8 nejlepších míst pro nákup vysoce kvalitního nábytku

Máte představu o nejlepších místech pro nákup vysoce kvalitního nábytku? Číslo 1 na našem seznamu je samozřejmě Krostrade.com!

Zde najdete různé kusy nábytku, které se hodí k vašemu stylu a pohodlí; a jdou ruku v ruce, zodpovědní za zvyšování efektivity a produktivity vašich zaměstnanců, zvláště když musíte tento nábytek umístit do své kanceláře.

Přemýšlejte o tom:

Co kdyby vaše kancelář měla špinavé židle a stoly nebo dokonce prázdné zdi? Je to nepochybně ohromující, že? Proto byste se jako zaměstnavatel měli ujistit, že svým podřízeným poskytnete vynikající prostředí s ohledem na styl a pohodlí.

Vím, že byste souhlasili, že živé pracovní oblasti mohou pomoci motivovat vaše lidi a udržet je produktivní po celý den. Pokud tedy potřebujete upravit interiér své kanceláře, jste na správném místě. Máme jen to nejlepší; a ty si určitě zasloužíte.

Bez dalších okolků pojďme prozkoumat podrobnosti!

Nejlepší místa pro nákup vysoce kvalitního nábytku

Při výběru toho nejlepšího může být hledání nejlepšího kancelářského nábytku ohromující. Abyste mohli začít, podívejte se do následujících obchodů, které prodávají širokou škálu kancelářského nábytku:

Krostrade.com

Zastupujeme designový nábytek Mila, který se specializuje na navrhování a výrobu moderních a funkčních ocelových nožek pro pracovní nábytek, kancelářský nábytek, skříňový nábytek, restaurační nábytek a hotelový nábytek, jakož i na realizaci jednotlivých projektů. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových profilů a ocelových plechů, poté jsou lakovány práškovou barvou v jemné struktuře.

Nejen to, ale nabízené stoly, stoly a nábytek jsou vyrobeny z ocelových nohou, což znamená odolnost. Úžasnější na tom je, že výška může být nastavitelná (elektrická nebo mechanická). Totéž platí, pokud jde o centrální základny pro jejich stoly a stoly.

Nebojte se ještě, je toho víc! Můžete se rozhodnout pro další doplňkové prvky, jako jsou kabelové kanály, nohy skříněk, posuvný horní mechanismus, držáky počítačů a podpěry pro skleněné a dřevěné panely, stačí pojmenovat!

Zde také najdete kovové a plastové zásuvky se skluzavkami z italského a švédského designu.

I nyní se společnost Krostrade velmi snaží nabídnout širokou škálu možností.

Sklad kancelářského nábytku

Sklad kancelářského nábytku se může pochlubit rozsáhlou sbírkou vysoce kvalitního kancelářského nábytku, offline i online. Mohou kupujícím pomoci od rozložení a dodávky po instalaci, vyčištění a likvidaci.

Kancelářský nábytek má dva skladové showroomy v Pewaukee a Kenosha ve Wisconsinu, které zaplňují plochu více než 34 000 čtverečních stop. Najdete tam různé zásoby, jako jsou kancelářské židle, kartotéky, výškově nastavitelné stoly a nové a použité stoly, skříně a příčky a stoly konferenčních místností. Mají vše, co pro vaše pracoviště potřebují.

V této době bohužel jejich internetový obchod prodává pouze židle, které vidíte na jejich stránce.

OfficeAnything.com

OfficeAnything má více než 20 let zkušeností v oboru. Zaručují, že jejich zaměstnanci vyškolených odborníků vám pomohou vytvořit ideální pracovní prostor. Mají také velký výběr profesionálního kancelářského nábytku online, včetně stolů v konferenčních místnostech, uvítacích stolů v recepci, moderního nábytku v čekárnách a modulárních kancelářských stolů za konkurenceschopné ceny. OfficeAnything má partnerství s renomovanými výrobci kancelářského nábytku, jako jsou OFM, Cherryman Industries, Global Total Office a Mayline.

Lulu & amp; Gruzie

Pokud hledáte kombinaci cenově dostupných a špičkových kusů, Lulu & amp; Gruzie nabízí široký výběr elegantního kancelářského nábytku. Od minimalistických stolů až po vintage kancelářské židle, Lulu & amp; Gruzie má to, co potřebujete k vyzdobení vaší kanceláře klasickými kousky. Cena jejich nábytku se pohybuje od méně než 200 $ do více než 2 000 $.

One Kings Lane

One Kings Lane působí v nábytkářském průmyslu od roku 2009. Se společností, jejíž hodnota v roce 2013 činila 440 milionů USD, má One Kings Lane vše – od moderních špičkových kusů až po vintage nábytek a doplňky. Nabízejí kancelářské stoly, stolní židle, knihovny a úložný nábytek.

Pokud v jejich rozsáhlé kolekci nevidíte nic, co by se vám líbilo, můžete pomocí Palette od One Kings Lane zjistit, jak by určitý kus nábytku vypadal v různých textilních variantách. Můžete se podívat na jejich blog a kanály sociálních médií, kde najdete tipy a inspiraci.

SmartFurniture

Pokud ze své kanceláře děláte chytrou kancelář, je lepší koupit si nábytek od SmartFurniture. Chlubí se řadou ergonomických řešení, jako jsou výškově nastavitelné pracovní stoly, stupačky a další. SmartFurniture také nabízí kancelářské stoly, stoly, židle, osvětlení a archivaci a skladování.

Tato značka také nese celou řadu renomovaných značek, jako jsou Steelcase, HermanMiller, Hon, Humanscale a Knoll.

OfficeFurniture.com

OfficeFurniture.com nabízí široký výběr bytového a obchodního nábytku, který je ideální pro každý typ pracovního prostředí. Ať už si vyberete nábytek pro domácí kancelář nebo firemní kancelář, OfficeFurniture.com nabízí kompletní sady stolů, úložná řešení, ergonomické kancelářské židle a technicky připravený nábytek.

Ikea

Žádný seznam nábytku není úplný bez Ikea. Nabízejí širokou škálu psacích stolů, stolních židlí, úložných skříní, organizérů, vedení kabelů a příslušenství, zásuvkových jednotek a pracovních svítilen, které jistě vyhovují vašim preferencím a co je důležitější vaší peněžence. Mají dokonce i příslušenství pro kávu a čaj, aby vaši zaměstnanci nebyli po celý den vzhůru.

Zvažte ekologický kancelářský nábytek

Podle Agentury pro ochranu životního prostředí Spojených států je každý rok vyhozeno 8,5 milionu tun kancelářského nábytku. Přemýšlejte o tom; tyto vyřazené položky budou nahrazeny pouze novými, které budou za pár let znovu vyhozeny.

Pokud chcete pomoci matce Zemi a najít udržitelný kancelářský nábytek, musíte nejprve najít značky a výrobce, kteří vyrábějí ekologické kusy.

Standard udržitelnosti nábytku ANSI / BIFMA e3 hodnotí nábytek podle měřitelných kritérií, která vám umožní zkontrolovat environmentální a sociální dopady určitého kusu nábytku. Další se jmenuje Level, která hodnotí čtyři hlavní faktory při výrobě nábytku: energii a atmosféru, zdraví lidí a ekosystémů a sociální odpovědnost.

Pokud má výrobce nábytku tato certifikace, splnil kritéria pro použité materiály, metody recyklace, výběr obnovitelných materiálů a dokonce i sociální akce a dopady na energii a zdraví. Tyto certifikace vám pomohou zúžit výběr, pokud jde o výběr ekologického kancelářského nábytku.

Výhody výběru ekologického a udržitelného nábytku

Při přechodu na zelenou nemusíte být militantní. Ve skutečnosti můžete začít v malém. Například všechny vaše židle pocházejí pravděpodobně od certifikovaných výrobců nebo od vašich stolů.

Pokud nejste zcela přesvědčeni, zde je několik důvodů, proč byste při výběru kancelářského nábytku měli zvážit zelenou barvu:

Zabraňte odlesňování

Tisíce stromů jsou káceny za účelem výroby kancelářského nábytku. Nemusíte být ekolog, abyste věděli, že stromy jsou zásadní pro udržení zdravé planety. Zelenou barvou pomůžete zachraňovat stromy a životní prostředí.

Vylepšete své pracovní prostředí

Používání organických a udržitelných materiálů může pomoci vyčistit vzduch, který dýcháte. To je velkým přínosem pro vaše zaměstnance s astmatem, alergiemi a jinými respiračními chorobami. To může dokonce vyústit v menší pracovní neschopnost, což v konečném důsledku zvýší výsledek vaší společnosti.

Uvolněte místo na skládce

Dokonce i když vyhodíte pár rozbitého nábytku, kusy vyrobené z obnovitelných materiálů se degradují snadněji než nábytek vyrobený z neobnovitelných materiálů. To znamená, že to bude mít menší dopad na životní prostředí.

Zlepšit sociální dopad

Lidé sponzorují společnosti, které podporují a pomáhají zlepšovat životní prostředí. Pokud svůj nábytek pocházíte od udržitelných výrobců, vaše společnost promítá lepší image směrem k zákazníkům, investorům i potenciálním zaměstnancům. Jako společnost to znamená, že s větší pravděpodobností přilákáte do svého podnikání podobně smýšlející zákazníky a zaměstnance.

Kde najdete ekologický kancelářský nábytek

Existují desítky nábytkářských společností, které prodávají ekologicky šetrné kusy. Herman Miller je jednou z nejpopulárnějších společností, které prodávají udržitelný a ekologický nábytek. Pomáhají nejen životnímu prostředí, ale jejich nábytek má také oceněné designy. Herman Miller dokazuje, že zelené výrobky mohou být také funkční a krásné. Společnost má minimální obaly na podporu minimálního odpadu a recyklovatelnosti.

Židle Herman Miller’s Embody je z 95% recyklovatelná a ocelové a hliníkové části jsou zcela recyklovatelné. Tuto židli také sestavují pomocí 100% obnovitelné energie. Mezi jejich udržitelné vzory patří Cells, Cetu a Mirra. Společnost McDonough Braungart Design Chemistry (MBDC), firma zabývající se poradenstvím a certifikací produktů, certifikovala tyto kousky Hermana Millera.

Steelcase je další nábytkářská společnost, která vyrábí vysoce kvalitní design nábytku a dodržuje přísné standardy udržitelnosti. Židle Think společnosti jsou z 99% recyklovatelné a jsou vyrobeny ze 44% recyklovaného materiálu. Společnost získala první certifikaci Cradle-to-Cradle od MBDC. Jejich židle Siento, Move, Leap a Amia mají také certifikaci Silver a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Další ekologické společnosti

Kromě značek Herman Miller a Steelcase patří mezi další ekologicky šetrné značky také židle Haworth Zody (zlato certifikované MBDC), židle Simple Keilhauer, židle ARA společnosti Orangebox a židle Allsteel’s Acuity Chair.

Další značka s názvem Knoll vyrábí dřevěný kancelářský nábytek ze 100% recyklované překližky. Produkty certifikované společností GreenGuard používají lepidla na vodní bázi a tmely bez VOC. Nábytek Legare má udržitelnou linii s bambusovým nábytkem. Navíc jej nemusíte sestavovat pomocí nástrojů, šroubů a šroubů!

Ekologické online obchody s nábytkem

Pokud si nemůžete udělat výlet do obchodu, někteří online prodejci prodávají ekologický nábytek.

Mezi ně patří Vivali, Eco-Furniture a EcoWork. Prodávají stoly, židle a úložné jednotky od různých typů výrobců. Při procházení těmito webovými stránkami nezapomeňte zkontrolovat přihlašovací údaje každého dílu. Položky si můžete také objednat online v Herman Miller Steelcase a Legare.

5 faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru správného kancelářského nábytku

Výběr správného typu nábytku pro vaši společnost je zásadní, protože ovlivňuje produktivitu a efektivitu. Kromě toho také přispívá k celkové pohodě vašich zaměstnanců. Než si vyberete nábytek, je zde šest faktorů, které musíte vzít v úvahu.

Estetická hodnota

Přestože pohodlí by mělo vždy přijít před stylem, není to výmluva pro nákup fádních kousků. Vyberte si typ nábytku, který přispívá k estetickému vzhledu vaší kanceláře. Dobrý design interiéru potěší nejen oči, ale také odlehčí náladu a zmírní stres.

Chcete-li začít, můžete si nábytek pomocí psychologie barev. Například oranžová barva vytváří kreativní a energickou atmosféru. Pro klid a moudrost zvolte modrou. Barevné kanceláře jsou skvělé, ale dávejte pozor, aby se barvy nesrazily. Jinak to způsobí bolesti hlavy tomu, kdo je ve vaší kanceláři.

Kromě barvy a designu si vyberte kousky, které odpovídají vaší značkové a kancelářské osobnosti. Výběr správného nábytku jde nad rámec pohodlí a estetiky; měli byste také zvážit identitu a kulturu.

Flexibilita a funkčnost

Jak již bylo zmíněno, při výběru nábytku by měl styl předcházet stylu. Nemá smysl kupovat krásný minimalistický stůl bez úložného prostoru, pokud máte hromadu papírů k uložení. Pokud je nábytek, který kupujete, elegantní a pohodlný, pak jste se rozhodli moudře. Pamatujte, že nábytek s více funkcemi je lepší volbou.

Velikost vaší kanceláře

Nekupujte nábytek, pokud jste ještě neviděli svou kancelář. Je logické, že nábytek, který kupujete, by měl být přiměřený prostoru. Nákup velkých kusů spotřebuje ve vaší kanceláři hodně místa. Před nákupem nezapomeňte znát rozměry vaší kanceláře a hledejte způsoby, jak maximalizovat prostor.

Kromě toho také pomáhá určitým způsobem uspořádat nábytek, aby váš kancelářský prostor vypadal prostorně a méně přeplněně. Pamatujte, že správný nábytek místnost nepřemůže, ale místo toho by vám měl poskytnout dostatek prostoru pro vás a vaše zaměstnance, abyste byli v pohodlí.

Vaše potřeby a potřeby vašich zaměstnanců

Vy a vaši zaměstnanci budete s největší pravděpodobností pracovat většinu dne. Poskytování pohodlných stolů a židlí je to nejmenší, co můžete udělat, aby byl pracovní den snesitelnější. Ergonomické židle a pracovní stoly jsou v současné době v trendu, protože zaměstnancům usnadňují práci. Ergonomický nábytek je navíc podložen zdravotními studiemi.

Kromě židlí a psacích stolů byste měli zvážit i účel nábytku. Potřebujete dlouhý stůl pro schůzky? Chcete, aby vaše odpočinková místnost připomínala kavárnu? Cokoli chcete dělat, vždy pamatujte, že cílem je poskytnout příznivé pracovní prostředí, které podporuje produktivitu a efektivitu.

Náklady

Podívejme se na to; kancelářský nábytek není levný. Cena nábytku je jedním z nejdůležitějších faktorů, které musíte vzít v úvahu. Nejlepší je vytvořit rozpočet na nábytek, abyste mohli výběr nábytku zúžit.

Chcete-li ušetřit více peněz při zachování životního prostředí, můžete si koupit kancelářský nábytek v bazarech. Musíte prozkoumat online, které obchody prodávají mírně použitý kancelářský nábytek.

Závěrečné myšlenky

Nákup kancelářského nábytku pro váš pracovní prostor by neměl být bolestmi hlavy. Nejprve si prohlédněte nejlepší místa k nákupu vysoce kvalitního nábytku.

Výběr správného typu kancelářských doplňků je stejně důležitý jako výběr nábytku. Mila Design se specializuje na výrobu nábytku na bázi ocelových nožek pro kancelářský nábytek. Všechny naše materiály jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových profilů a ocelových plechů, aby byla zajištěna odolnost.