Kolik váží pračka a sušička? 3 snadné způsoby, jak je přemístit!

Přemýšleli jste někdy a zeptali se sami sebe: kolik váží pračka a sušička? Hmotnost pračky a sušičky se liší v závislosti na jejich kapacitě. Hmotnost se bude zvyšovat s rostoucí kapacitou. Pračka váží kolem 170 liber, zatímco sušička váží 124 liber. Protože má dvě zavěšení a bubny, váží pračka o něco více než sušička.

Pračka se sušičkou je v dnešním světě nezbytnou součástí každé domácnosti. Díky těmto produktům byl život každého člověka mnohem jednodušší.

Možná vás však bude zajímat hmotnost sušičky a pračky, abyste je mohli snadněji přemisťovat. Tento článek se bude zabývat tím, kolik váží sušička a pračka a jak přemístit těžké sušičky a pračky. Takže bez dalších okolků můžeme začít!

Jaká je hmotnost pračky?

Pračka s předním plněním je nejběžnějším typem pračky, kterou většina lidí používá. Proto musíte znát její váhu, přední plněná pračka s velkou kapacitou váží kolem 205 liber. Středně kapacitní pračka s předním plněním na druhou stranu obvykle váží 180 liber. Typická hmotnost středně kapacitní pračky s vrchním plněním je 100 liber, zatímco pračka s malou kapacitou s vrchním plněním je 70 liber.

Jaká je hmotnost sušičky?

Sušička má obecně hmotnost mezi 100 a 150 librami. Průměrná hmotnost sušičky je 124 liber. Průměrná hmotnost sušičky na krychlovou stopu je (18) osmnáct liber. Na druhou stranu se tato hmotnost může lišit v závislosti na kapacitě. Sušička s malou kapacitou může vážit pouhých 100 liber. Sušička se skromnou kapacitou může na druhé straně vážit až 165 liber nebo více. Hmotnost bubnové sušičky se však od běžných sušiček liší. Plastová sušička prádla váží 77 liber, ale sušička vyrobená z nerezové oceli váží 100 liber.

Jaká je hmotnost naskládané pračky a sušičky?

V tomto odstavci se dozvíte, kolik váží pračka a sušička? Sušička se umisťuje na pračku do stohovatelné pračky a sušičky, jak už název napovídá. Stohovatelná pračka a sušička pojme pračky s horním i předním plněním. Druh pračky určuje, jak je sušička namontována. Stohovatelná sušička a pračka standardní velikosti váží v průměru kolem 238 liber. Hmotnost se liší jednotku od jednotky v závislosti na velikosti a podložkách.

Postup přemístění pračky a sušičky

Je důležité, abyste pračku se sušičkou správně přemisťovali, aby nedošlo k poškození. Pro bezpečný přesun spotřebičů budete muset provést několik základních postupů. Podívejme se, jak přesunout sušičku a pračku.

Krok č. 1. Odpojte sušičku a pračku

Odpojte pračku a sušičku: Po odpojení zařízení byste měli k zajištění kabelů nebo vodičů použít lepicí pásku. To je zásadní, protože nezajištěné dráty a zástrčky mohou poškodit pračku se sušičkou během řazení.

Krok č. 2. Zajistěte vany pračky

Vany pračky jsou zajištěny závěsy a fungují pomocí závěsného systému. Vany se mohou vytáhnout ze svých pozic, kdykoli se sušičkou přesunete, a potenciálně tak poškodit systém. Před přenesením pračky byste měli upevnit vany. Při přepravě van lze použít přepravní šrouby, které je udrží na místě.

Krok č. 3. Zabalte sušičku a pračku

Protože pračka se sušičkou může cestovat po nerovných podlahách a kolidovat se stěnami nebo jinými předměty, zdá se, že jejich pečlivé zabalení je tím nejdůležitějším procesem. Pokud přepravujete stohovatelné pračky se sušičkou s vozíkem, zajistěte, aby byla spodní polovina strojů dobře zakrytá. Pro sestavení pračky se sušičkou použijte bublinkovou fólii, tlumicí látku a krabici na vybavení.

Který z nich je zapalovač, sušička nebo pračka?

Sušička prádla je o něco méně těžká než pračka. Sušička navíc váží méně než pračka s menší kapacitou. Pračka má dvě vany, zatímco sušička má jen jednu. Protože musí být napojena na vodu a kanalizaci, pračka obsahuje další komponenty. Sušička nevyžaduje žádná připojení, což má za následek méně součástí.

Proč mají pračky tak vysokou hmotnost?

Většina podložek obsahuje na dně podstatný betonový blok, který zlepšuje stabilitu a rovnováhu, zejména během cyklů odstřeďování, takže jednotka neklouže ani se nepřevrhne. Tyto betonové kusy mohou podle výrobce protizávaží podložek vážit až 55 liber. Kromě toho mají pračky řadu statných součástí. Vnitřní, vnější ocelové vany, motor, převodovka a robustní kovový rám jsou standardními prvky většiny praček. To je hodně kovu, když se díváme na stroje, které se zdají být 28 palců na šířku, 40 palců na výšku a 33 palců na tloušťku. Tyto faktory výrazně zvyšují hmotnost, v průměru asi 170 liber. Možná vás také budou zajímat tipy na opravu pračky a sušičky.

It’s A Wrap!

Po přečtení tohoto článku doufáme, že jste se dozvěděli, kolik váží článek o pračce a sušičce. Mějte na paměti, že vaše sušička je o něco lehčí než vaše pračka a můžete rychle přesunout sušičku spíše než pračku. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi! Můžete si také přečíst o tom, kde koupit pračku a sušičku velikosti bytu a kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio.