Který výpis nejlépe popisuje termínované pojištění. 4 úžasné funkce

Který výpis nejlépe popisuje termín pojištění? Pokud jde o pojistné, je to obecně levnější než jiné životní pojištění, zejména celoživotní pojištění. Název však zahrnuje pouze výraz, který pro vás může, ale nemusí být výhodný.

Když porovnáte termínované pojištění s jakoukoli jinou pojistkou, zaručuje výplatu definovaného pojistného plnění při úmrtí, samozřejmě v době smrti pojistníka. A lze jej použít pouze tehdy, pokud k němu došlo ve lhůtě uvedené v zásadách.

Dobové pojištění může být krátké nebo dlouhé, v závislosti na vašem uvážení; můžete si vybrat od jednoho roku a dokonce se můžete rozhodnout pro 30leté pokrytí. Mnohem více, nemá žádnou peněžní hodnotu, pokud do daného období držitel nezemře. Významnou výhodou tohoto pojištění je, že není tak nákladné ve srovnání s typickým pojištěním.

Přátelé, pomohlo by vám, kdybyste se o termínovaném životním pojištění dozvěděli mnohem více. V tomto článku probereme, co nejlépe popisuje termínové pojištění. Takže bez dalších okolků začněme!

Termín vs. Pojištění celého života

Termínované životní pojištění probíhá pouze po definovanou dobu; často může poskytnout až 30 let. Na termínovaných životních politikách je působivé to, že je můžete obnovit, jakmile skončí, a pojistné se upravuje na základě věku, délky života a zdraví pojistníka. Můžete si přečíst, který výpis nejlépe popisuje termín pojištění.

Ve srovnání s tím celoživotní pojištění zahrnuje celý život pojistníka. Kromě toho, na rozdíl od dlouhodobého životního pojištění, celé životní pojištění obsahuje aspekt spoření, který akumuluje peněžní hodnotu držitele. V této souvislosti si držitel může půjčit nebo vybrat ze spořící části svého pojištění, kde jej můžete použít jako zdroj vlastního kapitálu.

Co se stane na konci vašeho životního pojištění?

Co si tedy myslíte, že by se stalo, kdyby vám skončilo termínované životní pojištění? Pokud platnost životního pojištění skončí, nemůžete vrátit peníze, jakmile pojistku přežijete. Mezitím může pojistné celého životního pojištění stát přibližně desetkrát mnohem více. Riziko pojistitele u dlouhodobého životního pojištění je podstatně menší než u ostatních zde uvedených.

Který výpis nejlépe popisuje termín pojištění vs. Trvalý

Zajímá vás, čím se tato dvě pojištění liší? Rozdíly obvykle sestávají z doby trvání vaší pojistky, akumulované peněžní hodnoty a nákladů. Ale více věcí probereme podrobně. Pamatujte, že nejlepší rozhodnutí pro vás závisí na vašich přáních a potřebách, a zde je třeba zvážit několik faktorů, včetně položek uvedených níže:

#1. Premium

Tato zásada je vhodná pro zákazníky, kteří touží po podstatném pokrytí za relativně nízké náklady. Klienti, kteří mají pojištění, platí velmi malou ochranu pojistného, ​​ale určitě si uvědomí, že jsou pojištěni bez ohledu na to, co se stane.

Zatímco mnoha klientům se líbí politika ekonomiky života, platí dlouhodobé pojistné, a proto po vypršení lhůty nezískají. Po obnovení se ceny životního pojištění zhodnocují s tím, jak stárnete, a přesčasy se mohou stát nákladově neúnosné. V původním pojmu životní politika může být pojistné dražší, než by byly sazby životního pojištění. Můžete si přečíst o dlouhodobém pojištění, které má následující vlastnosti.

#2. Pokrytí

Dokud termínové pojištění nenabídne obnovitelné pojistky, může pojistitel po uplynutí pojistné doby pojistku zrušit za předpokladu, že pojištěný onemocněl vážným zdravotním stavem. Doživotní krytí je zajištěno trvalým pojištěním, jak je stanoveno při provádění plateb pojistného. Nejlepší je přečíst si, jaká je skutečná výše životního pojištění.

#3. Hodnota investice

Někteří klienti by se rozhodli pro životní pojištění, protože pojistky mohou nabídnout prostředek k spoření nebo investování. K peněžní hodnotě je přiřazena část již zaplaceného pojistného se zárukou růstu. Některé plány navíc poskytují dividendy, které můžete podle zásad utratit nebo uložit. V důsledku toho budete očekávat zvýšení své peněžní hodnoty, což může postupem času podpořit pojistné. Mezi několik konkrétních daňových výhod patří růst peněžní hodnoty se zpožděním na daních a bezcelní přístup k peněžnímu podílu.

Pokud se zeptáte finančního poradce, jsem si jistý, že vám poradí toto: míra nárůstu pojistky, která přichází s peněžní hodnotou, je obecně slabá. A to je ve skutečnosti relativní vůči jiným souvisejícím produktům, jako jsou vaše fondy obchodované na burze nebo fondy vzájemného pojištění. Kromě toho se vysoké administrativní náklady obvykle snižují na míru návratnosti. Typické prohlášení, zakoupení termínu a investování zbytku, je tedy stanoveno. Ale pak je dobré poznamenat, že výkon je stabilní a přátelský k daní; vždy je to plus, kdykoli je trh turbulentní.

#4. Další faktory

Neexistuje žádné přímé řešení pojmu versus trvalé pojištění. Mezi další aspekty patří:

  • Pochopte, zda je návratnost investic vaší investice dostatečně atraktivní;
  • Zjistěte, zda je ve vaší politice nebo jiném peří poskytována půjčka;
  • Jako pojistník určete, zda máte firmu vyžadující krytí; a
  • Pochopte, zda vaše pojištění bude hrát významnou roli v daňovém útulku.

Je to zábal!

Který výpis tedy nejlépe popisuje termín pojištění? Nyní jsme probrali hlavní rysy termínovaného životního pojištění, o kterém možná nevíte, podle pojistného, ​​krytí, hodnoty investice a dalších faktorů. Naštěstí jste se z tohoto článku hodně naučili. Takže až sem, přátelé!