jakmile je tkanina na svém místě, sepněte obě strany polštáře na terase. Pokud se zadní strana polštáře zužuje, přeskočte poslední špendlík a označte jej sponami na každé straně materiálu v místě, kde byste jej připnuli, nebo fixem na látku. Pamatujte však, že ji nemusíte úplně zavírat. Nezapomeňte připnout i opačnou stranu polštáře na terase.

Krok 5

Nyní opatrně sejměte polštář. Pokud se váš zahradní polštář, stejně jako můj, vzadu zužuje a je obtížné jej sundat, jednoduše polstrujte polštář na terase uvnitř látky jako taco a budete jej moci snadno zatáhnout.

Krok 6

Odstraňte špendlíky a sešijte každou stranu, kde jste ji připnuli. Dále znovu vložte svůj polštář na terasu do textilní „obálky“, kterou jste vytvořili, ale tentokrát na špatnou stranu. Všimněte si extra látky na každém ze dvou předních rohů vašeho polštáře na terase. Látku připněte v obou rozích tak, aby byla napnutá o polštář.

Krok 7

Ještě jednou vyjměte látku z polštáře a našijte čáru podél rohu, kde jste ji připnuli. Vyjměte kolíky.

Krok 8

Další je otočením látky na pravou stranu ven. S tím vložíte polštář. Aby se pufr vešel do obálky látky, stočte jej a poté do látky začleňte polštář na terasu.

Krok 9

Sklopte zbývající látku na zadní stranu polštáře, jako byste balili dárek. Mělo by to připnout na místo. Zavřete materiál ručně a sešijte jej. Chcete -li zvýšit pevnost svého vlákna, zdvojnásobte jej.

A jste hotovi! Úspěšně jste získali zpět polštář z proutěného sezení na terase. Položte tedy svůj docela nový regenerovaný polštář na své milostné sedadlo a relaxujte na slunci!

Závěr

To tedy shrnuje naše povídání o tom, jak obnovit polštář na terase pro proutěné sedátko. Skvělá věc na regeneraci polštářů z proutěného sedátka je, že není příliš časově náročná. Samozřejmě je zbytečné to dělat pravidelně, ale trocha TLC jde dlouhou cestou.

Nejjednodušší způsob, jak udržet všechny vaše proutěné polštáře na sedačce v lásce po dlouhou dobu dobře vypadající, je přikrýt je, když se nepoužívají jednoduše. Pokud žijete v oblasti s dlouhými, chladnými zimami a nebudete je používat několik měsíců, můžete je uložit na bezpečné a suché místo.