Kolik stojí petrolejový ohřívač? 3 úžasné možnosti!

Vaše otázka, kolik stojí petrolejový ohřívač, brzy skončí, protože jsme uvedli názvy a vlastnosti některých z nejlepších ohřívačů na trhu a také jejich ceny. Dobrá věc na této příručce je, že se dozvíte více o různých ohřívačích.

Přátelé, v tomto článku se seznámíte s ohřívači, která mají různé energetické výkony a můžete si je koupit podle svých potřeb a přání.

Je od vás skvělé rozhodnutí podívat se na aktuální ceny petrolejového ohřívače. To je bod, který jsme pochopili, a proto jsme našli ohřívač s různými náklady. Tak na co čekáš? Pojďme se ponořit do průvodce!

Jaké jsou náklady na petrolejový ohřívač?

Neexistuje přesná odpověď na to, kolik stojí petrolejový ohřívač, protože trh obsahuje srdce z různých kategorií a cen v závislosti na jejich vlastnostech. Pro případ nouze seženete topení za 50 $, ale vytopí celý dům. Samostatný ohřívač přichází s variací v kapacitě paliva, BTU za hodinu a dalšími funkcemi.

Typický ohřívač 10 500 BTU vás bude stát 139 $. Alternativně může ohřívač s tepelným výkonem 210 000 BTU pro komerční použití ušetřit až 470 $ z vašeho rozpočtu. Rozsah petrolejového ohřívače je někde mezi 525 a 5 250 čtverečními stopami. Jak se ale rozhodnout, který ohřívač je pro vás nejlepší? Protože existuje široká škála ohřívačů s hodnocením BTU od 10 500 do 210 000. Existuje tvrdé a rychlé pravidlo pro určení čtvereční stopy a BTU.

Čtvereční stopa

Stačí otevřít kalkulačku na telefonu a vydělit hodnocení BTU ohřívače 20 a získáte čtvereční stopu prostoru, který může konkrétní ohřívač vytápět.

BTU

Prohoďte metodu dělení vynásobením čtvereční stopy oblasti; chcete topit s 20, abyste získali odhadované hodnocení BTU a pak si koupit ohřívač se stejným nebo blízkým množstvím produkce BTU za hodinu.

Různá ohřívače a jejich ceny

Nyní pojďme vědět, kolik stojí váš petrolejový ohřívač. Čti následující:

#1. Konvekční ohřívač Dyna-Glo

Nikdo nezná práci a vlastnosti petrolejových ohřívačů Dyna-Glo. Jsme fanoušky hodnoty, kterou tento ohřívač poskytuje výměnou za každý cent vynaložený na jejich ohřívače. Ohřívač Dyna-Glo pro vnitřní použití funguje na konvekčním principu distribuce tepla po celé ploše. Tato plocha se může pohybovat od 500 do 1000 čtverečních stop a nikdo se o teplo nemůže připravit.

Produkované teplo je 23 000 BTU za hodinu, což je dost na to, aby porazilo chlad a chlad v útulném pokoji. Jak dlouho vydrží teplo na plnou nádrž. No, 1,9-galonová kapacita palivové nádrže může poskytovat petrolej přímo po dobu 9 až 12 hodin.

Dyna-Glo se automaticky vypne po náhodném převrácení nebo v důsledku přehřátí. Bezpečnostní kroky přidají na hruď ohřívače několik dalších hvězdiček. Snadné ovládání zahrnuje automatické nebo boční zapalování, které zvyšuje životnost ohřívače. Součástí tohoto bombastického obchodu je také sifonová pumpa a baterie pro zapalování.

Kolik to stojí?

Máte 169 dolarů? Jsem si jistý, že ano, a není třeba šetřit peníze na toto malé množství peněz. Pak jděte a vezměte si topení z libovolného místa a bavte se ve vytápěných prostorách.

#2. DEWALT vnitřní/venkovní 210 1000 BTU

Toto je věk hybridních věcí a všichni milujeme sbírku více funkcí na jednom místě. Ohřívač Dewalt je vynikajícím příkladem hybridního ohřívače, který můžete provozovat na stupních 1 & 2 petroleje a nafty. Výrobci se zaměřují na přenosnost a zvláštní pozornost věnovali snadnému přenášení. Rukojeť vhodná pro rukavice je primárním příkladem vedle ocelových nábojů a ložisek pro 110palcová pneumatická kola.

Super odolná kolečka vám umožní vzít si ohřívač s sebou kamkoli, takže je super efektivní na staveništích. Kromě toho jsou ostatní části, jako je motor a vzduchová nádrž, také navrženy s ohledem na publikum a jeho problémy. Nastavení teploty tohoto ohřívače s kapacitou 210 000 BTU můžete snadno upravit pomocí termostatu. Obrovská velikost palivové nádrže uchovává petrolej na téměř 9 hodin používání a dokáže rozprostřít teplo na ploše 5 520 čtverečních stop.

Kolik to stojí?

Ohřívač je aktuálně dostupný za cenu 470 dolarů. Víme, že cena je mírně vysoká, ale funkce jsou vysoce kvalitní. Koupi tohoto ohřívače nesmíte odolat, protože vám poslouží v mnoha oblastech. Může být užitečné přečíst si o bezpečnosti petrolejového ohřívače.

#3. Vnitřní ohřívač Avenger 75 000 BTU

Můžete to použít na komerčních místech, jako je stodola, sklad nebo továrna. Ohřívač Avenger je funkční při teplotě nižší než 40° F, a proto se kvalifikuje jako nejlepší soutěžící, který za něj utratí peníze. Mimochodem, dokáže vytopit váš sklad o rozloze 1 800 čtverečních stop produkcí 75 000 BTU za hodinu. Nastavení tepla můžete upravit od 40 do 95 Fahrenheit, protože má zařízení termostatu. Tělo tohoto ohřívače je leštěno černou práškovou barvou. což mu dává tvrdý konec. Poté, co je celý ohřívač kompletně vyroben v milované zemi USA, tento ohřívač šetrný k počasí začne během okamžiku vydávat teplo. Společnost nedovolila ohřívači trávit čas při spuštění.

Kolik to stojí?

Tento skvělý ohřívač vás bude stát 249 dolarů za jednotku. Atraktivní cena mě tlačí k tomu, abych si jeden pořídil na příští sezónu. A jsem si jistý, že máte stejné myšlenky.

It’s A Wrap!

V tuto chvíli jste museli vědět, kolik stojí petrolejový ohřívač. Zkontrolujte všechny specifikace ohřívačů před nákupem, nebo pokud jste stále na plotě. Můžete si také přečíst o tom, jak spustit petrolejový ohřívač a jak nainstalovat knot do petrolejového ohřívače.