Jak udržet snubní prsteny pohromadě: 3 nejlepší způsoby

Jak držet snubní prsteny pohromadě se můžete naučit třemi způsoby. Tento článek bude také sdílet tipy na prsteny, které se neustále točí a klouzají, aby se neztratily.

Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete další návody týkající se snubních prstenů a toho, jak je nosit. Mohlo by vás například zajímat, jak nosit výroční kapelu ke svatebnímu setu.

Jak držíte snubní prsteny pohromadě?

Propojte je

Nejpřímější a nejlevnější způsob, jak udržet snubní prsteny pohromadě, je zavázat je. Pomocí kousku provázku svažte prsteny k sobě.

U zajištěných naskládaných prstenů je méně pravděpodobné, že sklouznou a budou také vypadat lépe na prstu, protože budou vždy proti sobě. Základem je najít provázek, který nebude bolet vaši pokožku a v ideálním případě by měl mít stejný odstín jako prsteny, aby byl méně nápadný.

Poté přebytečný provázek po uzlíku odstřihněte, abyste zavázali prsteny. Můžete si vyrobit další kravatu, abyste prsteny dále zajistili, ale nezapomeňte tyto provizorní konektory otočit tak, aby zauzlovaná část směřovala ven a pryč od pokožky pro pohodlí.

Upravte je

Bude těžké udržet snubní prsteny pohromadě, pokud nebudou správně pasovat, takže zvažte, jak by snubní prsten měl sedět, a vědět, co můžete očekávat. I když je pouze jeden z prstenů příliš volný, bude to frustrující, protože se bude pohybovat.

Snadným řešením tohoto problému je nákup plastových seřizovacích prvků. Tyto relativně levné doplňky si můžete zakoupit i online a změnit velikost prstenu.

Na samotný kroužek stačí přidat spirálový nastavovač, takže nezůstane žádná mezera, která by mohla vést k jeho pohybu. Užitečným tipem je nasadit seřizovač na oba snubní prsteny, aby se při nošení uzamkly a zajistily dohromady.

Připájejte je

Pájení je trvalejším řešením, které zajistí, že snubní prsteny budou vždy pohromadě. Ale protože je to trvalé, musíte si to pořádně promyslet.

Většina lidí považuje své snubní prsteny za dědictví, kde chtějí prsten nakonec předat svému dítěti. Pokud jsou snubní prsteny pájené, nemůžete vybrat konkrétní prsten.

Navíc je docela drahé nechat si pájet kroužky. Pokud na tento závazek nejste připraveni, podívejte se místo toho na dvě předchozí řešení.

Jak zabráníte roztočení složeného prstenu?

  • Kutily

Otáčení naskládaného prstenu můžete zastavit tím, že zajistíte, že bude těsně přiléhat k prstu. Některé rychlé DIY opravy, které můžete udělat doma, zahrnují zabalení chirurgické pásky nebo dokonce náplasti dovnitř snubních prstenů.

  • Nastavení kroužků a hrbolky

Můžete si také zakoupit kroužkové nastavovače, protože je k dispozici mnoho typů. Některé jsou plastové pružiny, které si můžete nainstalovat doma, zatímco existují také prstencové hrbolky, které lze připájet dovnitř dříku prstenu, aby uchopil váš prst.

  • Ochrana kroužků

Naskládané prsteny lze také zajistit dohromady pomocí trubic nazývaných chrániče prstenů, které vložíte do prstence. U chráničů prstenů je výhodné, že se dodávají v různých velikostech, takže je možné prsten upravit až o tři velikosti.

  • Základní materiál navíc

Nakonec se vaše naskládané prsteny mohou otáčet, protože kámen je příliš těžký. V tomto případě klenotník přidá na základnu prstenu další kov, aby vyvážil váhu kamene.

Proč se moje naskládané prsteny točí?

  • Naskládané prsteny jsou na váš prst příliš velké
  • Kámen je příliš těžký, proto se prsten otáčí dolů
  • Nekompatibilní velikost prstenu pro váš typ ruky (např. kloub větší než prst)

Můžete super slepit snubní prsteny dohromady?

Je možné použít super lepidlo, aby snubní prsteny držely pohromadě, ale pamatujte, že jde o důležité prsteny a lepidlo není nikdy atraktivní. Některá fóra dokonce zmiňovala, že lepidlo je dočasné, což znamená, že pokud hledáte rychlou opravu, proč si nepořídit nelepivé řešení, jako jsou nastavovací kroužky na obou kroužcích?

Super lepidlo bude fungovat na prsteny ze sterlingového stříbra, ale aby dobře přilnuly k jiným prstenům, je potřeba vlhkost. Lepší alternativou je skutečné lepidlo na šperky, protože je formulováno pro materiály na šperky, aniž by bylo dlouhodobě ovlivňováno nárazy a vodou, což představuje širší řešení.

Mám si nechat připájet snubní prsteny?

Máte mnoho otázek, které si musíte položit, pokud chcete své snubní prsteny pájet dohromady. Pamatujte, že to bude mít je trvale pohromadě, takže nebude možné, pokud budete chtít nakonec nosit jen jeden nebo rozdělit prsteny na různé prsty.

Snižuje se hodnota pájecích kroužků?

Při pájení to nemá žádný přímý vliv na hodnotu kroužků. Už je však nemůžete předávat jako samostatné dědictví, zvláště pokud je jedno vzácnější nebo dražší než druhé.

Závěr

A to je vše! Naučili jste se, jak udržet snubní prsteny pohromadě tím, že je svážete, změníte jejich velikost pomocí nastavovacích prvků nebo dokonce prsteny připájete.

Výběr mezi těmito opravami závisí na vás, zejména u trvalé opravy pájením. Například může být nepříjemné, když naskládané prsteny vždy sklouznou, ale tomu by mělo zabránit získání správné velikosti pro začátek.