Kolik stojí pronájem nočníku Porta na svatbu

Pokud vás zajímá, kolik stojí pronájem nočníku porta na svatbu, zvažte přípravu alespoň 50 USD, v závislosti na typu nočníku, umístění a jeho dostupnosti a dalších potenciálních zahrnutích do přenosných toalet.

Vše potřebné kromě nákladů na zapůjčení nočníku porta na svatbu probereme podrobněji níže. Některé páry si budou muset při svatbě na vzdáleném místě pronajmout přenosné toalety.

Například můžete přeměnit stodolu pro vaši svatbu. Spolu s přenosnými toaletami si přečtěte, kolik stojí svatba ve stodole na základě dalších prvků, které poskytnete.

Náklady na pronájem přenosné toalety na svatbu: Kolik stojí nočník Porta na svatbu?

Průměrné náklady na pronájem nočníku porta na svatbu začínají na 50 až 80 dolarech za víkend. To je založeno na ceně navrhované půjčovnami, jako je At Your Service, se sídlem v Oklahomě.

Podle At Your Service Rentals mají nočníky porta pro speciální akce zvané Special Event Unit. Částka se však bude stále lišit podle vaší polohy, délky pronájmu a potenciálních služeb, které můžete chtít zahrnout.

Speciální porta nočníky na svatbu

Pro jejich cenovou nabídku je můžete kontaktovat přímo. Můžete očekávat inkluze, jako jsou háčky, police, držáky toaletního papíru, dávkovače dezinfekce, zrcadla a některé mají dokonce i handicapové jednotky, splachovací jednotky, umyvadlo a jednotky na papírové ručníky a přebalovací pulty pro děti.

Pro svatby nabízí AYS také růžové a modré svatební jednotky. Tuto půjčovnu doporučujeme, protože dodržuje standardy ANSI/OSHA a jsou dokonce členy PSAI, díky čemuž jsou certifikováni jako zdravotně nezávadní.

Kolik toalet potřebujete na svatbu?

Když si na svatbu pronajímáte přenosné toalety, které vám pomohou zajistit, že budete mít pro hosty dostatek nočníků porta, je třeba znát jeden záchod na každých 25 hostů. Jak již bylo řečeno, malá svatba s 50 hosty může mít dvě toalety pro muže a ženy.

V případě potřeby si samozřejmě můžete vždy pronajmout více. Vaše svatba může trvat delší dobu, zvláště pokud má otevřený bar.

Abyste se vyhnuli dlouhé frontě na záchodě, je nejlepší přidělit si nočník navíc. Počítejte s tím, že 50 hostů využije jednu přenosnou toaletu po dobu tří hodin.

Kolik koupelen potřebujete pro 100 hostů?

Většina svateb má sto hostů. A pokud je vzorec jeden porta nočník na každých 25 hostů, pak budete potřebovat čtyři až pět přenosných koupelen pro muže a ženy.

Doporučujeme také naučit se, co dát do koupelnových košů na svatbu, aby se hosté cítili pohodlně.

Který nočník Porta je vhodný na svatbu?

Kromě toho, že znáte cenu za pronájem nočníku Porta a kolik přenosných záchodů si na svatbu pronajmete, seznamte se také se správnou toaletou pro události, jako jsou svatby. Typ pronájmu přenosné toalety je zásadní, aby byly venkovní svatby pro hosty pohodlné.

Pro začátek se rozhodněte podle velikosti nočníku porta. Bude to svatba, kde hosté obvykle nosí objemné oblečení, takže je lepší najít něco, co nebude příliš stísněné.

Můžete zvážit přenosné toalety pro handicapované, protože jsou širší a hlubší. Zvažujete také hosty, kteří by mohli mít fyzické a pohybové omezení, pokud si pořídíte něco většího.

Kdy si pronajmout nočník Porta na svatbu?

Najděte a poraďte se s půjčovnami zhruba tři měsíce před svatbou, abyste si mohli zarezervovat svůj typ a počet toalet potřebných pro svatbu. I když není hlavní svatební sezóna, stále chcete mít jistotu, že na svou svatbu dostanete ty nejbezpečnější a nejzdravější nočníky.

Jak nosíte nočník Porta na svatbu?

Nechcete mít na venkovní svatbě výrazné nočníky. Dobrou zprávou je, že je můžete třídit a učinit je vizuálně reprezentativnějšími pro každého:

  • Ozdobte exteriér přenosné toalety závěsy, květinami a souvisejícími prvky se svatební tématikou; zde je to, jaká látka se používá například pro svatební závěs
  • Zvažte vytvoření samostatného prostoru na recepci s přenosnými toaletami, takže tento prostor je vyhrazen; použijte oddělovače jako komody nebo látky, takže vše stále vypadá soudržně se svatebním stylem
  • Ujistěte se, že venkovní stanice na mytí rukou jsou čisté a snadno dostupné
  • Udržujte svatební nočníky vybavené hygienickými nezbytnostmi, jako jsou toaletní papíry a dezinfekční prostředky na ruce.

Jak zapálíte nočník Porta?

Půjčovny přenosných toalet by měly být dobře osvětlené, zejména pro večerní svatby. K osvětlení přenosné toalety můžete použít led pásy, světla napájená bateriemi nebo strategicky umístit toalety poblíž venkovních reflektorů, abyste nemuseli plánovat kabeláž.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, kolik stojí pronájem nočníku Porta na svatbu, která začíná na 50 dolarech.

Toto cenové očekávání bude samozřejmě ovlivňovat mnoho faktorů. Například typ toalety, místo svatby a další zahrnutí nočníků porta může zvýšit náklady na pronájem.

Pokud ještě nějaké máte, dejte nám vědět.