Jak se zbavit žluté dětské plastové ohrádky

Jak dostat žlutou z dětské plastové ohrádky? Možná jste si všimli, že plastová ohrádka vašeho miminka začíná žloutnout. To může být frustrující, protože chcete, aby si vaše dítě užívalo hraní ve svém novém prostoru.

Zde je několik tipů, jak odstranit žlutou z plastové ohrádky vašeho dítěte:

#1 Nejprve pomocí zubního kartáčku vydrhněte plastovou ohrádku a odstraňte všechny nahromaděné nečistoty nebo špínu.

#2. Za druhé namočte ohrádku do teplé vody smíchané s mýdlem na nádobí. Nechte uležet asi 15 minut.

#3. Za třetí, ohrádku znovu vydrhněte zubním kartáčkem.

#4. Za čtvrté, ohrádku opláchněte teplou vodou a nechte ji uschnout na vzduchu.

Vaše plastová ohrádka by se nyní měla vrátit do své původní barvy! Užijte si hraní se svým dítětem v jejich novém prostoru!

Jak přimět své dítě, aby zůstalo v ohrádce?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby vaše dítě zůstalo v ohrádce. Jedna věc je zajistit, aby ohrádka byla dostatečně velká, aby se v ní mohly pohybovat, a aby měla spoustu hraček a aktivit, které je zabaví.

Můžete také zkusit vložit některé z jejich oblíbených hraček nebo občerstvení do kotce, abyste je povzbudili, aby zůstali na místě. A nakonec nezapomeňte své miminko pochválit, když zůstane v ohrádce, aby vědělo, že je to něco, co po něm chcete. Budete-li se řídit těmito tipy, vaše ratolest by si měla během okamžiku vesele hrát ve své ohrádce!

– Ujistěte se, že je ohrádka dostatečně velká, aby se v ní vaše dítě mohlo pohodlně pohybovat

– Vložte některé oblíbené hračky nebo svačiny vašeho dítěte do ohrádky, abyste je zabavili

– Chvalte své dítě, když zůstane v ohrádce, aby vědělo, že je to něco, co po něm chcete

– Postupujte podle těchto tipů a vaše ratolest by si měla během okamžiku vesele hrát ve své ohrádce!

Kdy byste měli přestat používat ohrádku?

Když je vaše dítě nemluvně, měli byste na spaní v noci používat ohrádku. Pokud plánujete více dětí, přestaňte ohrádku používat, až se přesunou do svého pokoje.

Mějte na paměti, že přesunout je z postýlky do jiné postele může být těžké; toto se nedoporučuje, dokud jim není 18-24 měsíců. Také mějte na paměti, že neexistuje žádný „správný čas“ něco takového udělat – někteří rodiče provádějí přechody brzy, zatímco jiní čekají na později (nebo vůbec). Některé děti budou připraveny dříve než jiné!

Ujistěte se, že své dítě pečlivě sledujete, pokud tak učiníte dříve než později, protože by to mohlo vést ke zraněním nebo nehodám. Jakmile budete mít jistotu, že ohrádku odstraníte, udělejte to – vaše dítě vám dá vědět, zda ji bude potřebovat zpět!

Jsou ohrádky dobrý nápad pro miminka?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože nejlepší rozhodnutí pro vaše dítě bude záviset na jeho individuálních potřebách a preferencích.

Někteří rodiče zjišťují, že ohrádky jsou užitečným způsobem, jak udržet své dítě v bezpečí a uzavřené, když potřebují vyřídit věci kolem domu, zatímco jiní je přitahují a dávají přednost tomu, aby své dítě nechali volně se toulat. Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, co je pro vaši rodinu nejlepší.

Pokud se rozhodnete pro ohrádku, určitě si vyberte takovou, která je kvalitně vyrobená a má pohodlnou matraci. A vždy hlídejte své ratolesti, když jsou v kotci!

Někteří rodiče zjišťují, že ohrádky jsou užitečným způsobem, jak udržet své dítě v bezpečí a uzavřené, když potřebují vyřídit věci kolem domu, zatímco jiní je přitahují a dávají přednost tomu, aby své dítě nechali volně se toulat.

Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, co je pro vaši rodinu nejlepší. Pokud se rozhodnete pro ohrádku, určitě si vyberte takovou, která je kvalitně zpracovaná a má pohodlnou matraci. A vždy hlídejte své ratolesti, když jsou v kotci!

Ohrádky mohou poskytnout pocit bezpečí pro miminka a mohou dát rodičům klid, protože vědí, že jejich dítě je poblíž a v bezpečí. Jsou také skvělé, když si potřebujete odpočinout nebo chcete udělat nějakou práci. Někteří rodiče je však považují za omezující, a proto je důležité vybrat ohrádku, která umožní vašemu dítěti snadno se pohybovat a dýchat.

Někteří rodiče zjišťují, že ohrádky nejsou pro jejich miminka skvělé, protože se v nich mohou cítit omezované nebo uvězněné, takže je důležité vybrat správný typ. Pokud se rozhodnete ji použít, ujistěte se, že je pro vaše dítě dostatek místa bez mezer mezi stranami a dnem ohrádky, kde by se mohlo zaseknout.

Také by měl mít ze všech stran prodyšnou síťovinu, aby kolem něj mohl volně cirkulovat vzduch. Také se ujistěte, že je nad jeho/její hlavou dostatek místa pro případ, že by se převrátil, ale nikdy neumisťujte do blízkosti kojence polštáře nebo vycpaná zvířata kvůli riziku umístění. Možná budete chtít své dítě neustále sledovat, když si hrajete v kotci, abyste byli v bezpečí.