Puffy Matrace vs. Casper: Co je lepší

Pokud se nemůžete rozhodnout, kdo vyhraje mezi Puffy matrace vs Casper, zkontrolujte nejprve vlastnosti každé matrace. Poté budeme hovořit o celkové konstrukci každé značky. Tento článek také porovná, jak jsou nastaveny, protože oba jsou modely typu bed-in-a-box.

Zajímá vás také, kde se matrace Puffy vyrábí? Tento článek si můžete přečíst samostatně, protože vám pomůže lépe poznat tuto značku.

Puffy Matrace vs. Casper Matrace

Puffy

Dostupné modely matrací

Puffy má k dispozici tři modely matrací, kterými jsou postele z paměťové pěny a latexu. Jsou to matrace Puffy, Puffy Lux a Puffy Royal. Puffy Lux je nejoblíbenější ze všech tří a Puffy Royal je to, co značka považuje za svou prémiovou matraci.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Více o tom, jak vrátit Puffy matraci, se můžete dozvědět v našem samostatném článku, ale abyste si udělali rychlou představu, s každou matrací máte zkušební dobu 101 nocí. Můžete si také užít doživotní záruku Puffy, pokud zajistíte, že získáte originální matraci Puffy. A pokud jste náhodou vrátili postel, Puffy ji neprodá ani nevyhodí, ale místo toho bude pracovat s charitativními organizacemi, aby ji mohli použít ti, kteří to potřebují.

Matrace vlajkové lodi

Vlajkovou lodí modelu Puffy je matrace Puffy, která se od ostatních pěnových postelí odlišuje díky 5vrstvé struktuře. Je také kompatibilní se všemi polohami spánku a je hodnocen jako středně pevný, aby poskytoval rovnováhu mezi oporou a uvolněním tlaku. Pokud jde o populární hybrid, Puffy Lux, systém cívek pomáhá s podporou zad a celkovou stabilitou.

Casper

Dostupné modely matrací

Casper je jednou z nejlepších online značek matrací a můžete si vybrat z modelů Original, Element, Wave Hybrid a Nova Hybrid. Všechny jsou k dispozici ve standardních šesti velikostech a dvě hybridní matrace mají variantu s názvem Hybrid Snow. Tato možnost umožňuje kupujícímu užít si technologii Casper’s Snow pro dokonalý chladivý spánek.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Máte 100denní zkušební verzi s matrací Casper a stejně jako Puffy, značka vyžaduje, abyste ji používali nejméně 30 dní, než zvažujete vrácení. Skvělá zpráva je, že návrat je bezproblémový, protože matraci můžete jednoduše zabalit štítkem a poté ji odevzdat na jakémkoli místě UPS. A pokud jde o záruku, společnost Casper má na vaše postele 10letou omezenou záruku na postele.

Matrace vlajkové lodi

Casper Original je vlajkovou lodí značky a stále oblíbenější matrací. Jedná se o chladicí pěnové lůžko, které má tři zóny cílené podpory. Casper Original můžete dokonce získat jako hybrid, pokud dáváte přednost nějaké skákačce na posteli.

Co je lepší, Casper nebo nafouklá matrace?

Matrace Casper i Puffy stojí za to, zvláště pokud chcete model typu bed-in-a-box. Ale protože každý spáč je jiný, podívejte se na jeho pozoruhodné funkce a zvažte své preference a potřeby. Pokud vás také zajímá další matrace typu bed-on-a-box, máme srovnávací recenzi mezi matracemi Puffy vs Layla, kterou si můžete prohlédnout.

Originální matrace Casper

 • K dispozici v pěnových a hybridních verzích
 • Používá polyuretanové a paměťové pěny s certifikací CertiPUR USA.
 • Prodyšná pěnová vrstva
 • Zónová podpora, aby páteř zůstala neutrální
 • Základna není navržena tak, aby se prohýbala, ale můžete si také přečíst předpokládanou životnost matrace Casper v naší samostatné recenzi

Nafukovací matrace

 • Kompatibilní s jakoukoli základnou nebo povrchem
 • Používá hypoalergenní potah odolný proti skvrnám
 • Lze použít pro všechny spací polohy
 • Chladivá gelová pěnová vrstva
 • Základní podpora snižující tlak

Jak brzy můžete spát na nadýchané matraci?

Ve srovnání s jinými matracemi typu bed-in-a-box je Puffy použitelný ve stejný den. Před nastavením ho musíte nechat jen dvě hodiny rozbalit. Ještě důležitější je zkontrolovat, zda základna nebo základna má správnou velikost a není zdeformovaná.

Jak brzy můžete spát na matraci Casper?

Stejně jako matrace Puffy nemusíte na spaní na matraci Casper dlouho čekat. Po vybalení z krabice jej stačí přikrýt listy a položit na základnu pravou stranou nahoru. A pokud vás také zajímá, z čeho je matrace Casper vyrobena, přečtěte si naši hloubkovou analýzu, abyste věděli, proč je efektivní při rozšiřování.

Jak nastavit nafouklou matraci

 • Vyjměte srolovanou matraci Puffy a položte ji na rám
 • Odstraňte plastový kryt a poté rozviňte postel
 • Odstřihněte zbývající plastové těsnění a počkejte, až se po hodině nebo dvou roztáhne
 • Jak nastavit matraci Casper

 • Umístěte Casper box na rám a poté vysuňte srolovanou matraci
 • Přesuňte matraci do správné polohy a sejměte těsnění
 • Nechte matraci Casper expandovat, což může trvat 24 hodin, ale může být použitelné po hodině nebo dvou
 • Zde je podrobnější návod, jak otevřít matraci Casper.

  Závěr

  Byl tento článek užitečný? Abychom zrekapitulovali recenzi matrace Puffy vs Casper, výběr mezi nimi bude záviset na pražci. Obě jsou však účinnými matracemi typu bed-in-a-box, takže neztratíte nic z toho, co si vyberete.

  Pokud potřebujete další pomoc, neváhejte nám položit otázku níže. Samozřejmě si můžete také prohlédnout naše články o těchto značkách.