Kdy mohu přestat používat podsedák? Tipy!

Kdy mohu přestat používat podsedák? Agentura na ochranu dětí na Novém Zélandu dospěla k závěru, že děti by po dosažení věku čtyř let neměly vůbec sedět v posilovačích.

Cítí, že je to důležité rozhodnutí, protože je na rodičích, aby udrželi své děti v bezpečí, ale musíte vzít v úvahu i vývoj svého vlastního dítěte.

Jak již bylo řečeno, většina amerických států má zákony vyžadující autosedačky do šesté třídy nebo do 60 liber. To znamená mezi šesti a dvanácti lety!

Tyto pokyny jsou však jen takové – pokyny pro státní úřady, které nechtějí, aby se lidé při jejich sledování zranili; nikde není napsán oficiální zákon o tom, kdy musíte přestat používat podsedák (ačkoli protože se obvykle používají do deseti nebo dvanácti let dítěte, předpokládá se, že v určitém okamžiku přestanou).

Pokud však máte otázku ohledně zákonů vašeho státu ohledně používání autosedaček po čtyřech letech, zavolejte na ministerstvo motorových vozidel a zeptejte se jich – to jsme udělali!

Zjistili jsme, že náš stát nevyžaduje, aby děti seděly v posilovačkách po čtvrté třídě. To byla skvělá zpráva, protože můj syn byl stejně připraven na posilování bez zad kolem páté třídy.

Co se stane, když dítě neprojde testem autosedačky?

Pokud dítě neprojde testem autosedačky, můžete udělat několik věcí. Například:

– Nejprve se ujistěte, že je vaše dítě správně připoutáno ve správném typu a velikosti autosedačky pro jeho věk a váhu. Pak to zkuste znovu, abyste se ujistili, že projdou.

Možná budete muset počkat, až vyrostou, než to zkusíte znovu, protože některé děti se do sedaček nevejdou dříve než ve věku 12 měsíců.

Pokud máte pocit, že vašemu dítěti nevyhovuje upoutání pouze pásem pro dospělé, pak je lepší použít jinou metodu, jako je použití otěží nebo jejich držení pouze na klíně při cestování (kromě použití bezpečnostního pásu).

Přidržování se za jinou osobou nemá žádný přínos, pokud ji tím ohrozíte, protože při nehodě můžete být vymrštěni z vozidla. Zajistěte, aby bylo vaše dítě vždy bezpečně připoutáno, včetně bezpečnostních pásů pro starší děti a teenagery!

Jak čistíte špinavé popruhy autosedačky?

Pokud popruhy vaší autosedačky potřebují vyčistit, můžete je bezpečně vyprat v pračce ve studené vodě s jemným čisticím prostředkem. Při praní popruhů nepoužívejte bělidla ani aviváže.

Na odolné skvrny a pachy zkuste před praním popruhů použít jedlou sodu rozpuštěnou v teplé vodě, abyste se zbavili nežádoucích pachů.

V případě potřeby po vyprání rozložte postroje autosedačky naplocho na ručník k vysušení a poté je zavěste někam, kde není přímé sluneční světlo, dokud úplně nevyschnou – to by mělo zabránit poškození citlivých látek, jako je lycra a neopren, slunečním zářením a zároveň odstranit záhyby. z dlouhodobého působení tepla během doby schnutí!

Chcete-li snížit znečištění způsobené rozlitým jídlem a pitím, mějte vždy v autě sadu postrojů navíc. Tímto způsobem můžete jen rychle vyměnit sadu, která mohla být potřísněna šťávou nebo čokoládou z obědové krabičky vašeho děťátka, a přitom mít čas vyprat čerstvé, aniž byste ztráceli čas na pochůzky a schůzky!

Jak odstraníte odolné skvrny z autosedaček?

Nikdo nechce mít na sedadlech auta tvrdohlavou skvrnu. Ale jak to dostat ven? Na trhu jsou tuny produktů, které tvrdí, že dokážou odstranit všechny skvrny a pachy, ale my vás naučíme, jak tyto problémy vyřešit sami! Za prvé, nepoužívejte bělidlo.

Bělidlo je extrémně drsné a může také změnit barvu sedadla. Místo toho doporučujeme použít dobrý odstraňovač skvrn, jako je Spray & Wash Stain Stick. Tento skvělý produkt vám pomůže snadno odstranit jakýkoli typ skvrn bez zanechání zbytků nebo škodlivých chemikálií.

– Nikdy byste neměli používat bělidlo k odstranění odolných skvrn na autosedačce, protože je extrémně drsné a může odbarvit sedadlo.

– Místo toho použijte skvělý odstraňovač skvrn, jako je Spray & Wash Stain Stick, který vám pomůže snadno odstranit jakýkoli typ skvrn bez zanechání zbytků nebo škodlivých chemikálií.

Jak nainstaluji svůj Graco Contender 65 proti směru jízdy?

Instalace autosedačky Graco Contender 65 zády ke směru jízdy je jednoduchý proces. Lze to provést mnoha různými způsoby v závislosti na typu vozidla, které máte, a také na tom, která základna nejlépe vyhovuje vaší situaci.

Pokyny dodané s vaším Graco Contender 65 vám řeknou, jak jej nainstalovat, ať už pomocí spodních kotev nebo bezpečnostního pásu. Pokud používáte systém Latch, ujistěte se, že jej neinstalujete příliš těsně, protože by to mohlo způsobit zranění, pokud by došlo k nehodě kvůli prověšení popruhů kvůli jejich příliš těsnému utažení.

Zde jsou některé běžné typy skvrn na autosedačkách a jak je odstranit:

– Pokud máte co do činění se skvrnami od jídla, jako je čokoláda nebo kečup, nastříkejte na místo a nechte asi 30 sekund působit, než setřete.

– Na olejové skvrny, které prosakují do vašeho čalounění (například od otisků rukou), si vezměte trochu kukuřičného škrobu a jedlé sody. Smíchejte je, abyste vytvořili pastu, a poté ji aplikujte přímo na místo. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte pokud možno přes noc!

– Můžete použít saponát na nádobí, abyste odstranili skvrny od tuku z motoru – stačí je natřít na skvrnu před vložením prádla, aby se během cyklu vypraly!