Kolik stojí výměna pásu sušičky? Přečtěte si tento nejlepší průvodce!

Plánujete výměnu pásu sušičky? proto chcete vědět, kolik stojí výměna pásu sušičky? Oprava nebo výměna pásu sušiče by způsobila, že by člověk utratil cenu v rozmezí od 100 do 300 USD, včetně nákladů na nový pás sušiče a mzdových nákladů. Pokud se rozhodnete jej vyměnit sami, můžete utratit 10 až 50 USD. Tento článek byl napsán proto, aby vám pomohl získat představu o tom, kolik vás bude stát výměna pásu sušičky.

Pokud vaše sušička nebude fungovat kvůli poškozenému pásu sušičky, bude vás to stát peníze, ať už se rozhodnete koupit novou sušičku, nechat si vyměnit pás sušičky nebo jej vyměnit sami. Vaše rozhodnutí zde určí, kolik peněz budete muset vytáhnout ze své kapsy.

Vše závisí na vaší konkrétní situaci, jaká akce je pro vás nejpraktičtější a nejpohodlnější. Nákup zbrusu nové pračky by vás stál nejdražší, ale stojí za to zvážit, zda je vaše sušička již stará a již dříve čelila mnoha jiným problémům. Najmout si profesionála na výměnu pásu sušiče je dobrou volbou, pokud nemáte čas nebo technické dovednosti na výměnu pásu sušiče a opravu sami.

Nejlevnější volbou by bylo provést výměnu sami, vyzbrojit se různými způsoby, jako je čtení knih, sledování výukových videí na internetu a čtení článků, jako je tento. Je jen na vás, která volba vás nejvíce osloví. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o nákladech na výměnu součástí a částí sušičky a kdy vyměnit pás sušičky.

Jak zjistit, zda je třeba vyměnit pás sušičky

Nejprve si projdeme, co je to pás sušičky a jeho funkci v sušičce. Sušicí pás je část sušičky, která obepíná buben, kam pokládáte oblečení. Pevně ​​jej svírá a je v kontaktu s řemenicí a motorem. Když se motor otáčí, pohybuje se také pás sušičky, aby se otáčel i buben. Bohužel se pás sušičky může časem poškodit v důsledku opotřebení. Jak přesně bychom tedy věděli, zda si musíme nechat vyměnit pás sušičky?

V závislosti na modelu vaší sušičky obvykle existují způsoby, jak zjistit, zda je pás sušičky poškozen. Nejobecnější je, když slyšíte a cítíte, že motor sušičky běží, ale buben se neotáčí. U novějších modelů jsou chybové kódy obvykle zobrazeny chytrými zařízeními, aby s uživatelem komunikovaly o tom, co je špatně.

Dalším znakem je, když je prádlo v sušičce stále mokré i po skončení cyklu. Pás sušičky se mohl vzdát uprostřed cyklu a buben se přestal správně točit, aniž by cyklus dokončil. Zda se pás sušičky zvedá, můžete také zjistit, pokud ze sušičky uslyšíte podivné bouchání. Jediný jistý způsob kontroly je otevřít sušičku a podívat se na pás sušičky. Pokud se vám sušička nespustí i přes dostatečný zdroj energie, stojí za zvážení problém s pásem sušičky. Některé sušičky zastaví chod motorů, pokud je něco v nepořádku s pásem, u novějších sušiček někdy následují chybové kódy. Každopádně zde je návod, jak vyměnit pás sušičky.

Chcete-li se dozvědět více o tom, kolik stojí výměna pásu sušičky, pokračujte ve čtení.

Kolik stojí výměna součástípásu sušičky

Nyní, když znáte funkce pásu sušiče a jak zjistit, zda je s pásem sušiče něco v nepořádku. Nyní budeme hovořit o nákladech na výměnu různých částí a součástí sušičky, pokud jsou vadné nebo poškozené. Započítáme náklady při odborné opravě a bez mzdových nákladů. Kolik tedy stojí výměna pásu sušičky?

#1. Pás sušáku

Výměna pásu sušiče vás bude stát někde mezi 100 až 300 $, pokud jsou zahrnuty náklady na pás sušiče a náklady na práci. Pokud však máte odvahu provést výměnu sami, stálo by vás to pouze 10 až 50 USD v závislosti na značce vaší sušičky a na tom, kterou se rozhodnete koupit.

#2. Topné těleso sušičky

Topné těleso v sušičce může stát od 35 do 60 USD, když jsou potřebné součásti zakoupeny bez nákladů na práci na opravu. Pokud se rozhodnete přenechat problém odborníkům, museli byste utratit částku v rozmezí od 150 do 350 USD.

#3. Motor sušičky

Motor je jednou ze základních součástí sušičky. Při nákupu motoru sušičky může cena stát až 40 USD a až 200 USD bez mzdových nákladů. Přenechání práce profesionálovi vás bude stát 130 USD, v rozmezí od 300 USD.

Je to obal!

Děkujeme, že jste si přečetli tento článek o tom, kolik stojí výměna pásu sušičky až do konce. Doufáme, že vaše otázky byly zodpovězeny a tyto odpovědi vám budou užitečné v budoucnu. Vážíme si vašeho času a úsilí, které jste nám věnovali, abyste nám pomohli. Pokračujte v učení a do příště si dávejte pozor. Uvědomte si také tyto věci: jak nainstalovat pás na sušičku Maytag a jak vyměnit pás na sušičce GE.