Jak dlouho trvá, než štěnice zemřou po vyhubení? 2 nejlepší způsoby!

Vymýtili jste své štěnice a přemýšleli jste: „Jak dlouho trvá, než štěnice zemřou po vyhubení?“ Pravdou je, že doba, za kterou štěnice zemřou, se liší v závislosti na použité metodě.

Každopádně existuje mnoho věcí, které byste o tom měli vědět. Dnes tedy prozkoumáme různé doby, po které štěnice mohou zemřít po různých metodách.

Uvolníme svého vnitřního badatelského ducha a začneme získávat více znalostí o hubení štěnic!

Jak dlouho trvá, než štěnice zemřou po vyhlazení

Aby lidé odstranili štěnice, najímají po celém světě vyhlazovače, aby ukončili krizi ve svých domovech.

Pokud jste také jedním z nich, musíte si uvědomit, že existují skvělé zprávy a znepokojivé zprávy o době, po kterou štěnice zemřou.

Tato zpráva závisí na metodě, kterou používá váš vyhlazovač. Jak dlouho tedy trvá vyhubení štěnic po vyhlazení?

Metoda č. 1. Když deratizátor používá pesticidy

Pokud jde o ošetření štěnice domácí, hubení často zahrnuje spreje zaměřené na hmyz. Ačkoli doba závisí na typu postřiku, množství postřiku a jeho aktivních složkách, stále není pochyb o tom, že doba, po kterou štěnice zemřou, může být pro netrpělivé lidi špatnou zprávou.

Kontroloři škůdců obvykle používají spreje k hubení štěnic. V závislosti na značce ošetření, koncentraci, ve které se používá, a účinných látkách se však doba zabití štěnic různí.

Jakkoli se to může zdát silné, hubení pomocí pesticidů často trvá týdny, než je odstraněna každá štěnice ve vašem domě. Chcete -li se přestat ptát na přesný počet týdnů, které to bude trvat, požádejte svého škůdce o odhad doby trvání.

Měli byste také očekávat, že i po vyhubení se vajíčka stále líhnou, ale budou také odstraněna, aby bylo zamoření odstraněno.

Metoda č. 2. Když vyhlazovač používá tepelné zpracování

Naštěstí, pokud jste součástí těch, kteří najali vyhlazovač, který využívá tepelné zpracování, nebude trvat dlouho, než štěnice zemřou. Odstranění nákazy obvykle trvá jen několik hodin.

Další dobrou zprávou, když používáte tepelné zpracování, je, že máte na výběr odstranit všechny štěnice během několika minut. Musíte pouze zvýšit teplotu v místnosti na 122 stupňů a odstraníte všechny štěnice.

Ať už jsou skryty na matraci nebo na rámech vaší postele, po tepelném zpracování nezůstanou žádné štěnice.

Jak dlouho se mám po vyhlazení zdržovat mimo domov?

Přestože léčba teplem zabíjí štěnice domácí už za několik minut, je stále nejlepší držet se mimo váš dům odhadem 6 hodin, abyste předešli neklidu. Můžete také požádat svého PCO o další informace týkající se tepelného zpracování.

Na druhou stranu, pokud jde o používání pesticidů při hubení, musíte vědět, že pesticidy představují pro lidi na rozdíl od tepelného ošetření několik zdravotních rizik.

Dávejte si proto pozor, abyste se nevrátili do svého domu hned po aplikaci, protože množství insekticidu a koncentrace použité deratizátory může poškodit vaše zdraví.

Pokud naléhavě potřebujete jít dovnitř svého domu, můžete použít podobnou masku a ochranné prostředky používané kontrolory škůdců k ochraně jejich zdraví před škodlivými látkami.

Pokud však neexistují žádné naléhavé důvody, proč byste měli jít dovnitř, musíte se na dva až čtyři hodiny držet daleko od svého domu.

Chcete -li se dozvědět více, můžete se svého deratizátora zeptat na možná zdravotní rizika, která mohou pesticidy přinášet.

Jak mám vyčistit po vyhlazení?

Po určité době čekání, až štěnice uhynou, vás může zajímat, jak byste měli uklízet poté, co váš vyhlazovač dokončil svou práci.

První věcí, kterou musíte udělat po vstupu do domu, je nechat jednu hodinu cirkulovat čerstvý vzduch ve zdech vašeho domova. Poté si posbírejte oblečení a povlečení.

Dále sundejte prádlo z postele, vyjměte ze skříně veškeré oblečení a osušte je na žhavém žáru. Vejce a skryté štěnice, které jste během vyhlazování neodstranili, můžete úspěšně vymýtit.

Přestože je zaručeno, že většinu vyhubení zabilo, jejich zabránění může štěnicím ve vašem domě znovu pobývat. Pomohlo by, kdybyste také zvažovali praní všeho, protože vejce mohou stále pobývat v nábytku a ručnících.

Proto si musíte být jisti a vyčistit vše, na co můžete oči položit.

Nezapomeňte také zkontrolovat všechny štěrbiny a stávající praskliny. Pokud tam stále vidíte štěnice nebo na jiných místech ve vašem domě, zbavte se těch, které zbývají, kutilskými kúrami.

Existuje několik možností pro tyto DIY úpravy, jako jsou čisticí prostředky a vytváření vašich sprejů.

Zabalení

Vyhubení může zabít štěnice, ale určitě stojí za to počkat.

Když se dozvíte, jak dlouho trvá vyhubení štěnic po vyhlazení, dozvíte se více o vyhlazení štěnic.

Další zajímavé články získáte kliknutím sem!

Uvidíme se v následujícím článku.