Pračka a sušička v jednom Jak to funguje? Přečtěte si tyto metody!

Přemýšlíte o pračce a sušičce v jednom, jak funguje? Pračka a sušička mají funkce podobné standardní pračce a sušičce s předním plněním.

Prací cyklus zahrnuje převracení oděvů vodou a mýdlem, dokud nejsou čisté, a poté je odstředí, aby se odstranila přebytečná voda. Pračka nasává vzduch z okolního prostoru a ohřívá jej pro tuto metodu sušení.

Oblečení se pak odstředí teplým vzduchem. Vzduch absorbuje vlhkost a vytváří páru, která uniká ven ventilačním otvorem. Zařízení nasává čerstvý vzduch z okolí, aby proces obnovilo a ohřívalo. Pračka a sušička v jednom, nazývané kombinace pračka-sušička, se dodávají ve dvou typech bez ventilace a s ventilací, přičemž nejběžněji používaným typem je ventilační. Pojďme to zkontrolovat!

Pračka a sušička: Jak to funguje?

Při rozhodování mezi samostatnou pračkou a sušičkou a pračkou se sušičkou v jednom je třeba zvážit několik výhod a nevýhod. Tento odstavec vám pomůže dozvědět se více o pračce a sušičce v jednom, jak to funguje? Zde jsou následující:

#1. Vysoká účinnost

Schopnost ušetřit místo je jednou z nejviditelnějších výhod stroje typu vše v jednom. Protože mnoho z těchto strojů má velikost přibližně jako typická myčka nádobí a vejde se pod pracovní desku, poskytují alternativu prádla pro lidi s omezeným prostorem.

Šetří místo a poskytuje vysokou účinnost praní a sušení prádla. Modely bez ventilace poskytují ještě větší všestrannost v poloze, protože ventilační otvor nemusíte provozovat venku. Kromě úspory místa je zde také složka úspory času. Nebudete si muset pamatovat na převracení prádla, protože. Tyto pračky obsahují nastavení, které vám umožní prát a sušit současně. Pokud se vám nepodaří vyměnit mokré oblečení a začnou zapáchat plesnivým zápachem, možná nebudete muset prát podruhé. Tyto pračky se sušičkou jsou z hlediska pracího výkonu ekvivalentní samostatné pračce.

Po přidání mýdla, vody a oblečení pračka opakovaně odstřeďuje, pere a otáčí. Další významnou výhodou kombinace pračky se sušičkou je její energetická účinnost. Tyto sušičky spotřebují méně energie než ventilační sušičky, protože nevyžadují tepelnou ventilaci pro odsávání. Mokré oblečení začíná v bubnu v pračce bez větrání. Chlazení se provádí v kondenzační komoře vyrobené z plastu nebo kovu. Vzduch v bubnu sušičky se pak ohřívá. Vnitřní ohřátý vzduch absorbuje vlhkost z mokrých oděvů, zatímco se buben otáčí. Tento vlhký vzduch je pak čerpán přes chlazenou kondenzační komoru, která způsobí kondenzaci, neboli přeměnu vlhkosti podle nálady na vodu v její kapalné formě.

Hadice pro odvod vody umožňuje kondenzaci odtékat ze stroje. Kombinované systémy praček a sušiček, ať už s ventilací nebo bez ventilace, nabízejí různé možnosti programů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám v péči o tkaniny. Prádlo můžete prát a sušit současně, nebo můžete jednotky nastavit na samostatný postup. Přečtením tohoto článku zjistíte, jak atraktivní je kombinace pračka se sušičkou.

#2. Úspora peněz

Své peníze můžete také ušetřit zakoupením kombinované pračky se sušičkou; samostatné pračky a sušičky jsou dražší a zabírají více místa v pračce. Kombinace praček se sušičkou mají různé varianty a všechny se liší cenou. Takže pokud máte samostatnou pračku a sušičku, musíte upgradovat nastavení prádla zakoupením těchto robustních a účinných kombinací praček se sušičkou.

#3. Jednoduché použití

Snadnost a jednoduchost použití pračky se sušičkou je možná její nejatraktivnější vlastností. Vzhledem k tomu, že perete své oblečení v jediném stroji, spíše než ve dvou celých samostatných postupech, je jednoduché, protože; samostatný. Kromě toho vám tento integrovaný spotřebič umožňuje provozovat pračku nebo sušičku samostatně. Před praním a sušením v pračce můžete například ručně prát oděvy, dětské prádlo nebo jemné oděvy. Toto kombinované zařízení výrazně snižuje prostor nutný k provádění kritické úklidové činnosti pro lidi nebo malé rodiny žijící v malých bytech nebo domech. I když nemáte problém s prostorem, vždy je dobré optimalizovat svůj obytný prostor tím, že uklidíte a zmenšete uspořádání prádla.

#4. Šetří čas

Je to nepochybně úspora času. S nastavením, které majitelům umožňuje prát a sušit množství oblečení v pořadí, nebudete muset přepínat. To také ušetří druhé praní, protože někteří lidé zapomínají přenést mokré oblečení do sušičky, což má za následek zatuchlé zapáchající prádlo.

#5. Výborná kapacita

Kapacita kombinované pračky se sušičkou kolísá podle modelu. Ve srovnání s komplexními zařízeními většina pojme o něco menší nabídku praček se sušičkou combo s kapacitou 0,5 a 4,6 litru. U většiny kombinovaných jednotek je kapacita praní významnější než kapacita sušení, podobně jako rozdíl mezi pračkami a sušičkami. Protože sušení oděvů vyžaduje proudění vzduchu přes buben, je rozdíl důležitější. Zde je nejlepší kompaktní pračka a sušička.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábava, a po přečtení tohoto článku jste věděli více o pračce a sušičce v jednom, jak to funguje. Doufám, že pokud jste zmateni kombinací pračky se sušičkou, tento článek vám pomůže dozvědět se vše o kombinaci pračky se sušičkou. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Přečtěte si související články; vědět, kde si pronajmout pračku a sušičku a kde koupit pračku a sušičku velikosti bytu.