Co si obléct na svatbu ve stodole: Nejlepší oblečení pro hosty

Při rozhodování, co si vzít na svatbu ve stodole, máte dvě úvahy. Tento článek vám pomůže rozhodnout se pro svatební oblečení ve stodole jako host při zachování funkčnosti pro rustikální prostředí a formálnosti svatby.

Musíte nosit správné oblečení jedinečné pro tento typ svatby. A pokud vás zajímají svatby ve stodole, můžete si také přečíst, kolik stojí svatba ve stodole.

Co si obléct na svatbu ve stodole: Nejlepší nápady na oblečení pro hosty

Mějte na paměti funkčnost u svého svatebního oblečení ve stodole

Svatby ve stodole vyžadují, aby si hosté oblékli něco vhodného pro rustikální svatební téma. To znamená očekávat výzvy prvků, které se nacházejí v nekonvenčním svatebním místě.

Například hostující ženy musí dbát na délku svého oblečení, když se rozhodují o svatebním oděvu ve stodole pro snadnější pohyb po okolí. Kromě toho by to pomohlo vyhnout se zdobeným a velmi detailním outfitům, které se mohou chytit kolem stodoly.

Na druhou stranu, mužští hosté by měli volit lehké a prodyšné látky, zvláště při oblékání ve vrstvách. Na svatbě ve stodole může být horko, a pokud máte na sobě oblek nebo sako, nechcete se přehřát.

Oblečte se podle toho a oblečte si na svatbu něco vhodného

Při účasti na svatbě ve stodole si musíte zkontrolovat dress code na pozvánce, který vám pomůže rozhodnout se o vhodném oblečení. Zatímco svatby ve stodole jsou méně pravděpodobné, že budou černou kravatou, nepředpokládejte, že můžete nosit neformální oblečení, pokud není uvedeno jinak.

Zvažte elegantní oblečení, které spadá mezi pohodlí ležérního, ale přesto poloformálního, když se účastníte svatby. K společenským kalhotám a kozačkám se můžete rozhodnout například pro midi šaty a boty na nízkém podpatku nebo košili s dlouhým rukávem.

Myslete na něco lehkého, ale elegantního, když se oblékáte na svatbu ve stodole. Při vytváření outfitu můžete také zkontrolovat svatební oznámení, zda se má řídit barevná paleta.

Jaké boty nosíte na svatbu ve stodole?

Boty ovlivňují svatební oblečení, které budete nosit. A když se chystáte na svatbu ve stodole, chcete něco vhodného pro dress code, ale jste připraveni i na procházky po polích.

Svatební hostina ve stodole je pro podpatky potenciálně náročná, protože by se mohly potopit nebo uklouznout na zemi nebo trávě. Ženy proto mohou zvážit ploché boty, sandály nebo dokonce boty, pokud nemají nízké podpatky nebo klínky.

Na druhou stranu, muži mohou také zvážit boty pro pohodlí, ale mělo by být snadné najít elegantní boty, které nebudou způsobovat bolesti nohou. U poloneformálních svateb ve stodole vám také může proběhnout nošení tenisek, pokud to doplní váš rustikální svatební oděv.

Co nosíte na podzimní svatbu na farmě?

Než cokoli jiného, ​​zkontrolujte svatební oznámení o očekávaném svatebním oděvu podzimní svatby na farmě. Pokud se jedná o neformální svatbu, květinové midi šaty, kombinézy, ploché kombinézy, sandály nebo podpatky jsou fantastickými nápady pro svatební hosty.

Vaším podzimním farmářským svatebním oděvem může být i sportovní sako s khaki kalhotami pro mužské svatební hosty. Ztratíte-li kravatu, můžete dokonce udělat kombinaci obleku a kalhot neformálnější.

Pamatujte, že vzhledem k tomu, že to bude farmářská svatba, chcete něco pohodlného podle počasí. Možná se budete muset také projít, takže obuv vybírejte pečlivě.

Pokud svatba na farmě připadá na Halloween, můžete se podívat, co si obléknout na halloweenskou svatbu, kde najdete nápady na oblečení.

Co nosíte na rustikální letní svatbu?

Rustikální svatby, jako jsou ty, které se konají venku, na farmě, ve stodole nebo dokonce v kempech, zahrnují přírodní a organické ve svém celkovém tématu. Tento přístup proto můžete mít na paměti, když se rozhodujete, co si na svatbu vzít.

Kostkované vzory, květiny, zemité barvy, přírodní látky, prodyšné oblečení a pohodlná obuv jsou zásadními prvky rustikálního svatebního oděvu. A pokud se koná v létě, chcete se pro pohodlí vyhnout tmavým barvám a hustým tkaninám.

Muži mohou nosit bavlněné bundy a kalhoty zemitých tónů, zatímco ženy mohou vyzkoušet kombinézy nebo splývavé maxi šaty vzrušujících vzorů. Jen se ujistěte, že ať už budete mít na sobě jakýkoli svatební oděv, nesmíte vypadat příliš nápadně, protože jste svatební host.

Co nosíte na venkovské svatbě?

Dressy casual nebo semi-formal je typický dress code pro venkovské svatby. To znamená, že nemusíte nosit oblek a kravatu nebo plesové šaty jako na jiných svatbách.

Některé outfity, které je třeba zvážit pro svatební hosty na venkovskou svatbu, zahrnují košili s khaki knoflíky nebo hezkou halenku a sukni. Můžete se také podívat na místo konání pro inspiraci, co je vhodné nosit.

Můžete si také přečíst, co si vzít na svatbu v poušti, pokud pár chce takové místo pro svou venkovskou svatbu. Neváhejte se však zeptat někoho ze svatebčanů, pokud si nejste jisti ideálním oblečením svatebního hosta.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co si obléct na svatbu ve stodole, která by měla být na rustikální svatbu pohodlná a praktická.

To znamená pohodlné boty a látky, ale také něco dostatečně elegantního, protože se stále účastníte svatby. Samozřejmě můžete vždy odkazovat na svatební pozvánku na dress code nebo se zeptat někoho blízkého.