Uspořádání pravidelného loveseat a osmanské

Dalším způsobem, jak okořenit svou oblast a přidat rozměr, je přeskupení nábytku. V tomto článku se budeme zabývat běžnou loveseat a otomanem. Budeme to zařizovat, takže probereme, jak zařídit obyčejnou loveseat a otoman do sektorového nábytku.

Než se ponoříme hluboko do toho, jak můžeme tyto dva uspořádat do sektorového nábytku, nejprve definujme jak běžnou loveseat, tak otomanskou. Díky tomu můžeme získat představu o tom, jaký by byl výsledek.

Co je to loveseat?

Pohovka byla původně navržena k sezení, protože ženy nosily tak velké šaty s vrstvami, spodničkami a spodničkami, že je základní židle neudržela pohromadě. Loveseats byly přítomny od 17. století a hostily četné rande večery pro páry po celých Spojených státech amerických a ještě dále.

Toto je většinou kvůli velikosti loveseat, který typicky jen usadí dva lidi pohodlně; poskytuje intimní podmínky k sezení pro jednu osobu a její drahou polovičku. Když přemýšlíte o velikosti pohovky, pamatujte také na velikost otomanu, který se do pohovky vejde.

Co je to Osman?

Otoman je kus nábytku. Ve většině případů pohovky nemají záda ani paže. Mohou to být nízké čalouněné pohovky nebo menší čalouněné sedátko, které můžete použít jako stůl, stoličku nebo podnožku.

Sedadlo mohlo mít panty a tvořit víko, s vnitřní dutinou, kterou lidé používají na prádlo, časopisy nebo jiné zboží. Menší verze se obecně používá jako krbové sedátko nebo je umístěna blízko křesla nebo pohovky jako součást designu obývacího pokoje.

Osmanské podnožky se často prodávají jako sada s křesly, pohovkami nebo kluzáky. Tento kus nábytku je na Novém Zélandu a Newfoundlandu také známý jako podnožka, tuft, hassock, pouf nebo Humpty.

Otoman je klasika obývacího pokoje, která je často přehlížena. Nábytek můžete využít jako koktejlový stolek, ozdobnou podnožku na pohovku nebo jako úložný prostor šetřící místo. Tyto otomany ukazují mnoho způsobů, jak můžete navrhnout s tímto skromným, ale důležitým prvkem, ať už jsou vyrobeny z všívané látky, kůže nebo semiše.

Jak uspořádat obyčejnou pohovku a osmanskou do sekčního nábytku

Pokud plánujete uspořádat pravidelnou loveseat a osmanskou, přečtěte si tuto sekci. Při organizování nábytku v obývacím pokoji začněte s největším kusem nábytku. Za této situace je to milostná sedačka. Umístěte předmět před nejviditelnější prvek místnosti, jako je televize, krb, stěna galerie nebo okno.

Vyhněte se umístění sedátka přímo před oknem, pokud je to možné, zakryjete tím část přirozeného světla. Vyplňte mezery akcenty.

Nastavení kolem krbu

Přirozeným ohniskem obývacího pokoje je krb. Umístěte běžnou milostnou sedačku a otoman doprostřed a po stranách. Umožněte přístup k místu k sezení tak, že stranu naproti krbu necháte otevřenou.

Nastavení pro malý obývací pokoj

Přitlačit všechny kusy ke stěnám není ideální způsob, jak uspořádat nábytek v kompaktním obývacím pokoji. To vytváří nepohodlnou oblast uprostřed a přitahuje pozornost na malou velikost místnosti. Jak běžná loveseat, tak otoman budou v tomto úhlu vypadat lépe.

Chcete-li vytvořit otevřenější dojem, přitáhněte nábytek blíže ke středu. Je to tak jednoduché, jako umístit milostnou sedačku do středu s otomanem vpředu.

Nastavení na kobereček

K integraci sedací skupiny do většího prostoru použijte široký koberec. Obecně platí, že všechny hlavní kusy nábytku by měly být schopny sedět na koberci.

Pro tento článek je to loveseat. Pokud koberec není dostatečně velký, aby se do něj vešel veškerý nábytek, ujistěte se, že na něm jsou přední nohy každého předmětu. U otomanu byste jej měli umístit do středu koberce.

Vyměnitelné uspořádání obývacího pokoje

Dopřejte si svobodu přeuspořádat si zařízení obývacího pokoje podle příležitosti. Vyplňte prázdný roh lehkou židlí, kterou lze v případě potřeby snadno přetáhnout do prostoru pro sezení. Zahrňte otoman, který můžete použít jako odkládací stolky na nápoje nebo jako sezení pro návštěvy.

Nastavení pro velký obývací pokoj

Pečlivým umístěním nábytku můžete vytvořit dlouhé nebo obrovské obývací pokoje, aby se cítili útulně a intimně. Rozdělte místnost na dvě konverzační skupiny s ochozem mezi nimi, abyste získali pohodlný pocit z rozsahu.

Oddělení mezi dvěma sekcemi je umístěním sedátka zády k tomuto chodníku. A otoman před ním, mezi tím je malý chodník.

Uspořádání lenošení

Pohovka poskytuje všestranné a pohodlné sezení v obývacích pokojích, kde je sledování televize hlavní zábavou. Sekční díly se sedací soupravou a otomanem můžete mít společně.

Pohovka v tomto obývacím pokoji slouží k rozdělení většího prostoru a zároveň poskytuje pohodlné sezení pro více lidí.

Otevřená uspořádání obývacího pokoje

Pomocí umístění nábytku rozdělte obývací pokoj s otevřenou koncepcí na různé zóny aktivit. Na jedné straně místnosti poskytuje otoman a loveseat prostor pro příležitostné jídlo nebo hry. Kolem krbu na druhé straně místnosti tvoří konverzační shluk další křeslo a otoman.

To je vše k tomu, jak uspořádat běžnou pohovku a otoman do sektorového nábytku. Je jen na vás, který z nich je nejlepší. Pomalu se vmanévrujte a vytvořte si ze své běžné sedačky a otomanu sekční, zpočátku to nebude snadné.

Závěr o uspořádání pravidelného milostného a osmanského

Odpověď na to, jak uspořádat běžnou pohovku a otoman do sektorového nábytku, opravdu záleží na vašich potřebách. Svou loveseat a otoman si můžete uspořádat různými způsoby. To bude záviset na funkci a velikosti místnosti. Nyní je na vás, co vyhovuje vašim potřebám.