Jak odstranit inkoust z koženého opěradla

Inkoust je běžným problémem koženého nábytku, který lze s určitým úsilím odstranit. Tento článek bude diskutovat o tom, jak odstranit inkoust z koženého lehátka pomocí čisticího prostředku na bázi alkoholu a jak chránit povrch nábytku, aby zůstal čistý i v budoucnu.

Kroky při odstraňování inkoustu z koženého křesla

Krok 1. Začněte nastříkáním malého množství čisticího prostředku na bázi alkoholu na inkoustové místo. Pokud se zdá, že to nefunguje, naneste více, a také naneste čistič na oblast o něco větší než samotná skvrna od inkoustu. Jemně otřete měkkým hadříkem nebo papírovým ručníkem, dokud nezmizí všechny zbytky, a poté nechte úplně zaschnout.

Krok 2. Kupte si ochranný prostředek na kůži, který je bezpečný pro nábytek. Naneste jej na celý povrch lehátka, přičemž dávejte pozor, abyste se nedostali na oděv nebo jiné látky, aby nedošlo k jejich znečištění.

Krok 3. Naneste malé množství tohoto ochranného prostředku na nenápadnou oblast a pokud nedojde k nežádoucím reakcím (tj. Silné pachy, skvrny), naneste jej na celý povrch koženého lehátka a před použitím jej nechte zcela zaschnout.

Krok 4. Pokud máte citlivou pokožku nebo alergii, ujistěte se, že nejprve provedete test náplasti na nenápadné oblasti po dobu 24 hodin, než na větší plochy nanesete jakékoli ochranné prostředky.

Krok 5. Pokud není inkoust po provedení výše uvedených kroků zcela odstraněn, opakujte podle potřeby.

Krok 6. Pokud se vám stále nedaří odstranit veškerý inkoust z povrchu křesla těmito metodami, zavolejte profesionálního čističe kůže, který má pokročilejší znalosti o bezpečném čištění tohoto typu nábytkového materiálu a může mít také další produkt které v této situaci mohou pomoci.

Krok 7. Pokud dojde k rozlití, potřete místo suchým hadříkem a počkejte, až absorbuje kapalinu, a poté setřete přebytečnou vlhkost nebo zbytky inkoustu, které zde zůstaly.

Co je Leather Recliner?

Polohovací křeslo nebo „milostné sedadlo s opěrkou hlavy“ je čalouněný kus nábytku, který je navržen tak, aby se v něm dalo sedět a přitom se sklopit. Sedadlo a opěradlo jsou obvykle odpruženy pro pohodlí a poskytují oporu osobě, která v nich sedí. Kožené židle jsou trvanlivé kusy, které mohou při správné péči vydržet mnoho let.

Jak zabránit skvrnám na koženém křesle?

Existuje několik snadných způsobů, jak chránit kožené křeslo před skvrnami. Jedna z nejlepších věcí, které můžete pro čalounění udělat, ho udržuje čisté a suché. Kožený nábytek by neměl být vynechán na přímém slunci nebo v blízkosti topných těles nebo radiátorů, které by mohly časem způsobit jeho prasknutí. Udržování rozlitého povrchu ze židle také pomůže, aby vypadalo hezky.

Kolik stojí pronájem profesionálního čističe křesel?

Může to stát kdekoli od 75 USD do více než 150 USD, v závislosti na velikosti vašeho lehátka a na tom, jak je špinavé.

Nejlepší materiál k čištění inkoustu na koženém křesle?

Nejlepším materiálem k odstranění inkoustu je rozpouštědlo pro chemické čištění, ale někteří lidé mají také úspěch s peroxidem vodíku. Abyste se ujistili, že se kůže nezmenšuje, měli byste si nasadit rukavice a poté vysát co nejvíce rozlité tekutiny, než se ji pokusíte vyčistit. Dále nalijte na hadřík tolik rozpouštědla, které ho navlhčí, a poté hadříkem začněte otírat skvrnu.

Jaké jsou některé z vašich oblíbených značek kožených sedaček?

Mnoho značek kožených polohovacích židlí, jako je Relaxed Fit a Copeland Furniture, nabízí vysoce kvalitní židle s řadou funkcí a cenových bodů. A protože jsou vyrobeny z kůže, mají také na výběr ze široké škály barev.

Jak se starat o koženou pohovku

Povrch kůže je choulostivý a je třeba s ním zacházet opatrně. Vyhněte se hrubému zacházení nebo používání drsných chemikálií, které mohou zbavit jeho přírodních olejů

Pokud chcete vyčistit křeslo, je dobré použít tuto příručku, jak odstranit inkoust z koženého křesla.

Jak často bych měl čistit svůj kožený lehátko?

Frekvence čištění závisí na tom, jak moc je vaše křeslo používáno. Pokud je v obývacím pokoji nebo v rodinném pokoji, budete jej muset čistit častěji, než kdyby byla židle jen v kancelářském prostředí.

Musím po čištění použít leštidlo na boty a kondicionér?

Nejlepších výsledků dosáhnete, když po vyčištění na kůži nanesete leštidlo na boty a kondicionér.

To nejen vrátí jeho původní lesk, ale také jej ochrání před budoucím odíráním nebo skvrnami.

Povrch kůže je choulostivý a je třeba s ním zacházet opatrně. Vyhněte se hrubému zacházení nebo používání drsných chemikálií, které mohou zbavit jeho přírodních olejů a způsobit popraskání.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně toho, jak dostat inkoust z koženého křesla, kontaktujte nás ještě dnes!

Jak používat křesílko správným způsobem

Pohovka je pohodlný a stylový způsob relaxace v obývacím pokoji. Aby vaše židle měla maximální životnost, vždy dodržujte následující pokyny:

Nikdy nepokládejte nic na opěrky nohou nebo pod ně

Vypněte vypínač, pokud jej delší dobu nepoužíváte – nevystavujte přímému slunci (pokud nechcete, aby prasklo)

Udržujte čalounění čisté a bez skvrn nebo rozlití

Pokud kryt nepoužíváte, vždy ho používejte, i když je to jen na hodinu. Jsou k dispozici ve většině obchodů s nábytkem – nikdy netahejte za polohovací páky; místo toho je od sebe odstrčte. To pomůže zabránit jakémukoli poškození.