Která matrace z paměťové pěny je nejchladnější: 5 nejlepších

Pokud chcete vědět, která matrace z paměťové pěny je nejúžasnější, vyzkoušejte těchto pět značek. Každá z postelí v tomto seznamu je vyrobena z chladicích materiálů a technologií regulace teploty, aby vám v noci nebylo horko. Budete také vědět, který z nich vám bude nejvíce vyhovovat.

Doporučujeme také zkontrolovat, jaký typ paměťové pěny je nejlepší. Opět existují různé druhy tohoto matracového materiálu a bude pro vás užitečné vědět, co dělá každý typ dokonalým pro pražce.

Co je nejchladnější pěnová matrace?

Nectar Premier Copper

Nectar patří mezi nejlepší značky matrací z paměťové pěny, ale věděli jste, že mají další postel z paměťové pěny, která vás udrží v pohodě? Samozřejmě mluvíme o matraci z paměťové pěny Nectar Premier Copper s hodnocením 4,8 nad 5 hvězdiček na webových stránkách Nectar. Je také hodnocen 6,5 na stupnici tvrdosti, takže by měl být vhodný pro většinu pražců.

Co ale dělá z Nectar Premier Copper nejúžasnější postel z paměťové pěny na trhu? Tajemstvím je samotný název, což je měď. Všichni jsme obeznámeni s gelovými lusky pro zlepšení paměťové pěny v retenci tepla, ale Nectar Premier kombinuje chladný kryt s měděnými vlákny a gelovou paměťovou pěnou.

Layla Memory Foam

Chcete nejlepší matraci z měkké paměťové pěny? Pokud jste spáč nebo lehký jedinec, kterému bude měkká postel více prospívat, ale zároveň spíte horko, vyzkoušejte matraci z paměťové pěny Layla. Sleepopolis je dokonce oceněn jako nejlepší chladicí matrace.

Má látkový potah, který při kontaktu s tělesnou teplotou reaktivně chladne, a matrace má třípalcovou měděně-gelovou paměťovou pěnu, aby se zabránilo zadržování tepla. Ale co je vhodné pro boční nebo lehké pražce? Matrace z paměťové pěny Layla má měkkou stranu s hodnocením 4 a nejlepší ze všeho je, že je také otočná, pokud chcete mít pevnou plochu na spaní s hodnocením 7.

Helix Midnight Luxe

Pokud jste fanouškem matrací Helix, můžete z nich získat postel z paměťové pěny, která vás udrží v pohodě po celou noc. Vyzkoušejte zejména matraci Helix Midnight Luxe, postel americké výroby se zárukou 15 let. Ale díky čemu je chladnější než vaše tradiční matrace z paměťové pěny?

Helix Midnight Luxe využívá technologii Ultra Breathable Tencel značky ke zlepšení proudění vzduchu v matraci. Navíc je podpůrná vrstva dokonce gelový visco materiál, který pomáhá s podporou a udržuje teplo mimo tělo. Zde je uvedeno, kolik stojí matrace Helix, pokud vás značka zajímá.

DreamCloud Premier

Značku DreamCloud pravděpodobně znáte, protože patří mezi nejlepší matrace velikosti king na trhu. Tento model však můžete také zvážit, pokud chcete spát na paměťové pěně, ale nesnášíte pocit horka. DreamCloud Premier je jednou z nejlepších hybridních matrací, které můžete také vyzkoušet.

DreamCloud Premier kombinuje konturovací gelovou paměťovou pěnu a jednotlivě zabalené cívky. Pamatujte, že zvolit hybridní postel se systémem cívek je fantastické řešení pro zlepšení cirkulace vzduchu místo pěnové matrace. Prodyšnost této matrace můžete ještě dále zlepšit výběrem lamelového podkladu, protože je kompatibilní se všemi typy rámů.

WinkBeds GravityLux

Pokud jste fanouškem společnosti WinkBeds, můžete si pořídit matraci GravityLux, abyste získali konturovací úlevu od tlaku z paměťové pěny, ale stále se teplo odvádělo z vašeho těla. Můžete si dokonce vybrat ze tří úrovní tvrdosti, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám a preferencím.

Díky čemu se WinkBeds GravityLux cítí skvěle? Společnost WinkBeds postavila tuto matraci z potahu Tencel pocházejícího z eukalyptu s tuftingem s chladivou gelovou pěnou. A uvnitř značka používá takzvanou paměťovou pěnu AirCell se vzduchovými kapslemi absorbujícími nárazy, které odvádějí nahromadění tepla.

Udržují vás chladicí matrace z paměťové pěny v pohodě?

Paměťová pěna není chladný typ matrace, zvláště ve srovnání s latexovou pěnou, hybridními postelemi nebo postelemi s vnitřním pružením. Výrobci však vyvinuli chladivé matrace z paměťové pěny, které mají lepší proudění vzduchu, odvádějí teplo od pražce a dokonce účinně regulují tělesnou teplotu.

Tyto matrace z paměťové pěny jsou napuštěny gelem, mědí nebo dokonce obojím. Některé značky navíc kombinují tato lůžka z paměťové pěny s prodyšným potahem, který je navržen tak, aby maximalizoval proudění vzduchu. Celkově můžete očekávat, že vás postel z paměťové pěny ochladí, pokud to není tradiční typ paměťové pěny.

Doporučujeme přečíst si tuto příručku, na co se zaměřit při nákupu matrace z paměťové pěny, aby vám pomohla najít tu nejlepší na trhu a měla by zaručit chladný spánek.

Jaký je rozdíl mezi paměťovou pěnou a gelovou paměťovou pěnou?

Rozdíl mezi matrací z paměťové pěny a gelovou matrací z paměťové pěny spočívá v infuzi gelových lusků, granulí, vírů nebo vrstev na tyto matrace. Díky tomuto extra materiálu matrace z paměťové pěny odvádí teplo od uživatele mnohem efektivněji. Na trhu se stejným designem najdete také gelové matrace s paměťovou pěnou.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Odpověděli jsme, která matrace z paměťové pěny je nejchladnější, a odhalila Nectar, Layla, Helix, DreamCloud a WinkBeds. Tyto matrace mají gel, měď a dokonce i prodyšnou strukturu pro lepší regulaci teploty.

Doufáme, že jste v tomto seznamu našli tu nejlepší cool paměťovou pěnu, ale pokud budete potřebovat další pomoc, můžete se nás na cokoli zeptat.