Kolik z vašeho daru jde Shriners? Úžasná fakta, která musíte vědět!

Chcete vědět, kolik z vašeho daru jde do Shriner? V tomto článku vám řekneme procento toho, jak nemocnice Shriners využívají vaše dary.

Jejich mnoho let jim důvěřuje svými metodami a pověstí. Vždy je bezpečné udělat si průzkum a poslechnout si, co o nich mohou říci ostatní.

Díky tomu zjistíte, jakou charitu stojí za to věnovat a zda můžete podpořit jinou pobočku. Je dobré sledovat svůj seznam charitativních organizací, kterým můžete přispět, a pokud je třeba něco změnit. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

Co je nemocnice Shriners?

Shriners Hospitals for Children je nezisková organizace, která spoléhá na štědrost darů lidí. Mají několik poboček, které slouží v USA. Poskytují mimořádnou dětskou péči se svým speciálním lékařským vzděláním. Provedli unikátní výzkumy a pokračují v tom kvůli léčbě svých pacientů. Protože jejich dárci mohou poskytovat zdravotní péči dětem bez ohledu na finanční situaci a pojištění jejich rodiny. Jejich důvěryhodná pověst je odrazem jejich vynikajícího zdravotnického personálu a celkové organizace.

Jak darovat Shriners

Pokud chcete přispět do Shriners Hospitals for Children, přijímají online dary pro bezproblémovou a bezpečnou transakci. Můžete navštívit jejich webové stránky a kliknout na tlačítko darovat. K dispozici je také tlačítko pro sbírku, abyste viděli, co dalšího můžete podpořit.

Pro darování online používají Braintree, společnost z PayPal, ke zpracování všech online darů, aby byla zajištěna bezpečnost dárců. K tomu si nebudete muset zakládat účet a buďte si jisti, že vaše informace nebudou s nikým sdíleny. Pokud dáváte přednost daru po telefonu, můžete je kontaktovat na čísle 844-739-0849.

Pokud chcete poslat šek, budete muset nejprve vyplnit formulář, který vám poskytnou při vyhledávání na jejich oficiálních stránkách. Jakmile si pečlivě přečtete a vyplníte formulář, zašlete je prosím do sekce „obecné dary“ v mezinárodní centrále Shriners. Také by vás mohlo zajímat, kde koupit dárkové krabice a jak postavit dárkovou krabici na oblečení.

Další způsoby darování

Existují další způsoby, jak můžete podpořit dětské nemocnice Shriners. Kromě darování jim můžete také nabídnout pořádání sbírkové akce. Vzhledem k tomu, že se virus COVID-19 stále vyskytuje, musí pobočky upřednostňovat bezpečnost svých zaměstnanců, dětí a dárce tím, že vyžadují vyplnění formuláře na jejich oficiálních stránkách. Tento formulář pomáhá identifikovat, kde se bude konat zmíněná sbírka, abyste věděli, jaké pokyny je třeba v daném stavu implementovat. Během přípravy akce jsou nutné aktualizace, a pokud se v této oblasti znovu objeví riziko, doporučuje se akci odložit. Existuje také možnost uspořádat online sbírku. Dárky můžete dávat, pokud mohou sloužit účelu péče o pacienty. Přečtěte si o způsobech darování.

Kde a kolik z daru jde Shriners?

Nejste si jisti, že vaše dary jsou dobře využity? Shriner uvedl, že se ujistili, že hotovost a dary jdou na léčbu jejich pacientů. Veškeré dary v jakékoli formě, ať už hotovost nebo dary, jsou určeny přímo na podporu pacientů. Mnozí vyprávěli příběhy o tom, jak vděční jejich stavům byla v dětství poskytnuta bezplatná léčba v nemocnici Shriners. Tito lidé mohli být inspirováni kauzou Shriners a vyrostli, aby se stali jejich věrnými dárci. Došlo však k šokujícím zjištěním o některých z nich, kteří tyto prostředky využívají na nesmyslné věci. John Goline se připojil k vedení, dozvěděl se o tom, byl potvrzen národním auditorem a brzy byl vyhozen z úřadu.

Podle pana Goline bylo více než 57 % získaných prostředků použito na likérové ​​večírky, hry binga, náklady na bratrství a drahé výlety na setkání svatyně a různé akce. Bylo také oznámeno, že chrámoví pokladníci si byli tohoto problému vědomi.

Několik chrámů již bylo odhaleno jako podvod kvůli krádežím těžkých peněz a manipulaci se záznamy. Navzdory tomu všemu Shriner stále věří a prohlašuje, že když se podíváte na celkový obraz, dělají pro děti víc než jakákoli jiná charita. Takže hlavní otázka, kolik z vašeho daru jde Shriners? Pouze 2 % darů je použito na provoz nemocnic a zdravotnické potřeby. Pouze toto procento se používá pro blaho pacientů a lékařský výzkum. Přesto se Shriner stále domnívá, že jejich problém s hotovostí je vážný a že pokaždé je jiný.

Je to obal!

Takže kolik z vašeho daru jde Shriners? Je to tak a pravda může být smutná a rozčilující. Ale je pravda, že každá doba je jiná a usnadněná jinými sektory organizace. Jejich peněžní odpovědnost nelze zobecnit na všechny pobočky. Stále je však dobré vědět, že ne všechny jejich nemocnice dodržují pravidla. Doufáme, že jste se z tohoto článku poučili; Děkuji za přečtení! Může být také dobré si přečíst o tom, co je to věcný dar.